Įkraunama...
Įkraunama...

Didesnis atlyginimas nuo liepos

Nuo liepos daugeliui is musu, kurie dirbame pagal darbo sutartis, automatiskai pakils atlyginimas apie 6 proc. nuo buvusio atlyginimo. Ar jau galvojate, kur padesite papildomus pinigelius, gal ka pirksite, taupysite ? Ar jau mastete apie tai ?
Atsakyti
Na, tai tiek nedaug, kad net nėra apie ką galvoti. Mes kiekvienas maždaug tiek uždirbame per vieną darbo dieną cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2006 05 23, 19:21)
Nuo liepos daugeliui is musu, kurie dirbame pagal darbo sutartis, automatiskai pakils atlyginimas apie 6 proc. nuo buvusio atlyginimo. Ar jau galvojate, kur padesite papildomus pinigelius, gal ka pirksite, taupysite ? Ar jau mastete apie tai ?

Taupysiu ax.gif Investuosiu į fondus g.gif
Atsakyti
Nelabai ir padides toks pajamos.
Atsakyti
Na, šis tas prisidės per abu su vyru... g.gif Skolas tikriausiai atidavinėsime biggrin.gif
Atsakyti
na kad labai mažai, čia kas pasijaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(edka @ 2006 06 16, 17:01)
na kad labai mažai, čia kas pasijaus smile.gif

Aš sakyčiau, kad ne tiek jau ir mažai. Tarkim jei uždirbat 1500 "ant popieriaus", tai pajamos padidės kažkur 90-95 lt. Mano manymu, tai nemažai.
Atsakyti
QUOTE(Kira @ 2006 06 16, 16:12)
Aš sakyčiau, kad ne tiek jau ir mažai. Tarkim jei uždirbat 1500 "ant popieriaus", tai pajamos padidės kažkur 90-95 lt. Mano manymu, tai nemažai.


Na, jei patiri išlaidų, kurias galima atimti iš pajamų skaičiuojant mokestį, tai tas ant to išeis...

O šiaip tai ne 90-95 Lt, o apie 70 Lt (priklausomai nuo NPD dydžio).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meškuolė: 28 birželio 2006 - 08:57
Mano pajamos padidejo 83 Lt, bet, zinokit, nelabai kur jas investuoju, nes man visada pritruksta pinigu... ax.gif Gal as taupiai gyventi nemoku? g.gif
Atsakyti
Jeigu dar kas nepasiskaičiavo:

http://www.buhalteri...ex.php?cid=2559
Atsakyti
[FONT=Times][SIZE=1Nežinau čia ar džiaugtis ar verkti nuo tokio padidinimo.Kažin ar pajusim.Man asmeniškai didės 12% nuo rudens,bet to nepajusiu,nes viskas brangsta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vokė @ 2006 08 31, 19:47)
[FONT=Times][SIZE=1Nežinau čia ar džiaugtis ar verkti nuo tokio padidinimo.Kažin ar pajusim.Man asmeniškai didės 12% nuo rudens,bet to nepajusiu,nes viskas brangsta. g.gif


O kodėl nuo rudens?
Atsakyti