Įkraunama...
Įkraunama...

Dviračių sportas

Sveikos 4u.gif
Atšilus orams nusprendžiau sukurti temą apie dviračius.
Jau mačiau, kad tema apie dviračius egzistuoja, bet ji sena ir ne tokio pobūdžio, apie kokį galvoju biggrin.gif
Taigi ar minate jau dviračius? mirksiukas.gif
Galėtume pasipasakoti savo pasiekimus, pasidalinti maršrutais, kiek km nuriedėjote, pasitarti dėl naujo dviračio pirkimo, jų įrangą ir galbūt kada susiorganizuoti kokį pasivažinėjimą thumbup.gif
Tikslas mano šį sezoną kaip minimum 1000km - o Jūsų? mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 04 09, 15:04)
Sveikos  4u.gif
Atšilus orams nusprendžiau sukurti temą apie dviračius.
Jau mačiau, kad tema apie dviračius egzistuoja, bet ji sena ir ne tokio pobūdžio, apie kokį galvoju  biggrin.gif
Taigi ar minate jau dviračius?  mirksiukas.gif
Galėtume pasipasakoti savo pasiekimus, pasidalinti maršrutais, kiek km nuriedėjote, pasitarti dėl naujo dviračio pirkimo, jų įrangą ir galbūt kada susiorganizuoti kokį pasivažinėjimą  thumbup.gif
Tikslas mano šį sezoną kaip minimum 1000km - o Jūsų?  mirksiukas.gif

user posted image


Kaip džiugu, kad atsirado tokia tema!!! thumbup.gif

Dviračiai dar kol kas laukia atšilimo smile.gif Bet jau laukiam su dideliu nekantrumu, kada bus galima minti. Tik vat su maršrutais Vilniuje... g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Ožiaragė- @ 2013 04 09, 14:25)
Kaip džiugu, kad atsirado tokia tema!!!  thumbup.gif

Dviračiai dar kol kas laukia atšilimo  smile.gif Bet jau laukiam su dideliu nekantrumu, kada bus galima minti. Tik vat su maršrutais Vilniuje... g.gif

Ir aš pagalvojau, kad būtų visai džiugu tokia tema, nes visgi dviratininkų šiltuoju sezonu apstu thumbup.gif mūsų dviračiai irgi laukia atšilimo. Tiksliau šiandien jau šilta, bet asfaltas šlapias. Dviračiai nauji pirkti rudenį, taikėm ant akcijų smile.gif tai spėjom tik kokius 3 kart su naujais pravažiuot dar spalio mėnesį, o dabar belieka laukti, jau naktim sapnuojasi doh.gif biggrin.gif nusipirkom aprangas su draugu, neperpučiamus/neperšlampamus džemperius, tai jau greit galėsim minti, kai tik asfaltas išdžius thumbup.gif gyvenam mes Balsiuose, tai jei norim prasiminti minam link Europos parko, ir dar tiesiai, kol prasideda žvyrkelis. Visumoj gaunasi pirmyn atgal ~20km. Na o jei kur rimčiau tai randam kur dar apie rajoną sukiotis, arba esam ir į centrą mynę, tai gavosi vos ne 50km. Bet norėtųsi įdomesnių maršrutų, atsibodo tas pats per tą patį rolleyes.gif gal kas turės kokių pasiūlymų įdomesnių thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpum: 09 balandžio 2013 - 14:31
QUOTE(Pumpum @ 2013 04 09, 15:30)
Ir aš pagalvojau, kad būtų visai džiugu tokia tema, nes visgi dviratininkų šiltuoju sezonu apstu  thumbup.gif  mūsų dviračiai irgi laukia atšilimo. Tiksliau šiandien jau šilta, bet asfaltas šlapias. Dviračiai nauji pirkti rudenį, taikėm ant akcijų  smile.gif  tai spėjom tik kokius 3 kart su naujais pravažiuot dar spalio mėnesį, o dabar belieka laukti, jau naktim sapnuojasi  doh.gif  biggrin.gif  nusipirkom aprangas su draugu, neperpučiamus/neperšlampamus džemperius, tai jau greit galėsim minti, kai tik asfaltas išdžius  thumbup.gif  gyvenam mes Balsiuose, tai jei norim prasiminti minam link Europos parko, ir dar tiesiai, kol prasideda žvyrkelis. Visumoj gaunasi pirmyn atgal ~20km. Na o jei kur rimčiau tai randam kur dar apie rajoną sukiotis, arba esam ir į centrą mynę, tai gavosi vos ne 50km. Bet norėtųsi įdomesnių maršrutų, atsibodo tas pats per tą patį  rolleyes.gif  gal kas turės kokių pasiūlymų įdomesnių  thumbup.gif



