Įkraunama...
Įkraunama...

Išsivežė vaikus,reikia patarimo dėl teisės matytis

Sveiki,


Labai sunku dabar kontroliuoti emocijas, bet pamėginsiu trumpai glaustai.

Prieš daugiau nei pusę metų mano buvusi sugyventinė (praeity mylimoji) išsivažė į UK vaikus. Su Agne ir vaikais kartu gyvenom 6 metus kaip normali šeima, tik ne santuokoj. Visą tą laiką viskas buvo gan gerai, tik po finansinės krizės viskas pradėjo blogėti ir galiausiai Agnė apsisprendė, kad nori gyventi ten, kur jai geriau. Man prieš metus laiko ji darė spaudima martu važiuoti, bet sakiau, kad nei pats važiuosiu, nei vaikus išleisiu. Ji 2012m sausio mėnesį vis tik išvyko, o vėliau įkalbėjo leisti vasarą parsivežti vaikus. Tam labai priešinausi, bet darė spaudimą tiek ji, tiek, jos šeima, tiek mano tėvai, argumentuodami, kad vienas nesusitvarkysiu. Galiausiai neturėjau kur dėtis ir išleidau vaikus pas mamą, bet dabar ji jų negražina. Pradėjo leisti šaknis Anglijoje, kuriasi sau "idiliją", susidraugavo su kažkokiu vyru, prie kurio jau spėjo emociškai prisiriti ir dar susidėjo su kažkokia tai religine bendruomenė ir apskritai pasikeitė su ja bendravimas. Šiandien jos gimtadienis, iš ryto parašiau sms, kad sveikinu, labai šiltą nuoširdų sveikinimą nusiunčiau, už kurį ji man padėkojo, bet atrašė tuo pačiu, kad pagoniškų švenčių nešvenčia, kad jos religinės pažiūros pasikeitė. Vėliau per skype paklausiau, ar galėtų man padėti susirasti darbą ten optikoje, nes dirbu meistru, tai į tai atsakė, kad kokius 5 metus nenorėtų jog lįsčiau į jos gyvenimą.

Tai yra visiškai nenormalu ir nenoriu būti taip atplėštas nuo savo vaikų. Domėjausi jau panašiais atvėjais ir išsiaiškinau, kad pagal 1980m. Hagos konvenciją toks atvėjis, kai vienas iš tėvų išsiveža vaiką(-us) į užsienį ilgam laikui (emigruoja), tai toks elgesys traktuojamas kaip vaiko pagrobimas, jei kitas tėvas nesutinka išleisti vaiko.

Kaip man teisiškai dabar pasielgti? Nuo ko pradėti? Noriu, kad mano vaikai gyventų gimtinėje, šalia manęs ir senelių, ir tikrai nedrausiu jų mamai matytis su vaikais, bet šiuo atvėju man nėra sudaromos jokios salygos bendrauti su savo vaikais, dalyvauti jų ugdyme, auklėjime, negaliu reguliariai matytis su jais ir net per skype man dažnai nesuteikia galimybių pabendrauti.

Nuo ko pradėti vaikų sugrąžinimo į gimtinę procesą. Padėkit...

