Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kainuoja namo statybos? 6 tema

Tęsiam toliau 4u.gif
5 tema
Atsakyti
QUOTE(ilta @ 2013 03 15, 12:01)
atsisakydami židinio irgi likom nesuprasti, ir daug kam labai kliūna, kad ant namo nei vieno kamino  blink.gif  bet pakalbi, paklausinėji, būna kad ir nei karto židinio neužkuria per sezoną. o ir didelio poreikio nebuvo.

o kalėdų girliandoms lauke rozečių prisidėjom, nes man reikės, tiksliai žinau, ir pasidarėm tiek, kad netrūktų  biggrin.gif


Musu keli pazystami irgi galvas kraipe:stato nama, o zidinio nedarys... Bet galvas kraipo ir kai pasakau kad nedesiu mediniu grindu, nes nenoriu tarnauti joms, o desiu gera laminata, kuri sunku atskirti nuo lentu mediniu.
Yra keletas klisiu ir visi, net neturintys nuosavo namo, laikosi ju isikale doh.gif

Tiesa, pas mus vitrininiai langai bus pietineje puseje svetaineje, nes man norisi sviesos name.

QUOTE(Loreciukaz @ 2013 03 15, 12:55)
o mane vyras va nuo zidinio pradejo atkalbineti...
butu kaip rezervinis sildymo budas jei dingtu elektra ( pas mus bus granulinis ) - vyras sako kad zidinys su kaminu 10 000, o generatorius 2-3 000...
ka pasakys daugiau is tu kas turi zidinius?


pritariu Jusu vyrui. Neverta tiek investuoti siam daiktui, mes maza pirtele geriau nusprendem isirengi uz tuos pinigus, nes vyras labai megsta smile.gif
Mes ilgai maste atsisakem zidinio, del jo abejotino naudojimo.
Daugelis ji darosi tiesiog jog taip iprasta, kad namas turi tureti zidini, o dazniausiai apklausus tuos zmones, pasirodo, kad jis uzkuriamas tik 3x metuose doh.gif
Turiu pazystamu, kurie zidinyje vaiku knygas laiko, kitas zvakes susistates... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristal: 16 kovo 2013 - 17:21
QUOTE(kristal @ 2013 03 16, 17:20)
Turiu pazystamu, kurie zidinyje vaiku knygas laiko, kitas zvakes susistates...  tongue.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Geras. Ypač dėl žvakių. Uždega žvakes, nereikia malkų, nėra pelenų, bet židinys dega... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 16 kovo 2013 - 18:45
QUOTE(kristal @ 2013 03 16, 18:20)

pritariu Jusu vyrui. Neverta tiek investuoti siam daiktui, mes maza pirtele geriau nusprendem isirengi uz tuos pinigus, nes vyras labai megsta  smile.gif
Mes ilgai maste atsisakem zidinio, del jo abejotino naudojimo.
Daugelis ji darosi tiesiog jog taip iprasta, kad namas turi tureti zidini, o dazniausiai apklausus tuos zmones, pasirodo, kad jis uzkuriamas tik 3x metuose  doh.gif
Turiu pazystamu, kurie zidinyje vaiku knygas laiko, kitas zvakes susistates...  tongue.gif

Tai jei židinys,bebūtų naudojamas kaip vienas iš pagrindinių šildymo būdų-tai jo labai jau brangaus ir nereikėtu g.gif 10000 lt čia iš kur tiek priskaičiavo?
Mes židinio neatsisakėm,visgi smagu,kai gali pakurti,nors ir 3 kart metuose ir stebėti degimo procesą... wub.gif O dar ir šilumos kai truputį trūksta..
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2013 03 16, 18:20)
smile.gif
Mes ilgai maste atsisakem zidinio, del jo abejotino naudojimo.
Daugelis ji darosi tiesiog jog taip iprasta, kad namas turi tureti zidini, o dazniausiai apklausus tuos zmones, pasirodo, kad jis uzkuriamas tik 3x metuose  doh.gif
Turiu pazystamu, kurie zidinyje vaiku knygas laiko, kitas zvakes susistates...  tongue.gif

Zidinys aktualus, kas gyvena butuose. Va tada tikrai reikia zidinio ir del romantikos, ir del rudeninio apsildymo, kol dar nepajungtas centrinis sildymas. O name gyvenant ir turint kiema, zidinys visiskai nereikalingas schmoll.gif Nera smagiau, kaip kurenti kieme lauza irengtoje lauzavieteje, saslykineje ar lauko zidiny.
Nebent zidinys su ortakiais butu pagrindinis sildymo saltinis.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 03 16, 18:48)
Zidinys aktualus, kas gyvena butuose. Va tada tikrai reikia zidinio ir del romantikos, ir del rudeninio apsildymo, kol dar nepajungtas centrinis sildymas. O name gyvenant ir turint kiema, zidinys visiskai nereikalingas schmoll.gif Nera smagiau, kaip kurenti kieme lauza irengtoje lauzavieteje, saslykineje ar lauko zidiny.
Nebent zidinys su ortakiais butu pagrindinis sildymo saltinis.

drinks_cheers.gif būtent šitos išvados šiandien priėjom su vyru ir nusprendėm židinio atsisakyti ax.gif