Mano dviratis apynaujis. Trys metukai jam. O vat draugo senesnis, bet nieko, rieda gerai. Aprangos as asmeniskai kol kas neturiu spec, bet galvoju įsigyti, nes draugas turi, tai kartais pavydžiu jam kai šalta lotuliukas.gif

Mes Antakalnio gale gyvenam, tai dažnai važiuojam link Vingio parko, Nemenčinės plentu prie ežerų (Tapeliai ir dar kažkoks, pamiršau pavadinimą), Prie Verkių malūno važiuojam, link Žaliųjų ežerų. Pernai mynėm iki HBH, gavosi 40 km. Patiko geras plentas. Dar labai patiko Trakuose pasivažinėti. Žinoma iki Trakų važiavom su traukiniu, nes ten partrenktų su dviračiu važiuojant siauru keliu iki Trakų doh.gif Ir dar esam nuo Trakų iki Vievio važiavę, sutikom pakeliui bendraminčių, smagus maršrutas.
Šiai metais turim tokį neišbaigtą planą-svajonę: Palanga - Klaipėda - Nida. bigsmile.gif Esam iš Palangos link Karklės važiavę - maršrutas superinis - gaivus oras, nuostabūs vaizdai, geras dviračių takas.

Dar klausimas kokius dviračius minat? Kalnų, plentinius, hibridinius?
Atsakyti
QUOTE(-Ožiaragė- @ 2013 04 09, 15:03)
Mano dviratis apynaujis. Trys metukai jam. O vat draugo senesnis, bet nieko, rieda gerai. Aprangos as asmeniskai kol kas neturiu spec, bet galvoju įsigyti, nes draugas turi, tai kartais pavydžiu jam kai šalta  lotuliukas.gif

Mes Antakalnio gale gyvenam, tai dažnai važiuojam link Vingio parko, Nemenčinės plentu prie ežerų (Tapeliai ir dar kažkoks, pamiršau pavadinimą), Prie Verkių malūno važiuojam, link Žaliųjų ežerų. Pernai mynėm iki HBH, gavosi 40 km. Patiko geras plentas. Dar labai patiko Trakuose pasivažinėti. Žinoma iki Trakų važiavom su traukiniu, nes ten partrenktų su dviračiu važiuojant siauru keliu iki Trakų  doh.gif Ir dar esam nuo Trakų iki Vievio važiavę, sutikom pakeliui bendraminčių, smagus maršrutas.
Šiai metais turim tokį neišbaigtą planą-svajonę: Palanga - Klaipėda - Nida. bigsmile.gif Esam iš Palangos link Karklės važiavę - maršrutas superinis - gaivus oras, nuostabūs vaizdai, geras dviračių takas.

Dar klausimas kokius dviračius minat? Kalnų, plentinius, hibridinius?