Štai tarkim ką ji šiandien man per skype parašė: "Beto... tu juk zinai, kad man vienai negerai.. ir as turiu artima drauga. Ir jis man tikrai labai brangus, nes buvo salia manes visa laika, kai man buvo sunku ir niekad manes nepavede. Ir as saves visai neisivaizduoju gyvenancios Lietuvoj vel. As nemanau, kad mes su juo imtume gyvent kartu. Del vaiku ir t.t. Bet jis yra ir labai man padeda. O net jeigu ir jo nebutu... cia yra dabar mano bendratikiai. Ir as tik pradejau savo kelia. As dar tik viska mokausi. As tiesiog negaliu visko mesti..."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atoveiksmis: 19 kovo 2013 - 13:28
sveikas atoveiksmi, visu pirma - uzuojauta del to, kad negali matytis su vaikais... tai skaudu, ir taskas.
antra, keletas klausimu. nesuprantu vieno: pirma tu priesinaisi emigracijai, po to jau pats parodei nora darbintis UK, ir prasei ex padeti surasti tau darba. vadinas, apsigalvojai?
kodel priesinaisi pradzioje? ar buvo sudarytos salygos vaikams gyventi cia, gimtineje? o gal ex tik vargo, skurdo, viena tempe islaikymo nasta. gal tie pinigai yra minimumas, ir ji nenorejo taip gyventi. aisku, ne viskas gyvenime pinigai, bet pinigai visgi yra nemazai kas.
ar susideje deiojote kas geriau, svarstete, kaip didinti uzdarbi, neskriaudziant bendravimo su vaikais is tavo, ir jos puses? nes jei, kaip asilas uzsispyrei - neleisiu i uzsieni ir taskas, o lietuvoje tu kapstykis kaip nori - tai bet kuri ex psipustu ir isvarytu, juolab jei ji realiai blogai jautiesi ltv gyvendama.
aisku, teise tu turi matytis su vaikais.
yra keli atvejie, kuomet teciams pavyko atgal vaikus susigrazinti. bet tik keli. nes jie realiai emesi veiksmu. jie irode kad ltvoje vaikai bus finansiskai neblogai aprupinti, gales keliauti ir tt. zodziu, tavo pajamos neturi buti minimumas.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 03 19, 13:57)
sveikas atoveiksmi, visu pirma - uzuojauta del to, kad negali matytis su vaikais... tai skaudu, ir taskas.
antra, keletas klausimu. nesuprantu vieno: pirma tu priesinaisi emigracijai, po to jau pats parodei nora darbintis UK, ir prasei ex padeti surasti tau darba. vadinas, apsigalvojai?
kodel priesinaisi pradzioje? ar buvo sudarytos salygos vaikams gyventi cia, gimtineje? o gal ex tik vargo, skurdo, viena tempe islaikymo nasta. gal tie pinigai yra minimumas, ir ji nenorejo taip gyventi. aisku, ne viskas gyvenime pinigai, bet pinigai visgi yra nemazai kas.
ar susideje deiojote kas geriau, svarstete, kaip didinti uzdarbi, neskriaudziant bendravimo su vaikais is tavo, ir jos puses? nes jei, kaip asilas uzsispyrei - neleisiu i uzsieni ir taskas, o lietuvoje tu kapstykis kaip nori - tai bet kuri ex psipustu ir isvarytu, juolab jei ji realiai blogai jautiesi ltv gyvendama.
aisku, teise tu turi matytis su vaikais.
yra keli atvejie, kuomet teciams pavyko atgal vaikus susigrazinti. bet tik keli. nes jie realiai emesi veiksmu. jie irode kad ltvoje vaikai bus finansiskai neblogai aprupinti, gales keliauti ir tt. zodziu, tavo pajamos neturi buti minimumas.


