Įkraunama...
Įkraunama...

ColonWell

Sveiki, ar kas bandėte šį produktą lieknėjimui, kokie atsiliepimai?



 ! 
Forume griežtai draudžiama platinti/prekiauti/pirkti maisto papildus, lieknėjimo papildus, vaistus. Už forumo taisyklių pažeidinėjimus bus skiriami asmeniniai įspėjimai, už pakartotinus - draudimas rašyti forume tam tikrą laiką.
Tokie klausimai, kaip kad kur įsigyti preparatą, bus trinami. Tema skirta diskusijoms apie preparato naudojimą, jo veiksmingumą ir panašiai.
moderatorė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 24 balandžio 2013 - 15:16
as jau naudoju ne pirma pokuote thumbup.gif tikrai rekomenduoju.pabandzius is pat pradziu suabejojau,nors drauge rezultatus pajuto iskart.Deja,man kazkaip jie pasijaute tik su antra pokuote.Bet paskui labai pasiteisino pirmiausia todel,kad pradejau maziau valgyt,nes tiesiog jausdavaus soti,todel naturaliai sumazejus mano maisto porcijoms pradejo kristi svoris thumbup.gif
tada pasiulaiua mamai,ji beja kaip ir drauge efekta pajuto begeriant pirmaja pokuote.Matyt tik mano organizmui prireike siek tiek daugiau laiko,nes draugei ir mamai suveike iskart 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jordan @ 2013 03 05, 21:49)
as jau naudoju ne pirma pokuote thumbup.gif tikrai rekomenduoju.pabandzius is pat pradziu suabejojau,nors drauge rezultatus pajuto iskart.Deja,man kazkaip jie pasijaute tik su antra pokuote.Bet paskui labai pasiteisino pirmiausia todel,kad pradejau maziau valgyt,nes tiesiog jausdavaus soti,todel naturaliai sumazejus mano maisto porcijoms pradejo kristi svoris  thumbup.gif
tada pasiulaiua mamai,ji beja kaip ir drauge efekta pajuto begeriant pirmaja pokuote.Matyt tik mano organizmui prireike siek tiek daugiau laiko,nes draugei ir mamai suveike iskart  4u.gif

Labas.Na ir kokie jusu rezultatai? Tai as kaip suprantu,tai pakuotes labai neilgai uztenka,o ji kainuoja virs 100lt.Tai labai jau brangu ax.gif .Ojus kiek per kiek laiko sunaudojate pakuote,ir kokiu rezultatu pasiekete?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GUTA: 07 kovo 2013 - 09:23
as si papilda naudoju jau apie tris savaites, pavyko atsikratyti keliu kilogramu, o ir viduriu uzkietejimo problema nebekankina. likau patenkinta, ziuresiu kokie rezultatai bus toliau smile.gif
Atsakyti
Aciu, merginos, pameginsiu butinai ir as. o tikrai padeda ir nuo viduriu uzkietejimo? mano mama su juo problemu turi, gal reikes ir jai nupirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(GUTA @ 2013 03 07, 09:21)
Labas.Na ir kokie jusu rezultatai? Tai as kaip suprantu,tai pakuotes labai neilgai uztenka,o ji kainuoja virs 100lt.Tai labai jau brangu ax.gif .Ojus kiek per kiek laiko sunaudojate pakuote,ir kokiu rezultatu pasiekete?

pirmos pakuotes uztenka menesiui,tai nemanau,kad tai trumpai 4u.gif o veliau dar ilgiau 4u.gif
rezultatai:
1.valgau maziau (sutaupau mirksiukas.gif )
2.susitvarke medziagu apykaita,na bent jau stipriai pagerejo,tai tikrai (cia per beveik 3 men)
3.nebeliko viduriu uzkietejimo thumbup.gif
4.ir svarbiausia nukrito kg,kuriu po nestumo niekaip nesiseke atsikratyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jordan @ 2013 03 11, 14:40)
pirmos pakuotes uztenka menesiui,tai nemanau,kad tai trumpai 4u.gif o veliau dar ilgiau 4u.gif
rezultatai:
1.valgau maziau (sutaupau  mirksiukas.gif )
2.susitvarke medziagu apykaita,na bent jau stipriai pagerejo,tai tikrai (cia per beveik 3 men)
3.nebeliko viduriu uzkietejimo thumbup.gif
4.ir svarbiausia nukrito kg,kuriu po nestumo niekaip nesiseke atsikratyti wub.gif

O kiek kg nukrito?Dziaugiuos jusu rezultatais 4u.gif
Atsakyti
Man irgi labai idomu atsiliepimai, labai gundausi nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
Mano mama pries ilgaji savaitgali nusipirko, tai va dar tik trys/keturios dienos vartoja, o jau sake i wc be jokiu problemu vaiksciot pradejo, tai kas turi problemu su viduriu uzkietejimu, tikrai veikia bigsmile.gif
Na dabar jau jamsiu ir as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GUTA @ 2013 03 11, 17:41)
O kiek kg nukrito?Dziaugiuos jusu rezultatais 4u.gif

man 4kg thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mirksiukas.gif bet cia be jokiu papildomu pastangu,nei sportas nei pakeista mityba cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jordan @ 2013 03 13, 21:35)
man 4kg thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  mirksiukas.gif bet cia be jokiu papildomu pastangu,nei sportas nei pakeista mityba  cool.gif

Nu tai saunu.Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
man tai labai panašu į lepicolį, o jums ? gal tik kaina kiek mažesnė lepicolio.
Atsakyti