Įkraunama...
Įkraunama...

Blog'ai už ar prieš?

Sveikos visos! smile.gif
Noreciau suzinoti Jusu nuomone, ar esate uz ar pries blog'u rasyma?
Gal pacios rasote, ar mieliau skaitote kitu rasomus?
Jeigu rasote, palikite nuoroda - manau, visoms idomu apie ka raso mamytes 4u.gif
Manasis cia: http://asciaesu.blogspot.com/
Lauksiu Jusu blog'u, taip pat nuomones apie manaji.
Tegul ir lietuvaites nenusileidzia uzsienio blog'ams! 4u.gif
Atsakyti
Savo neturiu, bet esu labai uz, ir skatinu visus/ visas smile.gif . Nors jau koki metai turiu savo favoritus vlogerius, tai megtus blogerius kaip ir pamirstu jau. Tavasis visai nieko - saunuole 4u.gif
Atsakyti
Na aš blogo irgi neturiu, tačiau dabar tu puslapį facebook'e smile.gif artimiausiu metu planuoju pasidaryti savo puslapį su surankiotom vestuvių ir namų interjero tematikos įdėjom ax.gif
Atsakyti
Skaitau daugybę blog'ų, tiek mados, tiek kulinarinių, apie namus, gyvenimo būdą. Išties įdomus užsiėmimas ir daug naujų minčių galima pasisenti. Ypač patinka su DIY (pasidaryti pačiai) idėjomis, pamačius kaip vienaip ar kitaip yra daroma iškart atsiranda noras imtis veiklos su savo interpretacijomis smile.gif
Atsakyti
tik Už bigsmile.gif savo neturiu, bet mėgstu paskaityti kitų. Skaitau kulinarinius, make up blogus ax.gif
Atsakyti
didelis UŽ smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš turiu bent kelis. esu už. O kokie gali būti minusai? Juk formą pats pasirenki. Nori asmeniškai rašai, nori jokių detalių apie save neatskleidi ir rašai kokį teminį blogą, nori susikuri personažą...
Atsakyti
Aš jau ilgą laiką brandinu mintį pradėti rašyti blogą. Mintis kaip ir jau pribrendo, bet reikia pagalbos su pačiu puslapio sukūrimu. Kas turit šiek tiek daugiau žinių, gal galit pagelbėt? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 01 spalio 2013 - 13:14
QUOTE(taram-param @ 2013 10 01, 14:13)
Aš jau ilgą laiką brandinu mintį pradėti rašyti blogą. Mintis kaip ir jau pribrendo, bet reikia pagalbos su pačiu puslapio sukūrimu. Kas turit šiek tiek daugiau žinių, gal galit pagelbėt? ax.gif


Man taip pat senokai kilusi mintis rašyti blogą.
Bet vis atidedu, atidedu...


Paskaitau kitų blogus... Pastaruoju metų daugiausiai kulinarinėm temomis... essen.gif

Aš tik UŽ blogus. 4u.gif
Atsakyti
zinoma uz, kodel turetu buti pries
Atsakyti
Už. Galima sužinoti daug reikalingų dalykų ir pasiskaityti naudingų patarimų, kurie tikrai veiksmingi:)
Atsakyti
http://jart-diary.blogspot.com/
Atsakyti