Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė ausų korekcijos operacija

Sena tema: http://www.supermama...howtopic=340694


Papildyta:
Na pasakokite kaip gyja ausytės 4u.gif

Man jau du mėn po operacijos, tai vaizdas žymiai geresnis, ir ta negraži vieta kuria skundžiausi anoje temoje lyg ir gražėja thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos na as dariausi pries 7d. siaip pirmas 4d. man labai skaudejo, ypac viena kuria daugiau pjauste, kadangi uz ausies buvo kazkokia lyg kremzlyte lyg kauliukas, sake nereikalingas ir pasalino, siaip man ir pakraujuodavo ir tindavo ji, manau del to "kauliuko" nes su kita viskas tvarkoje buvo, siaip ausis pati labai istinus zodziu nera formos viduje ausies tik didelis dumbas blink.gif , na daktaras sake kad issileis jis, tikiuosi, o siaip visa aptirpus, forma siuo metu netenkina bet kai atslugs ir dings patinimas gal pasikeis, siulus isims uz poros dienu, t.y. 10 diena, vaikstau su raisciu nes kol nesusinormalizuos ta ausyte niekam nedrysciau rodytis:) schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dad @ 2013 04 03, 09:42)
Sveikos na as dariausi pries 7d. siaip pirmas 4d. man labai skaudejo, ypac viena kuria daugiau pjauste, kadangi uz ausies buvo kazkokia lyg kremzlyte lyg kauliukas, sake nereikalingas ir pasalino, siaip man ir pakraujuodavo ir tindavo ji

na tai dar labai nedaug laiko praėjo po operacijos, man irgi ilgai skaudėjo, o patinimas vietom dabar dar yra (mažai pastebimas) doh.gif Labiausiai bijojau kad po operacijos nekraujuotų, bet nė lašo kraujo nebuvo smile.gif
Atsakyti
jau siandien iseme siulus, po biski patinimas praeidineja, sake kad men. po operacijos turetu jau vaizdas bendras matytis, o pilnai kad nesijaustu aptirpimo ar kazko kito, mazdaug 3-4 men, man tai pakraujavo po operacijos truputi, na dar foto atsiunte pries ir po, na skirtumas nedidelis bet vistiek zymiai geriau nei buvo:) thumbup.gif
Atsakyti
Laba, merginos smile.gif
Ilgai ir as su sia problema kankinaus, bet galiausiai ryzausi (tiesa tvarkiausi tik viena ausyte, nes kita pas mane tvarkinga buvo).. taigi po operacijos jau praejo visi 9,5 menesiai.. viskas jau stoje i vietas lyg taip ir butu buve.. kiek pamenu savaitele su tvarsciu tikrai kankinaus, bet po to viskas buvo liuks.. nors ausis kiek aptirpus gera pusmeti buvo..
O siai negaliu atsidziaugt, kad ryzausi, tikrai per ilgai kankinaus su sia problema.. gyvenimas palengvejo 100 kartu.. tad abejojancioms, nesiryztancioms linkiu griebt jauti uz ragu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Nusprendžiau ir aš pasidaryti ausyčių operaciją, labai daug informacijos radau šiame forume, taigi ir aš pasidalinsiu savo patirtimi smile.gif
Dariausi operaciją prieš 5 dienas Kaune klinikoje "Grožio chirurgija", pas Gyd. K. Maslauską. Pradžioje nuvykau konsultacijai, viską aptarėme, sutarėme datą. Operacijos dieną atvykau į kliniką, jau turėjau reikalingus kraujo tyrimus. Dar pakalbėjome su gydytoju, apžiūrėjo, pamatavo ausytes ir ėjau į operacinę. Beje, aš operavausi tik vieną ausytę. Operacija praėjo sklandžiai, beveik neskaudėjo net kai leido nuskausminamuosius. Namo dar davė ketanovo ampulę nakčiai bei išrašė geriamų vaistų nuo skausmo. Grįžus namo po trijų valandų šiek tiek pamaudė ausytę, bet visiškai nedaug, o ir tas skausmelis greit praėjo. Kitą dieną buvo perrišimas, dabar laukia dar vienas perrišimas o paskui jau trauks siūlus. Aišku, svarbiausia, koks bus galutinis rezultatas, bet kol kas esu viskuo patenkinta: gydytojas labai šaunus, klinikos personalas draugiškas, o svarbiausia nebuvo absoliučiai jokių pooperacinių skausmų smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Pasidariau ir aš šiandien operaciją. Pirmadienį buvau konsultacijai, paklausė kodėl noriu operuotis, kas nepatinka, susitarėm kad penktadienį darys operaciją. Nebijojau, nes jau 3 metus svajojau apie šią operaciją. Tai va , šiandien nuvažiavus pas gydytoją nusivedė į operacinę, su markeriu kažką pasižymėjo, suleido nuskausminamuosius. Daktaras sakė, kad tai buvo skaudžiausia dalis, bet man net neskaudėjo. Po to paguldė mane, paprašė mamos kad duotų man telefoną pažaisti biggrin.gif 10-15 minučių gulėjau viena pati operacinėj, retkarčiais užeidavo sesutė, pasiruošė ji ten, aš drebėjau, nežinau kodėl, net nebijojau bet drebėjau. Atėjo daktaras, sutvarkė vieną ausį, parodė, po to tą patį su kita. Užkniso kad viską girdėjau, kaip pjaustė, kai siuvo vieną sekundę buvau pajutus kaip įduria adatą, bet tik truputį sugėlė. Parodė abi ausis. Tiesiog nuostabiai atrodo, aš nesitikėjau tokio gero rezultato. Daktaras sako, kiek įvertintum, aš iškart : 10! biggrin.gif Po to daktaras išėjo , sesutė apvyniojo ausis su elastine juosta, po ja pakišo ten " vateles " kažkokias, vėliau daktaras pasakė kaip elgtis , prižiūrėti. Bet žiopla nepaklausiau kada galvą galės išsiplauti, o siūlus išims gegužės 9, po 2 savaičių panašiai. Tai va, kai važiavom namo sedėjau išsišiepus. Operaciją pradėjo ~ 12 valandą, 13 baigė, po to dar pakalbėjo su mama, puse 3 buvau namuose, iki 4 prasedėjau, neskaudėjo, po to užmigau, ir po 2 valandų atsikėlus jau skaudėjo, nuo skausmo vaistų išgėriau , bet vistiek toks skausmas yra. Tikrai nesigailėsit jei pasidarysit. Juolabiau kad neskaudėjo. Bėja, man buvo vietinė nuojuotra, gydytojas Audrius Zizliauskas, Šiauliuose operavausi, adresas : dvaro 50. Pastatas iš laukė netvarkingas, iš vidaus viskas sutvarkyta. Už abi ausis sumokėjom 1000 lt. Į mokyklą savaitę neisiu, taip išeina kad į ja po savaitės eisiu dar su siūlais. Tikrai geras daktaras, labai linksmas. smile.gif
Atsakyti
Po mano operacijos praėjo 10 dienų, ausytė po truputį gyja, aišku dar raudona, patinus, neliečiu aš jos kol kas, baisu dar smile.gif

