Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

user posted image

MAMOS KNYGA Gal kam pravers ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puiki_mamyte: 24 gegužės 2006 - 05:45
user posted image
plovas mirksiukas.gif wub.gif

baltic girl, man atrodo, kad toks sluoksnis puikiai tiktu, tik gal pirma karta pabandymui per daug ant virsaus nepridek mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Naglica, aš vegetos atsisakiau, nebenaudoju. Ten jos sudėtyje yra kažko negero, tik nepamenu ko 
Nusipirkau kažkokio organik vištienos sultinio, visai nieko


Taure, nauodojam mes labai gerus lietuviškus Saudos prieskonius be druskos, tėveliai atvežė iš Lietuvos smile.gif Bet ir vegetos nebijau, nes tų nesveikų organizmui "dalykelių" dar ne tiek privalgai žmogus. Gi ir Natural Spring Water nesveikas doh.gif Man kiauliena iš vis baisi cool.gif

Tiesa, gal kas ir bandėt jau... vakar pabandžiau kepti varškės pudingo cup cakes (taip vaikas pavadino). Tiesiog supilstai varškės pudingo tešlą į muffin cups ir kepi 15-20 minučių ant 175 laipsnių C. Svarbiausia, bachūrui mūsų labai patiko ta idėja ir valgė lyg kokius stebuklingus niekada nematytus pyragaičius biggrin.gif
Atsakyti
Griztant prie moliniu indeliu-cenakiniu temos, mes juose ruosiame kugeli, tiesiog vietoj iprasto indo supilu i tuos indelius ir kepu uzdengtus, seimyna pirstelius apsilaizo. ax.gif
Beje, gal kas turite ir galite pasidalinti geru cenaku receptu?
Atsakyti
QUOTE(zmamyte @ 2006 05 24, 10:52)
Griztant prie moliniu indeliu-cenakiniu temos, mes juose ruosiame kugeli, tiesiog vietoj iprasto indo supilu i tuos indelius ir kepu uzdengtus, seimyna pirstelius apsilaizo.  ax.gif
Beje, gal kas turite ir galite pasidalinti geru cenaku receptu?

Aš dievinu viską , kad gaminta tuose puodeliuose.

Be tradicinių chenakų dar labai patinka kiaulienos troškinys su kepintomis daržovėmis, špinatais, kepintais lašinukais ir lašu grietinėlės thumbup.gif
Ką įdėsi, nepagadinsi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zora @ 2006 05 23, 20:18)
As kai kepu orkaitej kotletus tai pakepu biski  ir paskui uzddedu ant virsaus tarkuotu morku su daug cesnako ir sumaisytu majonezu...Nu tokias salotikes ..ir taip nemazai uzkraunu..Tada vel kepu kol jau mazdaug iskepa viskas.Ir ant pacio galo dar tarkuoto surio uzbarstau..ir kol issilydo..Ir viskas...
Man tos cesnakines morkos labai gera skoni duoda thumbup.gif



Labai skaniai skamba thumbup.gif reiks bandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kagi isbandziau as keptus kotletukus orkaitej bigsmile.gif Kaip skaniai gavosi, jauciu kad dabar kuri laika tik kepsiu nebetusinsiu ir visai nesausi rolleyes.gif O morkytes su cesnaku doh.gif thumbup.gif Mmmmm galima apsivalgyti ax.gif drinks_cheers.gif

Zora reikejo seniau tuo skaniu receptu pasidalinti , kur tu anksciau buvau??? umn.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif SKANUMA NEREALI su morkytem cesnaku ir majonezu!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puiki_mamyte: 25 gegužės 2006 - 20:36
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2006 05 25, 12:33)
Na kagi isbandziau as keptus kotletukus orkaitej  bigsmile.gif Kaip skaniai gavosi, jauciu kad dabar kuri laika tik kepsiu nebetusinsiu ir visai nesausi  rolleyes.gif O morkytes su cesnaku  doh.gif  thumbup.gif Mmmmm galima apsivalgyti  ax.gif  drinks_cheers.gif

Zora reikejo seniau tuo skaniu receptu pasidalinti , kur tu anksciau buvau???  umn.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif SKANUMA NEREALI su morkytem cesnaku ir majonezu!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nu va kaip fainai ,kad patiko assa.gif




As vakar nuvariau i lietuviu parda ir nusipirkau cenakiniu rolleyes.gif Tai kepiau kugeli juose..Niam ..nu apiryjimas.
Negalima taip skaniai darytis valgyt,nes paskui taip ir apsiryji doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zora @ 2006 05 25, 12:52)
Nu va kaip fainai ,kad patiko assa.gif
As vakar nuvariau i lietuviu parda ir nusipirkau cenakiniu rolleyes.gif Tai kepiau kugeli juose..Niam ..nu apiryjimas.
Negalima taip skaniai darytis valgyt,nes paskui taip ir apsiryji doh.gif

EIktu zinok tikrai..... as siandien ryte anksti atsikelem, abudu su Matt susiruosem i lauka, ryte kadras nevalge tai susikroviau i lauka viska atseit jam koses, as likau aisku nevalgius, tik kavos puse puodelio isgeriau ir isvarem, isidejau sau turkey rukyto toks minkstas- slapias- skanus,galvoju perkasiu ten....nu ir ka mano vaikis suvalge ji lauke vietoj manes, man vel neliko(o jau jo koses tai as jau nevalgysiu tongue.gif ) tai dabar kaip prisidariau tu kotletu ir dar tokiu nemazu, tai kad susveiciau 2 tokius "zdarovus" su bulvytem taip tvarkingai ir sedziu dabar vos kvepuoju doh.gif einu kavos dabar geros ikalsiu ir galima eiti nusnausti sitiek pririjus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Senoviški lietuviški barščiai su koldūnais
Atsakyti
Waw,kiek darbelio....nu ir kantrybes kur pas tavo vyra bigsmile.gif
Jauciu ir skonis nerealus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zora @ 2006 05 25, 20:41)
Waw,kiek darbelio....nu ir kantrybes kur pas tavo vyra bigsmile.gif
Jauciu ir skonis nerealus 4u.gif

Tai jau jo... Tik kad tos kantrybės visiems gyvenimo atvejams pakaktų. wink.gif
Beje, sukau ir aš tuos koldūniukus... doh.gif

Skonis įdomus - skiriasi nuo įprastinių barščių: juk jokių bulvyčių, pupyčių... Nors Vaiva įrodynėjo, kad bulvių ten yra. Matyt, su rope sumaišė. biggrin.gif
Atsakyti