Aš minu hibridinį focus lost lagoon cs 5 smile.gif žiauriai rinkomės ką pirkti, bet nepasigailėjau smile.gif sesuo mano neseniai plentinuką nusipirko. Bet plentinukas man dar per rimtas daiktas, jai irgi beje, bet ji mėgsta maivytis, tai tegul lotuliukas.gif iki savo svajonės myniau senieną 10 metų pantheros gamybos kalnų dviratį, biškį kreivą šleivą, tai labai sunku būdavo doh.gif o pati kokį mini? Aš tai hibridą rinkausi pagrinde nes Lietuvėlėj ne visad plentą gali pasigaut nusukęs kur nežinomu keliu biggrin.gif ir daugiausia šiaip plentu važinėjam, tik retkarčiais nusukam kur žvyruota. Plentinio neėmėm nes jei važiuot su kompanija, tai niekas jų neturi, tai būtų nesmagu jei tau į užpakalį šnekėtų doh.gif biggrin.gif

Prie žalių ežerų aš su šuniu važinėju biggrin.gif nors teko ir vienai biggrin.gif jei kada dar lėktumėt į tą pusę link hbh ir pan, pakeliuj būtų galima susitikti ir lėkti drauge thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 04 09, 17:53)
Aš minu hibridinį focus lost lagoon cs 5  smile.gif  žiauriai rinkomės ką pirkti, bet nepasigailėjau  smile.gif  sesuo mano neseniai plentinuką nusipirko. Bet plentinukas man dar per rimtas daiktas, jai irgi beje, bet ji mėgsta maivytis, tai tegul  lotuliukas.gif  iki savo svajonės myniau senieną 10 metų pantheros gamybos kalnų dviratį, biškį kreivą šleivą, tai labai sunku būdavo  doh.gif  o pati kokį mini? Aš tai hibridą rinkausi pagrinde nes Lietuvėlėj ne visad plentą gali pasigaut nusukęs kur nežinomu keliu  biggrin.gif  ir daugiausia šiaip plentu važinėjam, tik retkarčiais nusukam kur žvyruota. Plentinio neėmėm nes jei važiuot su kompanija, tai niekas jų neturi, tai būtų nesmagu jei tau į užpakalį šnekėtų  doh.gif  biggrin.gif

Prie žalių ežerų aš su šuniu važinėju  biggrin.gif  nors teko ir vienai  biggrin.gif  jei kada dar lėktumėt į tą pusę link hbh ir pan, pakeliuj būtų galima susitikti ir lėkti drauge  thumbup.gif


Su šuniu, kaip smagu thumbup.gif Tai būtų faina su tokia kompanija pasivažinėti.
Mano dviratis taip pat hibridinis. Plentinukams manau mūsų keliai per prasti, o be to kartais norisi prie ežero kokio nulėkti, tai su tokiu neprivažiuotum. Bet aišku, atrodo jis "mandrai". Esu labai patenkinta savo dviračiu- CUBE Curve. Nesigailiu, kad nepirkau pigaus. Nors visi sake, kad kvaila mokėti tiek už dviratį. Dar tokia juokinga situacija buvo - pardaviau mašiną, nusipirkau dviratį lotuliukas.gif
Įdomus Jūsų dviračio pavadinimas - asocijuojasi su atostogomis. vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(-Ožiaragė- @ 2013 04 09, 18:09)
Su šuniu, kaip smagu  thumbup.gif  Tai būtų faina su tokia kompanija pasivažinėti.
Mano dviratis taip pat hibridinis.  Plentinukams manau mūsų keliai per prasti, o be to kartais norisi prie ežero kokio nulėkti, tai su tokiu neprivažiuotum. Bet aišku, atrodo jis "mandrai".  Esu labai patenkinta savo dviračiu- CUBE Curve. Nesigailiu, kad nepirkau pigaus. Nors visi sake, kad kvaila mokėti tiek už dviratį. Dar tokia juokinga situacija buvo - pardaviau mašiną, nusipirkau dviratį  lotuliukas.gif
Įdomus Jūsų dviračio pavadinimas - asocijuojasi su atostogomis.  vacation1.gif