Tik dar man patarkit dėl stoglangių ax.gif Gerai, blogai jie? Nes su kuo bekalbėtume - tiek skirtingų nuomonių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zabukas @ 2013 03 16, 19:02)
Tik dar man patarkit dėl stoglangių  ax.gif  Gerai, blogai jie? Nes su kuo bekalbėtume - tiek skirtingų nuomonių  ax.gif

Dėl nuotaikos, psichologiniu aspektu - labai geras dalykas, tačiau stoglangiai - didelis šilumos nuostolis. Juk stoge deda bent 30 cm apšiltinimo sluoksnį ir įdeda šaltus stoglangius, t.y. kad langas niekada pagal šiltumą neprilygs sienai ar stogui. Logika tokia: stogą bene iš visų namo dalių labiausiai apšiltini, o tada iškerti skylę ir dedi stoglangį.

Žinoma, yra pasyviems namas tinkamų stognalgių, t.y. labai šiltų, bet jie su įdėjimu 1 vnt. kainuoja apie 5000 Lt.

Man stoglangiai labai patiko, bet atsisakiau dėl minėtų priežasčių.
Atsakyti
QUOTE(zabukas @ 2013 03 16, 20:02)
drinks_cheers.gif  būtent šitos išvados šiandien priėjom su vyru ir nusprendėm židinio atsisakyti  ax.gif

Tik dar man patarkit dėl stoglangių  ax.gif  Gerai, blogai jie? Nes su kuo bekalbėtume - tiek skirtingų nuomonių  ax.gif



Taip,taip,nestatykit zidini,geriau stoglangi isikalkit.
Atsakyti
Vadinas, ir ekonomiskai mes dar nepribrendom prie norimo namo statybos - daeinam iki ekonomisko, PN, o paskui nebesukrapstom kazkokiu niekingu 5T
romantiskam langui miegamajame (stoge) mirksiukas.gif Galimybes riboja, ir stipriiai... mirksiukas.gif Tokioj saly gyvenam mirksiukas.gif doh.gif



QUOTE(cibulis @ 2013 03 16, 18:11)
Dėl nuotaikos, psichologiniu aspektu - labai geras dalykas, tačiau stoglangiai - didelis šilumos nuostolis. Juk stoge deda bent 30 cm apšiltinimo sluoksnį ir įdeda šaltus stoglangius, t.y. kad langas niekada pagal šiltumą neprilygs sienai ar stogui. Logika tokia: stogą bene iš visų namo dalių labiausiai apšiltini, o tada iškerti skylę ir dedi stoglangį.

Žinoma, yra pasyviems namas tinkamų stognalgių, t.y. labai šiltų, bet jie su įdėjimu 1 vnt. kainuoja apie 5000 Lt.

Man stoglangiai labai patiko, bet atsisakiau dėl minėtų priežasčių.

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2013 03 16, 20:26)
Vadinas, ir ekonomiskai mes dar nepribrendom prie norimo namo statybos - daeinam iki ekonomisko, PN, o paskui nebesukrapstom kazkokiu niekingu 5T
romantiskam langui miegamajame (stoge)  mirksiukas.gif Galimybes riboja, ir stipriiai... mirksiukas.gif  Tokioj saly gyvenam mirksiukas.gif   doh.gif

Nepagavai mano minties. Aš sakau, kad šiltame name stoglangiai neapsimoka dėl šilumos nuostolių. Be to, jie brangūs. 1 kv. metras kainuoja apie 5000 Lt. O kiek kainuoja 1 kv. metras įrengto stogo? Be to, stogo varža bus apie 5-10 kartų geresnė nei to stoglangio. Štai kas blogai: brangus ir dar švaisto energiją.

Jų privalumas - intymumas mansardoje, kitokia nuotaika, panaši romantika kaip ir dėl židinio. Tik tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 16 kovo 2013 - 20:32
QUOTE(biesas66 @ 2013 03 16, 20:36)
Taip,taip,nestatykit zidini,geriau stoglangi isikalkit.

doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pagavau, pagavau. Tik manau, kad tas malonumas mums gaunas per brangus.
Pats sakai, kad galima siltam stoge stikla idet, tik jis oj nepigus.
Naudojam ne tai ka norim, o tai ka isgalim.....arba ka verslininkai/prekybininkai pasiulo su nuolaida/akcija. doh.gif
Ir valgo dauguma ne ka nori, o kam sia savaite nuolaidos/akcijos... lotuliukas.gif
Na cia tarp kitko


QUOTE(cibulis @ 2013 03 16, 19:30)
Nepagavai mano minties. Aš sakau, kad šiltame name stoglangiai neapsimoka dėl šilumos nuostolių. Be to, jie brangūs. 1 kv. metras kainuoja apie 5000 Lt. O kiek kainuoja 1 kv. metras įrengto stogo? Be to, stogo varža bus apie 5-10 kartų geresnė nei to stoglangio. Štai kas blogai: brangus ir dar švaisto energiją.

Jų privalumas - intymumas mansardoje, kitokia nuotaika, panaši romantika kaip ir dėl židinio. Tik tiek.

Atsakyti