Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

Lapkritinukų namučiai

user posted image

Dievulis atnešė lyg angeliuką,
Nukėlė nuo pūkinių debesų,
Mažutį, spurdantį ir krykščiantį žmogiuką,
Didžiuliam džiaugsmui artimų žmonių.

Tegul mėnulis saugo saldų miegą,
O saulė lydi pirmus žingsnelius,
Te žemiškais takais laimingas bėga
Gyvenimas aplenkdamas slenksčius.


user posted image

MŪSŲ LELIUKAI


53 : 52

user posted image

Vaiko raida nuo 1 iki 3 metų
Sėkmingo maitinimo krūtimi taisyklės
Gyvenimas su žindomu kūdikiu
Pagalba vaikui užspringus
Žindymo problemos
Skiepų kalendorius
Sauskelnių turinys, gidas su vaizdais

user posted image

"Firminės" kepurytės mezgimo aprašymas
Kojinių mezgimo vaizdinis aprašymas
Kojinių mezgimas dviem virbalais
Kojinių nėrimas

LAPKRITINUKŲ KULINARNĖS IDĖJOS

user posted image

Lapkritinukai turi albumiuką ir e-mailą. Dėl prisijungimo duomenų kreiptis į Erielę.
Taip pat bendraujam Facebook'e. Norinčios patekti į mūsų grupelę, rašykit man į AŽ.


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alatėja_: 03 balandžio 2013 - 12:09
negi busiu pirmoji? thumbup.gif
Aciu Ataleja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 04 03, 12:33)
negi busiu pirmoji?  thumbup.gif
Aciu Ataleja  4u.gif


mirksiukas.gif

kaip jauties, mamuk? wub.gif kada tau ta didžioji diena numatyta? ax.gif

aš kažkaip vis dažniau save pagaunu galvojant, kad ties dviem ir sustosim blush2.gif pervargus esu žiauriai nuo tų visų vaikų ligų, noris jau į žmones išeit, o tada bus dar sunkiau vėl prie vystyklų grįžt blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes niuks kaip faina nauji namukai po tokio ilgo laiko , kurejai 4u.gif

turiu vilties kad ryt jau jums parasysiu nebesvepluodama lotuliukas.gif
Papildyta:
Tikrai MildukasK vasarai isibegejus supuosi savo maziuka,-e wub.gif gal jau zinot ko laukiat wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 03 balandžio 2013 - 12:49
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 04 03, 13:38)
mirksiukas.gif

kaip jauties, mamuk?  wub.gif kada tau ta didžioji diena numatyta?  ax.gif

aš kažkaip vis dažniau save pagaunu galvojant, kad ties dviem ir sustosim  blush2.gif pervargus esu žiauriai nuo tų visų vaikų ligų, noris jau į žmones išeit, o tada bus dar sunkiau vėl prie vystyklų grįžt  blush2.gif

nu, dabar jau nieko, akyse sviesiau, kai blogumai praejo biggrin.gif laukiu dabar judesiuku...
siaip terminas 08.27, bet manau veliau gimdysiu... Echo dar nebuvo, tai manau dar patikslins leliaus amziu.. Kt sav bus aiskiau smile.gif

nu, o jus jau 2 turit, tai pagrindini plana ivykdet smile.gif o mazu kada pagranduko uzsinoresit, tai va bus proga seima pagausinti smile.gif arba turesit zavia porele ir tiek thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 04 03, 01:38)
mirksiukas.gif

kaip jauties, mamuk?  wub.gif kada tau ta didžioji diena numatyta?  ax.gif

aš kažkaip vis dažniau save pagaunu galvojant, kad ties dviem ir sustosim  blush2.gif pervargus esu žiauriai nuo tų visų vaikų ligų, noris jau į žmones išeit, o tada bus dar sunkiau vėl prie vystyklų grįžt  blush2.gif



tai labai sergat vis unsure.gif na vaikuciai labai greitai auga rolleyes.gif o as turiu slapta vilti susilaukti mazylio kada nors vasara nes visos panos zvarbumoj gime tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 03 balandžio 2013 - 12:53
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 04 03, 13:38)


aš kažkaip vis dažniau save pagaunu galvojant, kad ties dviem ir sustosim  blush2.gif pervargus esu žiauriai nuo tų visų vaikų ligų, noris jau į žmones išeit, o tada bus dar sunkiau vėl prie vystyklų grįžt  blush2.gif


Puikiai suprantama,
as su viena,be didesniu ligu (tfu tfu tfu) ir tai issekus jauciuos,o tu su dviem maziukais