Su šuniu smagu, bet su juo max greitis 15km/h biggrin.gif taigi pramini 5-10km, parveži namo ir tada jau savo keliais mauni smile.gif aš tai nemanau, kad kvaila mokėt tiek už dviratį. Gerą dviratį žymiai lengviau minti ir žymiai maloniau. Nepalyginamas skirtumas. Aš ir su draugu bardavaus kai seną mindavau, nes nepamindavau jo tempu, tai nė noro nebebūdavo važiuot, to pasekoje tik ~500km per praeitą sezoną biggrin.gif bet va kai hibridinius įkirtom, tai šypsena iki ausų, visai kitas važiavimas biggrin.gif aišku kai žmonės tiek nemina tai jiems gal nesuprantama kaip daugaiu nei 1000 gali palikt dviračiui, bet jei tik turėčiau pinigų palikčiau ir dar daugiau biggrin.gif mielai naudočiau ir kaip transporto priemonę, bet truputį per sudėtinga važinėti į centrą su reikalais ir grįžt visai šlapiai, kai iki centro kiek daugiau nei 15km biggrin.gif taigi tik sportuojam biggrin.gif o cube dviračiai jau neįkandama atrakcija mums buvo biggrin.gif kada nors ateity galbūt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 04 09, 19:29)
Su šuniu smagu, bet su juo max greitis 15km/h  biggrin.gif  taigi pramini 5-10km, parveži namo ir tada jau savo keliais mauni  smile.gif  aš tai nemanau, kad kvaila mokėt tiek už dviratį. Gerą dviratį žymiai lengviau minti ir žymiai maloniau. Nepalyginamas skirtumas. Aš ir su draugu bardavaus kai seną mindavau, nes nepamindavau jo tempu, tai nė noro nebebūdavo važiuot, to pasekoje tik ~500km per praeitą sezoną  biggrin.gif  bet va kai hibridinius įkirtom, tai šypsena iki ausų, visai kitas važiavimas  biggrin.gif  aišku kai žmonės tiek nemina tai jiems gal nesuprantama kaip daugaiu nei 1000 gali palikt dviračiui, bet jei tik turėčiau pinigų palikčiau ir dar daugiau  biggrin.gif  mielai naudočiau ir kaip transporto priemonę, bet truputį per sudėtinga važinėti į centrą su reikalais ir grįžt visai šlapiai, kai iki centro kiek daugiau nei 15km  biggrin.gif  taigi tik sportuojam  biggrin.gif  o cube dviračiai jau neįkandama atrakcija mums buvo  biggrin.gif  kada nors ateity galbūt  thumbup.gif


Pirkau į dviračių sezono pabaigą, tai su nuolaidėle, wink.gif bet tai dabar žiūriu jie brangesni, matyt infliacija lotuliukas.gif

Mano darbas man neleidžia važinėti į darbą su dviračiu. Reikia važinėti nemažai. Be to aš irgi gyvenu tolokai nuo darbo. Antakalnis - Kirtimai (šalia oro uosto) tai susidaro 14 km.
Kokį max greitį esi pasiekusi?
Atsakyti
QUOTE(-Ožiaragė- @ 2013 04 09, 19:04)
Pirkau į dviračių sezono pabaigą, tai su nuolaidėle,  wink.gif bet tai dabar žiūriu jie brangesni, matyt infliacija  lotuliukas.gif

Mano darbas man neleidžia važinėti į darbą su dviračiu. Reikia važinėti nemažai. Be to aš irgi gyvenu tolokai nuo darbo. Antakalnis - Kirtimai (šalia oro uosto) tai susidaro 14 km.
Kokį max greitį esi pasiekusi?

64 leidžiantis nuo kalno biggrin.gif o tu? Šiaip minant tai palaikau 22-28km/h ribose kažkur, priklausomai koks kelias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 04 09, 14:30)
gyvenam mes Balsiuose, tai jei norim prasiminti minam link Europos parko, ir dar tiesiai, kol prasideda žvyrkelis. Visumoj gaunasi pirmyn atgal ~20km. Na o jei kur rimčiau tai randam kur dar apie rajoną sukiotis, arba esam ir į centrą mynę, tai gavosi vos ne 50km.

