Įkraunama...
Įkraunama...

MAC kosmetika

Girdejau, kad Mac kosmetika labai gera, taip pat vadinama profesionali kosmetika smile.gif
Viena mamyte forumiete ja naudoja, sake, kad labai thumbup.gif
gal dar kas naudojat? pasidalinkit patirtim, nes cia neradau tokios temos
Atsakyti
QUOTE(Veriti @ 2006 05 26, 17:52)
Girdejau, kad Mac kosmetika labai gera, taip pat vadinama profesionali kosmetika smile.gif
Viena mamyte forumiete ja naudoja, sake, kad labai  thumbup.gif
gal dar kas naudojat? pasidalinkit patirtim, nes cia neradau tokios temos

Turiu sios firmos seselius. Geresniu nesu turejus thumbup.gif
Atsakyti
pirmakarta tokia girdziu biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Paskaityk: www.maccosmetics.com smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ilga laika buvau ju biriu seseliu fane, labai gera kosmetika thumbup.gif
Atsakyti
va ir as siandien is vienos mamytes pigiai pirkau pigmenta ( maciau Eslauda irgi turi), lupu blizgesi ir tusa. jau isbandziau , tai man labai patiko!
tik beda ta, KAD PAS MUS lIETUVOJ MAZAI KAS SIA FIRMA ZINO, BE TO NERA CIA JOS KUR NUSIPIRKTI!
Eslauda, o is kur tu pirkai?
Atsakyti
QUOTE(Veriti @ 2006 05 27, 16:39)
va ir as siandien is vienos mamytes pigiai pirkau pigmenta ( maciau Eslauda irgi turi), lupu blizgesi ir tusa. jau isbandziau , tai man labai patiko!
tik beda ta, KAD PAS MUS lIETUVOJ MAZAI KAS SIA FIRMA ZINO, BE TO NERA CIA JOS KUR NUSIPIRKTI!
Eslauda, o is kur tu pirkai?


Man is Amerikos drauge atsiuncia bigsmile.gif
Atsakyti
tau geraiiiiiiiiii smile.gif
Papildyta:
ESLAUDA, o gal netycia kartais turi ka nors nenaudojamo is MAC KOSMETIKOS ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veriti @ 2006 05 27, 18:39)
tau geraiiiiiiiiii  smile.gif
Papildyta:
ESLAUDA, o gal netycia kartais turi ka nors nenaudojamo is MAC KOSMETIKOS ? ax.gif

Veriti, zinok nieko neturiu atliekamo bigsmile.gif Netgi yra ko pati noriu ax.gif Tikiuosi neuzilgo atkulniuos si kosmetika ir iki musu ax.gif
Atsakyti
Mac man pati paciausia kosmetika thumbup.gif Seseliai labai geri, blizgesiiai super thumbup.gif Siaip brangiai iseina, jei pirkti parduotuvej, bet man drauge is amerikos perka su kazkokia gal 50% nuolaida, tai puse velnio...ir dar perku per Ebay Anglijoj, tai irgi labai padoriom kainom galima nusipirkti.
O jau sepeteliai ju ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
O gal kas gali pasakyti, kokie atsiliepimai apie jų tušus?
Atsakyti
as turiu rudos spalvos tusa smile.gif ant tubeles parasyta FIBRE RICH LASH
nu jis toks idomus, sepetelis atrodo toks susiveles, nezinau , net kaip apibudinti,ir paciame skystyje yra tokie kaip siuleliai.nezinau ar supras kas nors smile.gif
siaip man patinka, graziai blakstienos graziai , tik tie siuleliai patrupa..
Atsakyti