Įkraunama...
Įkraunama...

Apšvieskit mergai protą

Sveiki,
noriu patarimo..
sugyvenam su brangiuoju gražiai, esam nesusituokę, bet auginam vaikutį, gyvenam kartu, nesipykstam. Bet kuo toliau, tuo labiau mane stebina mb elgesys. Po eglute kvepalus gavau (pokalbio eigoj paaiškėjo, kad pirko internetu, net nepauostęs, nes gera kaina buvo). Per Valentino dieną - nieko. Per vaiko gimtadienį nupirko tik iš anksto aptartą dovaną vaikui, o man net gėlytės neparnešė. Akivaizdžiai buvau nuliūdus, išreiškiau nepasitenkinimą... tai per gimtadienį gavau 30 baltų rožių. Gražios.
Bet ir viskas.
Mylimės tik su mano iniciatyva. Jei kelias savaites jos nerodau, tai nieko ir nebūna. Ko aš tą iniciatyvą rodau ir pati nesuprantu: baigia kažkaip anksti ir man jokio malonumo. Bandžiau kalbėtis, sako, pats nesuprantu kas darosi. Ir tiek, čia jo problemos sprendimas baigėsi.
Kai klausiu, kas blogai, sako, kad viskas gerai.
Šiaip lyg ir susikalbam unsure.gif
Žodžiu, vyriškos nuomonės noriu. Aš išsigalvoju ar rimtai kažkas ne to darosi?
Atsakyti
Vyru nera,tai pasisakysiu as,jei toks visada buvo,tai nieko ir nepakeisi,jei nevisada,tai kazkas tikrai negerai ax.gif .
Atsakyti
3 galimybes :
a ) problemos su mykolu
b ) stresas del darbo, gyvenimo svajoniu neissipildymo ar panasiai
c ) meiluze

Moteriska nuojauta turetu padeti suprasti kas yra istikruju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lasara: 26 kovo 2013 - 12:23
o koks anksciau budavo,demesingas,dovanas dovanodavo?
pvz. mano vyras man niekada dovanu nedovanoja,geliu gaunu tik per proga,gimtdienis,moters diena. tai as i tai nekreipiu demesio
bandet kalbetis?gal kokie darbe rupesciai? o gal zmogus atsipalaidavo turi vaika, ale zmona ir aptingo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutė: 26 kovo 2013 - 14:28
Pirma pasikalbėkit. Vyrai nemėgsta patys išsikalbėti. Reikia paskatinti. Ir nereikia moteriškai kalbėti, tiesiai šviesiai reikia, o ne visokiom užuominom. Mes vyrai to nesuprantam. Variantų daug gali būti, jau rašė: stresas, problemos su potencija ir t.t. Čia jau neatspėsi, kol nepaklausi. Pasikalbėkit. Tik reikia pataikyti tinkamą momentą, nereikia sugalvoti pradėti pokalbį viduryje krepšinio rungtynių smile.gif. Tada ir skyrybos gali būti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeFrost: 12 balandžio 2013 - 16:55
Na, daug vyrų gėles ir dovanas be progos dovanoja tik mergindami, o vėliau, tai... rolleyes.gif
Bet jei lovos reikalai smarkiai pablogėjo, tai jau reikia priežasties ieškoti g.gif Pasikliaukite moteriška nuojauta, bent manęs ji neapgauna mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai siūlyčiau dar pabandyti kažką smagaus lovytėje smile.gif prieš pokalbį.. na, tarkim kurį vakarą gali apsirengti seksualius apatinius, gal kokį korsetuką. Paguldyt vyrą ant lovos, paleist muziką, paglamonėti, stebėti, kaip jo kūnas reaguoja. Jei su vyrišku įrankiu viskas tvarkoje - tada ši problema atkrenta. Stresas, taip gali turėti įtakos, bet seksas yra vienas geriausių būdų tą stresą sumažinti.

Galbūt jam trūksta kokių naujovių lovoje? Nesinori prišnekėti sad.gif bet ir tas pats jau įvardintas meilužės variantas realus, tik nereikia eiti į greitas išvadas iškart.
Atsakyti
QUOTE(kiss'a @ 2013 03 07, 22:03)
... tai per gimtadienį gavau 30 baltų rožių. Gražios.
Bet ir viskas.

ka reiskia tas , "bet tai ir viskas" ?? nu sakes, nieko nedovanoji negerai, 30 roziu dovanoji - "ir viskas ???" kas jums negerai ? o beto del vaiko, gimtadienis jug jo, tu ko nori ? negi gai vaikui bus kokia 16 metu irgi nervinsies , kad "vaikui dovanoji o man ne". Ne nu bet su jumis realiai sunku...
Atsakyti
gal tieiog pavargo?gal kas tiesiog kazkokia depresija.ir pats ne nesupranta kas daros lyg tais viskas gerai, bet vat pats nzn kas is tikro yra....
Atsakyti
O aš manau, kad vyras tiesiog nesupranta, kas blogai ir net nepamąsto ir nesuvokia, kad tu taip elgiesi. Ne veltui sakoma, kad vyrai vaikai, jiems kaip vaikams reikia aiškinti kodėl taip jautiesi, o ne man liūdna ir viskas, to dauguma nesupranta.
Papildyta:
QUOTE(Ozito @ 2013 05 13, 09:04)
ka reiskia tas , "bet tai ir viskas" ?? nu sakes, nieko nedovanoji negerai, 30 roziu dovanoji - "ir viskas ???" kas jums negerai ? o beto del vaiko, gimtadienis jug jo, tu ko nori ? negi gai vaikui bus kokia 16 metu irgi nervinsies , kad "vaikui dovanoji o man ne". Ne nu bet su jumis realiai sunku...

Nors esu moteris, bet pritarsiu šitai nuomonei drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ir aš pritarsiu...ieskojimas slieku subinej...
Atsakyti
Charakteriai nesiderina, greiciausiai dar nera meiluzes, bet ji atsiras, jis gyvena tik is pareigos, aksciau matomai buvo isimylejims ir jis vare i prieki, dabar liko iprotis, pareiga. Didele dalis seimu taip gyvena. O problemu su potencija paprastai buna tik storuliams ir potencialiems sirdininkams, jei ji imanoma ikalbet, fiziologiskai viskas ok, ja valdo smegenys, ir vyrui reik moters kuri ji trauktu.
Atsakyti