Balsiai - Centras - Balsiai bus 50 km? Niekada nepagalvojau, kad tiek doh.gif Atsiprašau, kad tai įsiveržiau, bet kad labai jau dviračio pasiilgau, nusibodo druskuotas sniegas 4u.gif
Šiaip man patinka nuo Centro prasilėkti link Žaliųjų, kartais - po Balsius ir pan. - už miesto mažiau "kėglių" po ratais smile.gif Bet pats maršrytas tikriausiai jau visiems dviratininkams puikiai žinomas ir nusibodęs smile.gif O kaip km matuojate? Dviračiai "protingi" ar kažką papildomai pirkote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ispamas: 10 balandžio 2013 - 10:11
QUOTE(ispamas @ 2013 04 10, 10:11)
Balsiai - Centras - Balsiai bus 50 km? Niekada nepagalvojau, kad tiek doh.gif Atsiprašau, kad tai įsiveržiau, bet kad labai jau dviračio pasiilgau, nusibodo druskuotas sniegas  4u.gif
Šiaip man patinka nuo Centro prasilėkti link Žaliųjų, kartais - po Balsius ir pan. - už miesto mažiau "kėglių" po ratais smile.gif Bet pats maršrytas tikriausiai jau visiems dviratininkams puikiai žinomas ir nusibodęs smile.gif O kaip km matuojate? Dviračiai "protingi" ar kažką papildomai pirkote?

Balsiai - centras - balsiai yra 30km. Bet mynėm dar papildomai po patį centrą, pasukom ratus, tai susidarė papildomai dar kilometrų smile.gif matuoju su spidometru. Pirkau specialiai, papigiai už ~40lt, bet planuoju įsigyti geresnį. Na va reiškias Balsiai pamėgtos vietovės dviratininkų thumbup.gif džiugu girdėt, gal kada mūsų čia bus daugiau smile.gif sekmadienį praneša saulėtą dieną ir +9 Vilniuje, gal kas dar trauksite savo apdulkėjusius dviračius, pūsit padangas ir trauksit į trasą? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 04 10, 14:16)
Balsiai - centras - balsiai yra 30km. Bet mynėm dar papildomai po patį centrą, pasukom ratus, tai susidarė papildomai dar kilometrų  smile.gif  matuoju su spidometru. Pirkau specialiai, papigiai už ~40lt, bet planuoju įsigyti geresnį. Na va reiškias Balsiai pamėgtos vietovės dviratininkų  thumbup.gif  džiugu girdėt, gal kada mūsų čia bus daugiau  smile.gif  sekmadienį praneša saulėtą dieną ir +9 Vilniuje, gal kas dar trauksite savo apdulkėjusius dviračius, pūsit padangas ir trauksit į trasą?  biggrin.gif


Va va, teks pūsti padangas po žiemos. Manau, kad savaitgalį jei nelis būtų galima atidaryti dviračiu sezoną. Tik, kad kiek matau, dviratininkių entuziasčių mažai bicycle.gif
Papildyta:
QUOTE(Pumpum @ 2013 04 09, 20:13)
64 leidžiantis nuo kalno  biggrin.gif  o tu? Šiaip minant tai palaikau 22-28km/h ribose kažkur, priklausomai koks kelias  smile.gif


Aš tai bijau tiek lėkt lotuliukas.gif nuo kalno 55 km riedant su pristabdymu. Na bet gal įsidrąsinsiu. O minant tai ir aš palaikau panašų greitį. Greitis labai priklauso ir nuo vėjo, ne tik nuo kelio dangos. Nuo Vievio iki Trakų pernai važiavom labia vėjuotą dieną. Nu tai net nuo kalno važiuojant teko mintį. Kažkas baisaus kol įveikėm tą maršrutą doh.gif
Atsakyti