Priemonių finansiniam stablumui užtikrinti visada ėmiausi, aišku atlyginimas ne didelis, apie 1500lt, bet dar papildomai uždarbiaudavau per eBay, pardavinėjau kompiuterines dalis nuo laptopų, tai dar prisidurdavau, paskui mažam miestely mėginau atidaryti nedidelę optiką ir tai irgi įgyvendinau, tik apyvartos tikrai labai menkos, nes žmonės taupo, neturi pinigų kenčia nuo tos pačios krizės visi kartu, bet ar tokia padėtis, kai finansiškai sunku vaikams viską aprūpinti, ar tai nesisaitytų valstybės kaltė, nes mano situacija nėra išimtis, o priešingai - taisyklė. Todėl prekybos centruose labai einama prekė - kelioninis lagaminas. O jei teismo sprendimas būtų išsiųsti vaikus į emigraciją argumentuojant tuo, kad ekonomiškai sudėtinga tėvo padėtis, tai čia būtų de fakto parodoksalus ir pireštaraujantis konstitucijai sprendimas, kuris turėtų būti traktuojamas, kaip šeimos griovimas pasitelkus valdžios instrumentus ir vertimas emigruoti ir tai skaitytųsi antivalstybinė veikla. Tokiose situacijose valstybė privalėtų užtikrinti rizikingų šeimų finansinę paramą suteikiant socialinį būstą, lengvatas, o ne turėtų tremti piliečius į užsienį.
Tai prieštarauja net sveikai logikai. Skamba absurdiškai. Manau teisme tai galima tvirtai argumentuoti. Be to nesu toks beviltiškas ir tarp kitko žmona buvo švelniai tariant išpindėjusi ir keletą metų kol kartu gyvenom išvis nedirbo, o kai prašiau padėti susitvarkyti su eBay darbais, tai sakydavo, kad jai tas eBay nepatinka. Dėl optikos tas pats, siūliau dirbk, perleisiu viską tau, tvarkykis - irgi ne, sako "noriu kažką savo sukurti". Tęsiant. Mano tėvai sutinka man padėti, gyvenčiau pas juos dvijų aukštų name šalia Trakų, mama padėtų prižiūrėti vaikus, juolab jiems jau 7 metai. Dvynukai, berniukas ir mergaitė.
Atsakyti
siuos atveju neaiski kitos puses nuomone... kur tie vaikai gyvena, kokiam mieste, kokia m-kla lanko, koks laisvalaikis, kiek mama jiems demesio skiria ir t.t
bet man sviecia, kad vaikams ten su mama dabar geriau. na tu logiskai pagalvok, kas tie tavo 1500 su 2 vaikais. tavo mama pades... na nesupyk, bet skamba lb mazvaikiskai. valstybe tikrai tau nieko neduos, gi esi jaunas ir sveikas bei darbingas. jei cia neuzdirbi, vaziuok ten kur uzdirbsi. nesvarbu, kad teoriskai valstybe neturetu skatint emigracijos del ekonominiu priezasciu. bet valstybei irgi krize. kaip ir tau.
kodel jaunimas galvoja, kad juos turi kazkas islaikyt?
ok, gali eit i teismus, irodinet ka nori, bet tu pagalvok apie vaikus - ar jiems nuo to bus smagiau, kad jus ju nepasidalinsit? kaip jausies tu, kai paklaus vaikai, kodel atskyrei tokius mazus nuo mamos?
as tavo vietoj pats vaziuociau i uk ir bandyciau isitvirtint (o ne ex'es prasyt kad darba surastu) ir bendraut su vaikais tiek pat kiek ju mama. kas cia tave laiko? ir dar saziningai sau atsakyk, ar tikrai manai, kad vaikams buv geriau trakuose (miestely siai dienai be jokiu perspektyvu, nei veiklos, nei issilavinimo normalaus) su seneliais ir mazai uzdirbanciu teciu, ar didelej saly, kurioj jie nuo tokio amziaus budami tikrai nesunkiai integruosis ir tures visai kitas galimybes gyventi suauge, nei trakuose.

cia siaip pamastymui...

nors man atrodo, kad tu tiesiog pyksti ant savo buvusios uz tai kad ji turi kita ir nori jai atkersyt bet kokia kaina, netgi aukodamas vaiku laime.

QUOTE(atoveiksmis @ 2012 01 09, 20:37)
mūsų finansinė padėtis šiuo metu yra labai sunki, iki tokio lygio, kad mama išskrenda uždarbiauti į Angliją sausio 18 dieną ir aš lieku vienas su dviem vaikais ir su nedideliu atlyginimu. Lieku Lietuvoj aš, nes žmonai taip parankiau, ji nei vairuotojo pažymėjimą turi, nei galėtų viena likti su vaikais, žodžiu tai net ne esmė.


nesupyk, kad istraukiau is kitos temos. bet man rodos netiksliai tu cia nupiesei vaizdeli. na koks vyras gal leist zmonai vienai vaziuot uzdarbiaut i uzsieni, kad ismoketu skolas doh.gif . kodel kartu nevaziavot? kur tada buvo tavo motina, kodel tada nepadejo, o dabar taip verziasi padet augint vaikus? man rodos, meluoji tu cia ir nemirksi. ir dabar dar kaltini savo vaiku motina, kad ji nori vaikais rupintis ir normalu gerbuvi jiems uztikrint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(atoveiksmis @ 2013 03 19, 14:23)
Sveiki,
Labai sunku dabar kontroliuoti emocijas, bet pamėginsiu trumpai glaustai.

Prieš daugiau nei pusę metų mano buvusi sugyventinė (praeity mylimoji) išsivažė į UK vaikus.  Su Agne ir vaikais kartu gyvenom 6 metus kaip normali šeima, tik ne santuokoj. Visą tą laiką viskas buvo gan gerai, tik po finansinės krizės viskas pradėjo blogėti ir galiausiai Agnė apsisprendė, kad nori gyventi ten, kur jai geriau. Man prieš metus laiko ji darė spaudima martu važiuoti, bet sakiau, kad nei pats važiuosiu, nei vaikus išleisiu. Ji 2012m sausio mėnesį vis tik išvyko, o vėliau įkalbėjo leisti vasarą parsivežti vaikus.


