Įkraunama...
Įkraunama...

Lentvarietės

user posted image


Pavasario naktimis mėgstu padeginėt kaimynų trobesius. Daugelis žolę degina... Vabalėliai taigi visai nekalti. Apie žmones to nepasakysi. Kitas gal ir susimąstys... Ir nauda, ir pramoga. - J.Erlickas 1006
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Briliantas: 08 balandžio 2013 - 17:13
Sveikos, naujuose namučiuose...
Bril 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, na ką, jau kaip ir pavasaris bigsmile.gif , nors ryte mašinos langai ir apšalę buvo doh.gif smagu, kai saulutė šviečia, net ir nuotaika daug geresnė.
Beje, aš tarpininkauju iš UK parduotuvių, kam reikia, norisi kokių prekyčių, prašom rašykite..

Kas dėl darželio girdėti g.gif Gal jau greitai atidarys?
Atsakyti
Sveikos.Pagaliau jau pavasaris. thumbup.gif Pas mane namie remontai.Tai po darbo iškart už kitu darbu griebiuosi. doh.gif
Man šiandiena iš darželio skambino tai atsisakiau nuo jo.Leisiu Erika i rusu mokykla ir i prieškomykline.
Sveikata mano vel šlubuoja.Ryt pas gyditoja tai bandysiu tyrtis.Ko man taip plaukia skyse ir galva svaigsta. verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas,

QUOTE(agne_ja @ 2013 04 16, 14:30)

Beje, aš tarpininkauju iš UK parduotuvių, kam reikia, norisi kokių prekyčių, prašom rašykite..



parašyk į až kokiom sąlygom tarpininkauji, ir iš kokių parduotuvių mirksiukas.gif

QUOTE(JurSan @ 2013 04 16, 21:15)

Sveikata mano vel šlubuoja.Ryt pas gyditoja tai bandysiu tyrtis.Ko man taip plaukia skyse ir galva svaigsta.  verysad.gif



Jursan, tai gal nestuke.gif kaip tik laikas tau biggrin.gif



pagaliau pavasaris
yahoo.gif
Atsakyti
Liepa, atrodo, kad bus prailginta grupė mokykloj nulinukams. Buvau nuėjusi pažiūrėti, kaip jie ten atrodo, visai nieko. Atskiras įėjimas, dvi klasės, atskirai WC, rūbinėlė, atskiros durys net į valgyklą. Klasė primena darželį, tokio laisvėsnio stiliaus, viskas gražu, spalvinga, apvalūs staliukai, na ir nauja, kai po remonto. Tik prailginta būna visiem kartu antram aukšte. Žiūrėsim, kaip čia bus. Tas darželis man jokio pasitikėjimo nebekelia, nes viskas priklauso nuo Trakų valdžios, o jie atrodo, turi, kur geriau pinigus padėti. Dabar jau naujas terminas - nuo gegužės vidurio. cool.gif

Agnėja, parašyk ir man iš kokių pardžių, kokiom sąlygom ir terminais. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picea: 17 balandžio 2013 - 10:25
Mergaitės, mano info taip, kaip mano nickas smile.gif

www.agneja.lt

Gal kur kas nelabai aišku, tai rašykite ax.gif

Jooo, dėl darželio kaip visad nieko konkretaus, kitą savaitę jau gal daugiau žinosim g.gif

Atsakyti
Sveikos,

tai ir vėl tema merdi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(picea @ 2013 04 17, 11:24)
Liepa, atrodo, kad bus prailginta grupė mokykloj nulinukams. Buvau nuėjusi pažiūrėti, kaip jie ten atrodo, visai nieko. Atskiras įėjimas, dvi klasės, atskirai WC, rūbinėlė, atskiros durys net į valgyklą. Klasė primena darželį, tokio laisvėsnio stiliaus, viskas gražu, spalvinga, apvalūs staliukai, na ir nauja, kai po remonto. Tik prailginta būna visiem kartu antram aukšte. Žiūrėsim, kaip čia bus. Tas darželis man jokio pasitikėjimo nebekelia, nes viskas priklauso nuo Trakų valdžios, o jie atrodo, turi, kur geriau pinigus padėti. Dabar jau naujas terminas - nuo gegužės vidurio.  cool.gif



Supratau... Ačiū tau labai už informaciją 4u.gif
Aš kol kas dar delsiu dėl pradinės mokyklos, dar nenešiau jokių dokumentų, dar sakau palauksiu kažkiek...

O kas liečia pradinę mokyklą, man tas kelias toks nesaugus atrodo, jau kur už pervažos... Visi vaikai eina palei kelią, ypač krovininės laksto kaip akis išdegę... unsure.gif Aišku pradžioje būtų nuvežta ir paimta, bet vėliau jau manau norės ir pati būti savarankiška..
Papildyta:
QUOTE(Briliantas @ 2013 04 20, 08:45)
Sveikos,

tai ir vėl tema merdi smile.gif


Labas visoms smile.gif

Matyt visos reikaluose... smile.gif

JurSan, kaip tu jautiesi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 20 balandžio 2013 - 08:20