Norėjau paklausti, gal kuri pasisakys, kokį raištį dėjotės nakčiai? Aš pasidariau iš elastinio binto, bet nėra jis veržiantis, tiesiog laisvai apspaudžia. O gal turi stipriai apspausti ausytę? Bet tada skaudės, trins doh.gif
Pasisakykit merginos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S.A. @ 2013 04 27, 19:54)
Po mano operacijos praėjo 10 dienų, ausytė po truputį gyja, aišku dar raudona, patinus, neliečiu aš jos kol kas, baisu dar smile.gif

Norėjau paklausti, gal kuri pasisakys, kokį raištį dėjotės nakčiai? Aš pasidariau iš elastinio binto, bet nėra jis veržiantis, tiesiog laisvai apspaudžia. O gal turi stipriai apspausti ausytę? Bet tada skaudės, trins  doh.gif
Pasisakykit merginos smile.gif


O kiek laiko nešiojai daktaro uždėtą raištį?
Atsakyti
QUOTE(Donateee @ 2013 04 28, 18:41)
O kiek laiko nešiojai daktaro uždėtą raištį?



Su tvarsčiu buvau savaitę, po savaitės nuėmė siūlus, tai dabar ir dieną vis panešioju, ir naktį tą elastinį bintą. Šiaip sakė dieną tas raištis nereikalingas, bet man saugiau kažkaip dar su juo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S.A. @ 2013 04 27, 18:54)
Po mano operacijos praėjo 10 dienų, ausytė po truputį gyja, aišku dar raudona, patinus, neliečiu aš jos kol kas, baisu dar smile.gif

Norėjau paklausti, gal kuri pasisakys, kokį raištį dėjotės nakčiai? Aš pasidariau iš elastinio binto, bet nėra jis veržiantis, tiesiog laisvai apspaudžia. O gal turi stipriai apspausti ausytę? Bet tada skaudės, trins  doh.gif
Pasisakykit merginos smile.gif

Labas 4u.gif
Na man gydytojas patarė kad raištį rinkčiausi tokį su kuriuo pačiai būtų patogu, neveržtų ir nespaustų, tik kad prilaikytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sweet_lips @ 2013 04 28, 20:44)
Labas  4u.gif
Na man gydytojas patarė kad raištį rinkčiausi tokį su kuriuo pačiai būtų patogu, neveržtų ir nespaustų, tik kad prilaikytų smile.gif


Na tai gerai tuomet, nes mano irgi tik toks, kad prilaikytų thumbup.gif ą
Atsakyti