QUOTE(MildukasK @ 2013 04 03, 13:52)
nu, dabar jau nieko, akyse sviesiau, kai blogumai praejo biggrin.gif laukiu dabar judesiuku...
siaip terminas 08.27, bet manau veliau gimdysiu... Echo dar nebuvo, tai manau dar patikslins leliaus amziu.. Kt sav bus aiskiau smile.gif



O tu tai isvis saunuole 4u.gif
Dideli blogumai budavo?
Linkiu lengvo nesiojimo

QUOTE(samantila @ 2013 04 03, 13:52)
tai labai sergat vis  unsure.gif na vaikuciai labai greitai auga  rolleyes.gif o as turiu slapta vilti susilaukti mazylio kada nors vasara nes visos panos zvarbumoj gime  tongue.gif


man tai super buvo,kai pamenu nestumo metas kas link metu laiko,lengviausias antras trimestras vasara thumbup.gif
o finisas dar be sniego ir salnu

kiek turiu draugiu gimdziusiu vasara,tai oj nelengva budavo sulaukt gimdymo,su tinimais ir pan
bet kiekvienai,matyt,savo

Aciu uz nauja temute smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 03 balandžio 2013 - 13:04
..kiekvienai kitaip as savo lapkritinuke ir pagimdziau anksciau nes tinau jau menesi laiko ir viskas tirpo doh.gif

vasara privalumas kad leliukas lauke gali but n kartu per diena wub.gif ir vystiklai greit dziusta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 04 03, 14:02)
O tu tai isvis saunuole 4u.gif
Dideli blogumai budavo?
Linkiu lengvo nesiojimo

kiek turiu draugiu gimdziusiu vasara,tai oj nelengva budavo sulaukt gimdymo,su tinimais ir pan
bet kiekvienai,matyt,savo


tai as gi ne viena pametinuka nesioju smile.gif pas mus kieme ziuriu irgi dauguma po antra rata suka biggrin.gif faina, toliau ta pati kompanija lauke vaikscios smile.gif

nu, su tais blogumais tai man kazkaip jegu nebuvo, vis pagulet norejosi, ypac pavalgius, o jei alkana, tai iskart bloga! taip ir gyvenau.. pavalgau, paguliu, vel einu pavalgyt biggrin.gif
ir i vakara... uu... nuolatinis blogumas, kuris tik lovoj guleti prasosi.. o gi maze laipo pirmyn atgal aplink mane, pilva, skrandi maigo.. bet jau pasimirso smile.gif

as siaip antra irgi norejau vasara gimdyt, ar velyva pavasari, kad su vaikuciu siltai stumdytis, bet siaip labai gerai ir ziema buvo, nes per salcius lopsy uzmuturiuota, o kai paaugo, tai ir atsilo, ramiai trepset galejo vasara, ziema jau per sniegus pati begiojo smile.gif tai va atrodo viskas paciu laiku thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui už naujus namučius 4u.gif

Kad ne kita met bakalaurinis tai irgi jungčiausi prie visų, man taip patinka kai nedidelis metų skirtumas tarp vaikučių, o šiaip giliai giliai visada apie dvynukus svajoju wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VyresniojiSesyte @ 2013 04 03, 03:10)
Dėkui už naujus namučius  4u.gif

Kad ne kita met bakalaurinis tai irgi jungčiausi prie visų, man taip patinka kai nedidelis metų skirtumas tarp vaikučių, o šiaip giliai giliai visada apie dvynukus svajoju  wub.gif


ir aaassssss wub.gif
pas mus taip faina lauke silta pavasariskai kvepia rolleyes.gif tris reisus drabuziu isskalbiau ir isdziuvo ot geris biggrin.gif

nu bet jau tavo liniuotis tai man lb lb wub.gif o jau love taip vaikyste primena lotuliukas.gif kramtoske biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 03 balandžio 2013 - 16:42
QUOTE(samantila @ 2013 04 03, 16:40)
ir aaassssss  wub.gif
pas mus taip faina lauke silta pavasariskai kvepia  rolleyes.gif tris reisus drabuziu isskalbiau ir isdziuvo ot geris  biggrin.gif

nu bet jau tavo liniuotis tai man lb lb  wub.gif  o jau love taip vaikyste primena  lotuliukas.gif kramtoske  biggrin.gif


as jas kai atradau iskart uzsimeciau, nes nostalgija uzpludo, prisiminiau kai eidavom i mokykla pro tokius krumynus, kad galetumeme pries tai uzsukti i kioska kramtoskiu love is... lotuliukas.gif
Atsakyti