Man labai daug ką pasako šie tavo žodžiai. NEBUVO VISKAS GERAI, NORĖJAI GERAI, REIKĖJO TURĖTI TIKRĄ OFICIALIĄ ŠEIMĄ... vesti reikėjo. Ne tik dėl jūsų, bet labiau dėl vaikų. Pats sakai "gyvenom KAIP normali šeima"... tačiau tik kaip, bet nebuvot normali šeima....
O ką, vaikų mama neturi teisės gyventi su savo vaikais??????????????
Ar vaikai bent turi tavo pavardę?
Jūs abu su savo buvusia sugyventine turite tokias pačias lygias teises į vaikus.
Na o visokios sektos, tai ir man nepriimtinos, tačiau tai yra kiekvieno suaugusio žmogaus pasirinkimas.
Atsakyti
Kreipkitės į teismą su prašymu grąžinti vaiką jums pagal Hagos konvenciją ir nustatyti vaikų gyvenamąją vietą su jumis.
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 03 20, 14:57)
Man labai daug ką pasako šie tavo žodžiai. NEBUVO VISKAS GERAI, NORĖJAI GERAI, REIKĖJO TURĖTI TIKRĄ OFICIALIĄ ŠEIMĄ... vesti reikėjo. Ne tik dėl jūsų, bet labiau dėl vaikų. Pats sakai "gyvenom KAIP normali šeima"... tačiau tik kaip, bet nebuvot normali šeima....
O ką, vaikų mama neturi teisės gyventi su savo vaikais??????????????
Ar vaikai bent turi tavo pavardę?
Jūs abu su savo buvusia sugyventine turite tokias pačias lygias teises į vaikus.
Na o visokios sektos, tai ir man nepriimtinos, tačiau tai yra kiekvieno suaugusio žmogaus pasirinkimas.

O butinai reikia pamokslauti,mes irgi su vyru gyvenam 8 metus ir nesam susituoke,esam normali seima ir kiekvieno zmogaus teise tuoktis ar ne.Be to kas per klausimas,ar vaikai turi vyro pavarde,aisku kad turi,ne 6 dienas gi pragyveno.
Nesuprantu,kam rasyti,jeigu negalit patarti,manau autoriui pamokslu siuo metu nereikia.
O ka vaiku tetis neturi teises matytis su vaikais???? Vat butent,kad jie turi lyges teises,o ne vien mama.
Papildyta:
QUOTE(atoveiksmis @ 2013 03 19, 14:23)
Sveiki,
Labai sunku dabar kontroliuoti emocijas, bet pamėginsiu trumpai glaustai.

Prieš daugiau nei pusę metų mano buvusi sugyventinė (praeity mylimoji) išsivažė į UK vaikus.  Su Agne ir vaikais kartu gyvenom 6 metus kaip normali šeima, tik ne santuokoj. Visą tą laiką viskas buvo gan gerai, tik po finansinės krizės viskas pradėjo blogėti ir galiausiai Agnė apsisprendė, kad nori gyventi ten, kur jai geriau. Man prieš metus laiko ji darė spaudima martu važiuoti, bet sakiau, kad nei pats važiuosiu, nei vaikus išleisiu. Ji 2012m sausio mėnesį vis tik išvyko, o vėliau įkalbėjo leisti vasarą parsivežti vaikus. Tam labai priešinausi, bet darė spaudimą tiek ji, tiek, jos šeima, tiek mano tėvai, argumentuodami, kad vienas nesusitvarkysiu. Galiausiai neturėjau kur dėtis ir išleidau vaikus pas mamą, bet dabar ji jų negražina. Pradėjo leisti šaknis Anglijoje, kuriasi sau "idiliją", susidraugavo su kažkokiu vyru, prie kurio jau spėjo emociškai prisiriti ir dar susidėjo su kažkokia tai religine bendruomenė ir apskritai pasikeitė su ja bendravimas. Šiandien jos gimtadienis, iš ryto parašiau sms, kad sveikinu, labai šiltą nuoširdų sveikinimą nusiunčiau, už kurį ji man padėkojo, bet atrašė tuo pačiu, kad pagoniškų švenčių nešvenčia, kad jos religinės pažiūros pasikeitė. Vėliau per skype paklausiau, ar galėtų man padėti susirasti darbą ten optikoje, nes dirbu meistru, tai į tai atsakė, kad kokius 5 metus nenorėtų jog lįsčiau į jos gyvenimą.

Tai yra visiškai nenormalu ir nenoriu būti taip atplėštas nuo savo vaikų. Domėjausi jau panašiais atvėjais ir išsiaiškinau, kad pagal 1980m. Hagos konvenciją toks atvėjis, kai vienas iš tėvų išsiveža vaiką(-us) į užsienį ilgam laikui (emigruoja), tai toks elgesys traktuojamas kaip vaiko pagrobimas, jei kitas tėvas nesutinka išleisti vaiko.

Kaip man teisiškai dabar pasielgti? Nuo ko pradėti? Noriu, kad mano vaikai gyventų gimtinėje, šalia manęs ir senelių, ir tikrai nedrausiu jų mamai matytis su vaikais, bet šiuo atvėju man nėra sudaromos jokios salygos bendrauti su savo vaikais, dalyvauti jų ugdyme, auklėjime, negaliu reguliariai matytis su jais ir net per skype man dažnai nesuteikia galimybių pabendrauti.

Nuo ko pradėti vaikų sugrąžinimo į gimtinę procesą. Padėkit...

Štai tarkim ką ji šiandien man per skype parašė: "Beto... tu juk zinai, kad man vienai negerai.. ir as turiu artima drauga. Ir jis man tikrai labai brangus, nes buvo salia manes visa laika, kai man buvo sunku ir niekad manes nepavede. Ir as saves visai neisivaizduoju gyvenancios Lietuvoj vel. As nemanau, kad mes su juo imtume gyvent kartu. Del vaiku ir t.t. Bet jis yra ir labai man padeda. O net jeigu ir jo nebutu... cia yra dabar mano bendratikiai. Ir as tik pradejau savo kelia. As dar tik viska mokausi. As tiesiog negaliu visko mesti..."

Manau jums geriausia iseitis kreiptis i teisma,tada mamai teks vaikus bent jau atostogu metu davineti jums.Jeigu pavyks irodyti,kad mama sektante,tai vaikus priziureti priteis jums.As aisku ne advokate,bet manau bent jau matytis su vaikais,jeigu neimanoma bus susigrazinti,tai galit priteisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 21 kovo 2013 - 20:18
QUOTE(atoveiksmis @ 2013 03 19, 13:23)

Noriu, kad mano vaikai gyventų gimtinėje, šalia manęs ir senelių, ir tikrai nedrausiu jų mamai matytis su vaikais

požiauriai nuskambėjo tas NORIU... o tai vaikų mama nenori šalia savęs matyt savų vaikų?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 03 21, 21:13)
O butinai reikia pamokslauti,mes irgi su vyru gyvenam 8 metus ir nesam susituoke,esam normali seima ir kiekvieno zmogaus teise tuoktis ar ne.Be to kas per klausimas,ar vaikai turi vyro pavarde,aisku kad turi,ne 6 dienas gi pragyveno.
Nesuprantu,kam rasyti,jeigu negalit patarti,manau autoriui pamokslu siuo metu nereikia.
O ka vaiku tetis neturi teises matytis su vaikais???? Vat butent,kad jie turi lyges teises,o ne vien mama.
Papildyta:

Manau jums geriausia iseitis kreiptis i teisma,tada mamai teks vaikus bent jau atostogu metu davineti jums.Jeigu pavyks irodyti,kad mama sektante,tai vaikus priziureti priteis jums.As aisku ne advokate,bet manau bent jau matytis su vaikais,jeigu neimanoma bus susigrazinti,tai galit priteisti.

