Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės Šiauliuose

Sveiki mieli Tėveliai , nuo šių metų gegužės mėnesio ieškau auklės darbo pilnai darbo dienai (galiu dirbti ir savaitgaliais) Šiuo metu esu laisva ir galiu dirbti vakarais po paskaitų (Nuo 18valandos) ir penktadieniais- sekmadieniais( Pilnas dienas). Turiu patirties dvejuose Šiaulių lopšeliuose- darželiuose ( atliktos pedagoginės praktikos). Taip pat esu prižiurėjusi 3,5 metų berniuką. Su kūdikėliais ir visai mažiukais deje patirties neturiu, na bet gal atsiras mamytė,kuri nebijos man palikti savo angelėlio, o iš mano pusės tai būtų labai didelis ačiū už suteiktą galimybę įgyti praktikos. smile.gif Mano specializacija : Ikimokyklinio ugdymo pedagogika ir priešmokyklinis ugdymas 4 kursas.
Jei sudominau galite kreiptis: Irmina +37068428003 arba el. paštu: irmina.karaleviciute@gmail.com Domina įvairūs pasiūlymai smile.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Ieskau Siauliuose aukles savo dukrytei viena savaite nuo 7 ryto nuvesti i darzeli,ir kita savaite nuo 17 val paimti is darzelio ir iki 21val.As gyvenu medelyne,pageidautina butu kad gyventu medelyno rajone,gerai jei turi automobili,prasom lauksiu zinuciu gal kas susidomes,gerai kad myletu vaikus,ir butu su jais dirbe,moketu bendrauti 4u.gif
Atsakyti
Sveiki mieli tėveliai smile.gif Jūsų vaikui prastai sekasi darželyje susikaupti skaityti, rašyti, skaičiuoti? Jis atsilieka nuo kitų vaikų, yra kažką praleidęs, nepasidaręs kažkių darbelių? Skubu jums į pagalbą: Nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio galiu atvažiuoti pas jus į namus ir su vaiku kartu pasimokyti raideles, skaičiukus, ar padėti jam kur yra spragos, ar šeip tiesiog jo kažko pamokyti smile.gif Kadangi pati esu paskutinio kurso ( specializacija: ikimokyklinio ugdymo pedagogika ir priešmokyklinis ugdymas) studentė, tai užmokestis tikrai nesikandžiotų smile.gif Šiauliai wink.gif Mano numeris: 868428003 smile.gif
Atsakyti
sveikutes.siulau ir savo paslaugas mirksiukas.gif turiu dideles patirties su vaikuciais, galiu su jais ir savo namuose bendrauti ir jusu namuose,gyvenu kursenkelio rajone,jei turite klausimu maloniai prasom skambinti nr.867334649 mirksiukas.gif
Atsakyti
Noretume priimti i kompanija mazyli/e ,bunu namie su savo vaikuciu 2,4 metuku labai dziaugtumemes didesne kompanija 4u.gif centras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alina1980: 09 balandžio 2013 - 14:20
Ieškau auklės gyvenančios Pabaliuose. Savaitgaliais. Plačiau į až.
Atsakyti
Sveiki, ieskau aukles 2metuku berniukui. Darbo laikas derinamas kaip patogiau ;)mokesiu sutarta atlyginima kas savaite.
Kuo skubiau! Rasykit asmenine zinute, lauksiu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
tinka ir studente. Svarbu galinti priziureti pas save
Atsakyti
Vis dar reikalinga auklyte. Rasykite su trumpu prisistatymu ir tel nr
Atsakyti
Ieškau auklės darbo pilnom darbo dienom, galiu svaitgaliais 4u.gif Mano kontaktai: +37068428003 smile.gif
Atsakyti
Ieskau aukles, kuri priziuretu savo namuose 3metu berniuka sestadieniais nuo 8-16h 4u.gif
Atsakyti