Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip Pauliukas į Paulina pavirto (gimimo istorija)

Devynis mėnesius skraidžiau kaip karlsonas : su dideliu pilvuku tik be motoriuko. Gydytoja ginekologė džiaugėsi mano sveikatos bukle ir vaikelio aktyvumu. Karta į konsultaciją (gal jau 8 mėnuo buvo) pakvietė mane atvykti su būsimu tėveliu. "Matai, koks gražus berniukas tavo žmonos pilve auga,- pasitikinti savo profesionalumu, porino gydytoja."
Su tokia mintim ir laukiau tos dienos - kaip mano pirmagimis į pasaulį belsis. Sugalvojau vardą: bus Paulius ! Lotyniškai išvertus "paulus"- mažas.
Linksmybės prasidėjo šeštadienį, man, nekantriai ,pasirodė, kad teka vaisiaus vandenys.. Ligoninėje mane suprato: noriu gimdyti, nors gimda dar pakankamai neatsivėrus.
Leido išsimiegoti paskutinę naktį, o nuo pat ryto pastatė lašalinę su skatinamaisiais vaistais. (Mat vaikelis turejo gimti jau prieš 10 dienų).
Vėliau, kai prasidėjo rimti sąrėmiai- gydytoja pritaisė prie mano pilvo aparatą sąrėmių stiprumui matuoti. Tačiau į mano būkštavimus, kad man labai stipriai skauda kas 3min. ji tik nusijuokė: "Čia tik repeticija, vaikeli. Kai reikės koncertuoti - pasakysiu. Tada šitas aparatas parodys ... tiek balų (nepamenu kiek).
Nejaugi gali dar labiau skaudėti?- galvojau aš... Poilsio akimirką prisiverčiau stebėti ta nelemtą aparatą... IR... vos tik prasidėdavo sąrėmis, skaičiukai ne didėdavo ,o mažėdavo....
Vėl išsikviečiau gydytoją. Pasakiau jai, ką pastebėjau. Tada akušerė neiškentusi patikrino mane lovoje..... ta akimirką iš manęs plustelėjo šilti vaisiaus vandenys, o kūną apėmė drebulys. Gydytoja tik spėjo šūktelėti : "Koncertas prasidėjo !"
Atsidarė durys, į palatą sugužėjo seselės, aprengė mane ir išsivedė į gimdyklą...
Gimdymas vyko chaotiškai, gimda buvo seniai atsivėrus... Kūdikis į pasaulį labai skubėjo... O ir man praėjo visa baimė.
Išgirdau linksmą akušerės balsą: "Matau jau juodus plaukučius... tamsus tas tavo berniukas bus..." dar vienas sąrėmis, dar vienas stūmimas... "Ar nori kad sūnus gimtų lygiai 15 val?- vėl kalbina akušerė"." Noriu"-, pro sukastus dantis nuo stūmimo stenu.. "Ar vardą jau sugalvojot?,- kankina mane savo klausimais akušerė. ....Man tik žemė su dangumi maišosi.. "Paulius bus,- įkvepiu ir paskutinį kartą iš visų jėgų stumiu.. Šiltas kūnelis išslysta iš mano pilvo gniaužtu, pasidaro staiga taip lengva lengva... "Bus ne Paulius, o Paulina",- tarsi transo busenoj tolumoj išgirstu gydytojos linksmą balsą...
Ir gerai... atsikvepiu.... svarbu mano.....
P.S. Pro langą švietė šilta gegužės saulutė. Mano mažylė kelioms akimirkoms kniurksojo ant mano krutinės, ieškojo pienelio.. "Ar dar gimdysit kada nors?,- užkalbino gydytoja. "Galiu dabar , jei per pusvalandį man į pilvą įdesit naujagimį ",- pajuokavau... Ir širdyje pasidarė taip linksmai ramu... rolleyes.gif

Veiksmas vyko Šakių akušerijos ir ginekologijos skyriuje. Ačiū personalui už tos dienos įspūdingą koncertą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatuke: 24 gegužės 2006 - 16:26
dideliausi sveikinimai 4u.gif man ne siurpuliukai ejo per nugara, kai skaiciau tavo istorija wub.gif
Atsakyti
[quote=Niune,2006 05 24, 17:37]
Ačiū už svekinimus. Linksma tai prisiminti, gegužės 28 d. bus jau šeši metai, kai galiu šią istoriją pasakoti bigsmile.gif
Dabar kasmet linksmus gimtadieninius koncertus belieka kurti 4u.gif
Atsakyti
Kaip linksmai papasakota istorija thumbup.gif
Laimes ir sekmes jusu seimynai 4u.gif
Atsakyti
Gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
Smagiai pakoncertavai thumbup.gif , Smagu buvo skaityti rolleyes.gif
Sekmės jums 4u.gif
Atsakyti
kaip faina bigsmile.gif berniukas, berniukas....še tau mergytė bigsmile.gif smagus stebūklas SVEIKINU 4u.gif
Atsakyti
Linksmai gimdei ax.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 05 25, 20:26)
Linksmai gimdei ax.gif  4u.gif  wub.gif


Patikėk, tikrai linkiu visoms tokio linksmo gimdymo... ir tokio linksmo personalo.. niekada negazdinu nėštukių, kad gimdyti baisu .. visada sakau, kad tik reikia naudotis gyvenimo dovana- kurti toki stebuklą.. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Granta @ 2006 05 25, 19:31)
kaip faina  bigsmile.gif berniukas, berniukas....še tau mergytė  bigsmile.gif smagus stebūklas SVEIKINU  4u.gif



Ačiū Granta už sveikinimus... ir mano stebuklelis man mieliausias.... wub.gif
Atsakyti
nuotaikinga ir linksma naujo zmogucio gyvenimo pradzios istorija thumbup.gif
Atsakyti
tai gerai, kad vardas toks buvo sugalvotas, pavyko ir mergaitei pritaikyt thumbup.gif kaip man patiko tas pasakymas "koncertuoti" drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

faina istorija thumbup.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti