Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnio progimnazija

4u.gif O mūsų dar nekvietė uždengti, gal tiesiog be mūsų susitvarkė, bet sakė, kad kai reikės paskambins.O gėles jau seniai išnešėm iš klasės. Žiemą ten tikrai šalta, bet mes šiemet langus užsiklijavom tai būdavo neblogai, per didžiausius šalčius ryte +17, po to dar daugiau įšildavo vaikams susirinkus.
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2009 06 16, 11:01)
4u.gif O mūsų dar nekvietė uždengti, gal tiesiog be mūsų susitvarkė, bet sakė, kad kai reikės paskambins.O gėles jau seniai išnešėm iš klasės. Žiemą ten tikrai šalta, bet mes šiemet langus užsiklijavom tai būdavo neblogai, per didžiausius šalčius ryte +17, po to dar daugiau įšildavo vaikams susirinkus.



hilin, o jūs pas kokią mokytoją ax.gif kaip matau pagal gimimo metus, tavo mergaitė irgi 1 klasę baigė bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif Mes 1a klasėj, o jūs?
Atsakyti
mes 1c mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Malonu susipažinti, jūs turbūt trečiam aukšte ar ne? biggrin.gif
Atsakyti
o gal ka zinot apie kitu metu anglu kalbos mokytojas? mano dukra buvo pas tokia, kur lb nepatiko,ruse ir siaip baisi,per pamokas telefonu avon uzsakinedavo, paskui susirgo,ilgam, tai pavadavo juos kita, zivile kazkokia,tai vaikai ja tiesiog myli, tikrai be galo maloni, bet kazin ar galima is vienos grupes pereiti i kita ?
Atsakyti
o tai kazin ta ruse liks kitiems metams? tai labai blogai jei per pamokas vejus veikineja, ka ismoks tie vaikai ?
Atsakyti
4u.gif Kiek žinau ir mačiau tai ji su suaugusiu greitakalbė, paklausiau krikšto dukros ar ji visada taip greit kalba, ji pasakė kad taip ir naują temą jiems greit išbarsto.Todėl nemoka ir net nenori mokintis anglų kalbos, nes nesupranta, per dieną reikia puslapį o tai ir 2 padaryti, nes vis kažką vejasi. Na man tai ji ne prieširdies, bet kaip supratau pas mus su anglų kalbos mokytojomis problema. Žinau viena jei mokytoja nekokia, tai ir anglų vaikai nemokės. O svarbiausia juk yra pati pradžia, žodžiai, tarimas ir išmokti sudarynėti sakinius. schmoll.gif
O dėl to kad rusė ar lenkė, lietuvė mano manymu nesvarbu, svarbu kad žmogus būtų kuris moka išdėstyti pamoką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hilin: 17 birželio 2009 - 08:54
Sveiki,
mes priimti i 1b klase. Siandien buvo susirinkimas ir musu aukletoja berods Sutkiene ar tai Savickiene (jei teisingai prisimenam). gal kas zinot daugiau? tikiuosi, kad musu busimoje klaseje nebus salta, nes langai jau keiciami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neravardo: 17 birželio 2009 - 19:31
biggrin.gif Eisiu šian pro mokyklą ir pažiūrėsiu ar keičia ir aš, kaip faina, pagaliau metus jau laukiam. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, įdomu į antrą klasę ar priimtų, ar yra vietos?
Atsakyti
QUOTE(JURJUR @ 2009 07 15, 13:53)
Sveikos, įdomu į antrą klasę ar priimtų, ar yra vietos?



tikiuosi priimtų bigsmile.gif pas mus klasėj labai trūksta mergaičių blush2.gif wub.gif
Atsakyti