Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių kvepalai

Gal ir keistas klausimas, bet idomu, kuo kvepinsites vestuviu diena? tongue.gif
Atsakyti
As kazkodel gavlovu, kad is to striokio pamirsiu pasikvepinti biggrin.gif
bet jeigu jau nepamirsiu, tai kvepinsiuos Escados kvepalais, todel, kad jie mano vyrui labai primena musu susipazinimo vasara. NEs kai mes pradejom draugauti as atostogavau pajuryje ir ti kvienus kvepalus buvau atsivezusi, tai diena nakti jais ir kvepinausi, tad jam tas kvapas sukelia labai maloniu prisiminimus:)
Atsakyti
as irgi kvepesiu draugystes pradzios kvapu- Kenzo "l'eau par Kenzo" wub.gif
Atsakyti
tikriausiai daugelis taip darys. Na gal kurie jau draugauja 10 metu, nelabai tures to draugystes pradzio kvapo biggrin.gif
Atsakyti
"Halloween" thumbup.gif
tai buvo pirmieji kvepalai, kuriuos jis man padovanojo smile.gif
iki shiol vadina mane monstriuku, kai jais kvepinuosi smile.gif
Atsakyti
Christian Dior DIORISSIMO wub.gif wub.gif wub.gif
kvepalai, kuriuos man mano busimas vyras padovanojo gimtadienio proga....jis juos labai megsta ir as juos megstu, nes kad ir kur bebuciau tas aromatas man priemena JI heart.gif heart.gif heart.gif

p.s nors as taip pat pagalvojau, kad galiu uzmirsti pasikvepinti rolleyes.gif ne tas bus galvoj...
Atsakyti
as kvepejau organza wub.gif nespejau jokiu kitu rasti, tai ciupau kas po ranka buvo rolleyes.gif bet man patinka organza.. mmm...
Atsakyti
Kadangi likus 2 dienom iki vestuviu svesiu savo apvaloka gimtadieni, tai maniskis sake, padovanos kvepalus, kuriais kvepinsiuos per vestuves smile.gif Nagi nagi laukiu nesulaukiu kokia kvapnia staigmena jis man padarys wub.gif
Atsakyti
as kvepejau Elizabeth Arden Green tea, tuo metu buvo vieninteliai, kuriais kvepinausi wink.gif
Atsakyti
QUOTE (sesyte @ 2004 07 26, 13:41)
Kadangi likus 2 dienom iki vestuviu svesiu savo apvaloka gimtadieni, tai maniskis sake, padovanos kvepalus, kuriais kvepinsiuos per vestuves smile.gif Nagi nagi laukiu nesulaukiu kokia kvapnia staigmena jis man padarys wub.gif

jei prireiks kokiu kvapiuku pigiau kreipkites per a.z.
Atsakyti
as kvepinaus tais, kuriuos naudoju visada, 212
iki siol jiems pakaitalo nerandu, tad visada ir naudoju
Atsakyti
Na mano kvapas tai Isabella Rosallini..man jie thumbup.gif thumbup.gif tik kai tekejau tu kvepalu ne kvapo nebuvo....
Atsakyti