Įkraunama...
Įkraunama...

Staigmena

Sveikos mamytės ir būsimos mamos,
Norėčiau Jums papasakoti savo įsimintiniausią diena gyvenime...(tikiuosi jų dar bus ir daugiau)
Išaušo spalio 18 dienelės rytas...Su draugu susitarėme kad važiuosime apsipirkti į Anykščius (nes buvome kaime)...Tai buvo prieš mūsų abiejų gimimo dienas... Su mumis dar važiavo jo pusbrolis ir jo teta ir visi tylėjo nieko nekalbėjo,man pasidarė labai keista (bet aš nieko jiems nesakiau)
Taigi...Apsipirkome ir nutarėme nuvažiuoti pasivaikščioti prie laimės Žiburio...Aš lipau tais laiptukais ir buvau sugalvojusi norą kad jis kuo greičiau mane vestų .Suskaičiavusi laiptukus ir įmetusi centų prie paminklo atsisukau pasižiūrėti kur yra mano meilė tongue.gif Ogi atsisuku ir pamatau savo žmogutį kurį labai myliu,klupintį prieš mane su dėžute kurioje yra žiedukas wub.gif tada man gyvenimas pro akis prabėgo ir jis ištarė:"ar tekėsi už manęs",o aš nebežinojau ka ir atskyti ir nepagalvojusi pasakiau "tu durnas" blush2.gif bet aš taip net nenorėjau pasakyti ...aš pasimečiau ir taip pasakiau...Tada jis pradėjo juoktis ir aš pasakiau TAIP wub.gif wub.gif wub.gif Man tai yra įsimintiniausia mano dienelė...

Dabar jau kita dienelė laukia,ogi vestuvės,nes mes labai norime turėti vaikučių...

Nepykit kad taip nerišliai parašiau bet taip jau išėjo...
Manau jums tai nelabai įdomu,bet aš norėjau kam nors išsipasakoti

Ačiū kad išklausėte wub.gif blush2.gif
Atsakyti
labux, eik tu sau na ir grazu, tikrai susigraudinau....prisiminiau kai man pasipirso....ech, smagu ir grazu, buk grazi jaunoji ir laimes jusu busimai seimytei clap.gif ir paskui susilaukti tokio 2.gif ir tiesa linksmu vestuviu per daug nepri... drinks_cheers.gif , na sekmes
Atsakyti

Sėkmės jums wub.gif
Atsakyti
labi aciū jums už palinkėjimus tikiuosi taip ir bus wub.gif
Atsakyti
sveikutes. gal ir negrazu taip i svetima tema ilysti bet paskaiciusi tokias grazias suzadetuves labai uzsinorejau apie savasias papasakoti. taigi va is ryto paskambino man draugas ir paprase kad i darba aiciau biski graziau nei bet kada. as ilgai nesigincijau nes zinodama kad jis yra didziulis romantikas supratau kad kazka sugalvojo. bet niekaip nesupratau ka. taigi po darbo apie 20val susitinkame su juo prie mano darbo ir iteikia jis man didziule puokste baltu roziu!!! siaubas vos nenumiriau is laimes. tada nuvaziuojam i "musu" kavine. kodel ja taip vadinu nes ten pradejo megztis musu draugyste ten ivyko visi mums brangus ivykiai. sedejom valgem, gerem sampana. ir tada pradejau itarti kazka "negero" nes jis visa laika sypsojosi ir juokesi. galvoju kazkas bus... ir tikrai!!! istraukia mano draugas dezute su grazuoliu suzadetuviu ziedu ir papraso buti jo zmona!!! kiek laimes buvo!!! is to susijaudinimo pasakiau ne "taip" o "tai aisku". bet jis suprato mane!:) labai sito laukiau nes pradraugave jau buvome 4 metus. taigi o toliau seke nuostabios vestuves o paskui ir dar nuostabesnes dukrytes gimimas. stai va koks mano pasakojimas. p.s. o tau Gretadan linkiu kuo dideliausios sekmes vedybiniame gyvenime!!!
Atsakyti
Buvo labai smagu skaityt biggrin.gif Gražių vestuvių ir sėkmės dideliausios vedybiniam gyvenime 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif kątik paskelbiau savąją temą apie savo sužadėtuves. Aš taip pat neatsakiau iš pradžių "Taip" biggrin.gif vadinasi, ne aš viena tokia buvau pasimetus ir laiminga biggrin.gif turbūt taip išeina, kai nesitiki wub.gif gretadan, renuteg, labai fainos istorijos, sveikinimai jums, būkite laimingos su savo mylimaisiais 4u.gif
Atsakyti
aciu aciu!!! papasakokit ir jus savo isimintinas gyvenimo dienas. juk taip faina pasidziaugti kito laime...
Atsakyti
gretadan labai jau greitai tavo noras už jo išteketi įšsipildė thumbup.gif thumbup.gif
Linkiu, kad visi tavo norai pildytusi, taip greitai, kaip ir šitas išsipilde 4u.gif
Sekmės jums 4u.gif
Ir linkiu susilaukti daug ir gražių vaikučių smile.gif
Atsakyti
ir as linkiu jums daug laimes wub.gif
Atsakyti
[FONT=Courier][SIZE=7][COLOR=deeppink]labai aciu!!!
Atsakyti
Smagu clap.gif Ir daugiau jums tokiu graziu akimirku
Atsakyti