Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi siaubo filmai

Mano:

Švytėjimas

Omen

Pjūklas 2

Kubas

Gotika

Ir kalnai turi akis

Wrong turn
Atsakyti
The Shrine
El Espinazo del Diablo
Martyrs
Men behind the Sun (ne visai siaubas, bet apsivemimas garantuotas)
Cannibal Holocaust (irgi supykins)
Lady Vengeance
Battle Royale
Atsakyti
Kiti, su Nikole Kidman
Ir serialas The walking deadh
Atsakyti
Ka tik ziurejau geruli - korejieciu "i saw the devil"
Labai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Filmai apie vampyrus ir vilkolakius - siaubo pasakos . blush2.gif
Atsakyti
Mama
Insidious
Grave encounter
trys baisiausi
na gal dar Silent hill pirma dalis
Atsakyti
kas dar?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Pamenu, labai baisus man buvo "Karantinas", bet gal tik dėl to, kad žiūrėjau kino teatre ir labai kraupūs buvo garso efektai... Šiaip man kitokie patinka smile.gif

Insidious - tikrai baisus buvo, bet pabaiga labai nuvylė.
Mama - pradžia patiko, bet finalas taip pat nepatiko schmoll.gif
The Others - labai atmosferiškas, patiko smile.gif
The Exorcist - kai pirmą kartą žiūrėjau labai baisu buvo, bet aišku jis senas, tai dabar pagalvojus daug kas gal ir juokingai atrodo, bet rekomenduoju nemačiusioms.
Dar visai lengvai susižiūrėjo The Exorcism of Emily Rose, ir dar kažkoks yra apie egzorcistą su Anthony Hopkinsu, dabar neprisimenu pavadimino, bet toks irgi pusė velnio smile.gif

Neseniai kažkas parekomendavo, žiūrėjau the Cabin in the woods, bet tikrai nerekomenduoju, nepatiko biggrin.gif
Atsakyti
Atrodo nemažai tų siaubo filmų mačius,bet dabar nežinau ką parekomenduot huh.gif o šiaip man patinka tikri siaubo filmai,netikėtos scenos,tikra baimė,o ne šleikštulys kaip pvz filmai Ir kalnai turi akis,bei Lemtingas posūkis, tai labiau šlykštūs filmai,nei baisūs rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aglėja @ 2013 06 03, 11:21)
Atrodo nemažai tų siaubo filmų mačius,bet dabar nežinau ką parekomenduot  huh.gif o šiaip man patinka tikri siaubo filmai,netikėtos scenos,tikra baimė,o ne šleikštulys kaip pvz filmai Ir kalnai turi akis,bei Lemtingas posūkis, tai labiau šlykštūs filmai,nei baisūs  rolleyes.gif


Aš irgi tos pačios nuomonės, ir su malonumu žiūriu siaubo filmus, bet labai sunku išsirinkti, nėr jų daug gerų.. schmoll.gif
Atsakyti
man apie vaiduoklius,mistiniai patinka,pvz -kiti,amerikan horror story
patiko.kur pjauna ior zviegia nepatinka,ten kokie pjuklai pvz.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perkunkieme: 02 liepos 2013 - 07:24
Iš paskutinių matytų - Kankiniai
Atsakyti