Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti automobilį

Sveiki.Ieskome automobilio (vienaturio) arba ne butinai.Noretusi didesnio bet ne per didelio.gal kokiu nuomoniu ar patarimu turite i ka zvalgytis o i ka ne blush2.gif galime sau leisti iki 10 000lt siam reikalui.Labai laukiam jusu nuomoniu ax.gif
Atsakyti
Reno scenic thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzokonda666 @ 2013 03 12, 21:01)
Reno scenic  thumbup.gif

tai kad tie renukai kai sugenda girdejau reik dideliu pinigeliu norint juos sutaisyti wink.gif
Atsakyti
BMW

Bet kuriai mašinai, jei rimtai sugenda reikia daug pinigų, o bmw juolabiau smile.gif
Atsakyti
Būna automobilių, kurie kainuoja ne taip daug, kaip kitos mašinos, bet jų taisymas, detalės labai brangios, reikėdavo siųstis. Tai pirma į tai ir atsižvelgčiau smile.gif O pati tai seilę varvinu į Audi, mano jos patinka, gal dėl to, kad tas mašinas moku valdyti puikiausiai biggrin.gif
Atsakyti
Už tokia sumą galima nupirkti gerą Peugeot 307, jau atnaujintą modelį, kuriame panaikinti buvę trūkumai. Jie būna chačbekai ir universalai. Žinoma jeigu jums patinka vienatūriai, tai ne vienatūris, o kompakt (golf) klasės automobilis. Man asmeniškai vienatūriai nepatinka, dėl stačios sėdėsenos (lyg ant taburetės), kas ilgesnėse kelionėse nėra patogu. Aš pats jau penki metai važinėju Peugeot automobiliu ir negaliu pasakyti apie jį nieko blogo. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 14 kovo 2013 - 09:26
QUOTE(Dešimtukas @ 2013 03 14, 11:22)
Už tokia sumą galima nupirkti gerą Peugeot 307, jau atnaujintą modelį, kuriame panaikinti buvę trūkumai. Jie būna chačbekai ir universalai. Žinoma jeigu jums patinka vienatūriai, tai ne vienatūris, o kompakt (golf) klasės automobilis. Man asmeniškai vienatūriai nepatinka, dėl stačios sėdėsenos (lyg ant taburetės), kas ilgesnėse kelionėse nėra patogu. Aš pats jau penki metai važinėju Peugeot automobiliu ir negaliu pasakyti apie jį nieko blogo.  smile.gif

o ka manai apie opel zafira?
Atsakyti
QUOTE(labusia @ 2013 03 14, 12:50)
o ka manai apie opel zafira?

Turėjau Opelį, važinėjau sėkmingai 11 metų. Patys geriausi prisiminimai, labai patvari ir nebrangiai išlaikoma mašina buvo. Skeptišką nuomonę apie šia markę, dažniausiai turi tie, kurie niekad nėra to Opelio turėję. Viena pažįstama moteris turi Zafira, kol kas nesiskundžia. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 14 kovo 2013 - 18:06
QUOTE(Dešimtukas @ 2013 03 14, 20:05)
Turėjau Opelį, važinėjau sėkmingai 11 metų. Patys geriausi prisiminimai, labai patvari ir nebrangiai išlaikoma mašina buvo. Skeptišką nuomonę apie šia markę, dažniausiai turi tie, kurie niekad nėra to Opelio turėję. Viena pažįstama moteris turi Zafira, kol kas nesiskundžia.  smile.gif

tai viskas su ja gerai? g.gif siandien mazdaug issirinkau http://www.autogidas...0124663232.html ka manai ?
Atsakyti
Turiu gėdingą klausimą... Kaip suprasti vienatūriai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2013 03 14, 19:54)
Turiu gėdingą klausimą... Kaip suprasti vienatūriai? blush2.gif

Vienatūris – automobilio kėbulo tipo pavadinimas.Tai talpus keleivinis lengvasis automobilis.isivesk google vienaturis..,vaizdai paspausk..ir pamatysi kruvos foto..kaip jie atrodo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Lyg ir nieko atrodo, nenusidėvėjusi. Kaip ten kas iš tiesų, patarčiau tikrinti patikimam servise. Kažkada buvau sumanęs padėvėtą Vectra pirkti, tai toks išsamus patikrinimas pas Opel atstovą kainavo man 100 Lt. Atrodė labai puikiai, bet rado variklio trūkumą, tad nepirkau. Ar kaina čia gera nežinau, Jums spręsti lyginat su kitomis panašių metų Zafiromis. Tik, va tas kablys gale... g.gif Jei jis jums nereikalingas tai greičiau trūkumas nei privalumas. Jeigu kablys yra, greičiausiai mašina tampė kažką. Vakaruose, tai dažniausiai namukas ant ratų būna. Tampymas daugeliui mašinos agregatų ne į gerą, ypač sankabai, o ir kėbului nesveika. Kita vertus niekas dabar nepaskys, gal per visą gyvenimą tik kokius tris kartus prikabinę ką nors buvo. Jums spręsti. Šiaip graži. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 15 kovo 2013 - 09:23