Pamokslauti BŪTINA. Tuoktis ar ne, tikrai yra žmogaus reikalas. Tačiau, jei nesiruošia tuoktis, turėtų pripažinti, jog neturės visų tokių pačių teisių, kaip ir sutuoktiniai....
Bet iš kur jūs galite būti tikra dėl vaikų pavardžių??? Jei vaikų pavardės būtų jų mamos, tai tam "tėčiui" tikrai bus labai daug kliūčių į tuos vaikelius, nes juos gali bet kada įsivaikinti kitas mamos draugas.... Tai va.
O aš tai tik už tai, kad vaikai galėtų kuo dažniau matyti tiek mamą, tiek tėtį. Pati patyriau savo kailiu, kas tai yra.
Jei jau jūs galite pareikšti SAVO PAMANYMUS, tai kodėl gi man to daryti negalima?
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 03 22, 14:25)
Pamokslauti BŪTINA. Tuoktis ar ne, tikrai yra žmogaus reikalas. Tačiau, jei nesiruošia tuoktis, turėtų pripažinti, jog neturės visų tokių pačių teisių, kaip ir sutuoktiniai....
Bet iš kur jūs galite būti tikra dėl vaikų pavardžių??? Jei vaikų pavardės būtų jų mamos, tai tam "tėčiui" tikrai bus labai daug kliūčių į tuos vaikelius, nes juos gali bet kada įsivaikinti kitas mamos draugas.... Tai va.
O aš tai tik už tai, kad vaikai galėtų kuo dažniau matyti tiek mamą, tiek tėtį. Pati patyriau savo kailiu, kas tai yra.
Jei jau jūs galite pareikšti SAVO PAMANYMUS, tai kodėl gi man to daryti negalima?

Nusisnekat,nera jokio skirtumo susituoke ar ne,teises yra lygios,kaip mamos taip ir tecio.
Na zinot,kai zmones gyvena 6 metus,tai nemanau,kad koks tetis neduotu savo pavardes vaikams,100% isitikinusi,kad vaikai turi tevo pavarde,o jeigu ir neturi,nes mama nenorejo,tai tetis vistiek yra irasytas gimimo liudijime.
Is kur tiek neapykantos vyrams,nejau jie nezmones!!!
Atsakyti
Mano akimis, vien del to, kad zmogus deda visokeriopas pastangas stengiantis bent matytis su vaikais, jau galima ji vadinti teciu is didziosios T. O ar del to, kad savo pasirinkimu zmones gyvena nesusituoke, jau tetis lieka tik kabutese? Na, nenoreciau sutikti...Mano suvokimu, nei mama del to yra maziau mama, nei tetis - maziau tetis. Jei is tiesu santuoka butu tas tikrasis garantas, kad tevai myles savo vaikus, tada buciau visokeriopai uz ja, taciau...
Temos autoriui atsakymas vienas - tik teisminis kelias. Pirmiausia - geras advokatas. Jam isdestysite visa situacija, o toliau jau viskas vyks su jo pagalba. Nepatingekite pasidometi advokatais, suraskite toki, kuris turi daugiau tarptautines patirties, kad nebutu "naujokas". Saugokite visas zinutes savo buvusiosios, ypac tas keistasias, kurios Jums kelia nerima,kurios pagrindzia jos nepaaiskinamus pokycius. Galbut procese jos pravers, nes jei ji is tiesu papuole i nelabai geras rankas, tas visiskai realiai gresia ir Jusu vaikams. Ir nedelskite, mes cia tik paplepet galim, pasamprotaut, ar pamokslu pametyt, o Jums jau reikia rimtos teisines pagalbos. Nuosirdziai linkiu sekmes!
Atsakyti
na negi jus rimtai tikit tais jo kliedesiais apie sekta? biggrin.gif
go cia eilinis ir tipinis kerstaujancio vyro "argumentas" teisme. nes teismu praktikoje aiskiai nurodyta, kad jei mama priklauso sektai, tai yra lb didelis trukumas, kad jai butu paskirta vaiku globa. juk is visos sito tetusio rasliavos matosi, kad jis pastudijavo vaiko gyvenamosios vietos nustatym bylas internete. pati jas skaiciau, sis forumietis kone cituoja jas istisom pastraipom biggrin.gif
netikiu as jokia sekta. jis tik nori atkersit buvusiai zmonai. jei noretu vaiku, tai ir vaziuotu ten ir matytusi, o ne cia sedetu uz 1500 lt tevams ant sprando.
ir joks cia tetis is didziosios raides. geru teciu moterys i uzsieni seimos skolu i uzsieni atidirbinet nevaziuoja. geri teciai buna su savo seima ir nebijo aukot savo tinginystes vardan seimos.
Atsakyti