Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiruošimas nėštumui po persileidimo, abrazijos

Aš žinau ką man primena žvaigždės...
Jos man primena motinų ašaras
Jose matau nepagimdytus, o taip lauktus vaikus.
Taip norėtus ir nešiotus po ir širdyse...
Palaidotus tik mintyse, širdyse ir...dažniausiai tik motinų
Nes sunku, be proto sunku suvokti: nematyto, negirdėto ir nejausto netektį.
Mamos juos matė, girdėjo ir jautė.
MAMOS JUOS JAU MYLĖJO...


user posted image

Ką daryti po persileidimo?

Išsiaiškink, kodėl ankstesnis nėštumas nutrūko. Neretai persileidimai įvyksta be jokių aiškių priežasčių, tiesiog tai yra natūrali gamtos atranka, esant netikėtoms genų mutacijoms. Jei vis dėlto tau nustatė kokių nors sveikatos sutrikimų, sužinok, ką turėtum daryti, kad kitas nėštumas būtų sėkmingas. Pasidomėk, ar buvo kokių nors genetinių sutrikimų, ar tu nesirgai kokia nors liga, kuri galėjo turėti įtakos vaisiaus sveikatai. Jeigu reikia – pasidaryk tyrimus ar apsilankyk genetiko konsultacijoje.

Pasitikslink, kada vėl galėsi bandyti pastoti. Nepamiršk paklausti ginekologo, kiek laiko jums reikėtų saugotis nėštumo. Pasaulio Sveikatos Organizacija rekomenduoja vėl bandyti pastoti ne anksčiau kaip po 6 mėnesių nuo persileidimo, tačiau neseniai paskelbti stebėjimų duomenys rodo, kad, jei persileidimas buvo ankstyvas, atsistatyti fiziologiškai pakanka vieno pilno menstruacijų ciklo, o pastojus nėštumo rizikos laipsnis dėl to nepadidėja. Vienaip ar kitaip, šiuo klausimu pasitark su savo gydytoju.

Nesigraužk dėl to, kas įvyko. Persileidimas – nemalonus, tačiau natūralus ir dažnai pasitaikantis dalykas. Tikslios persileidimų statistikos nėra, nes ne visos moterys praneša apie tai savo gydytojams. Be to, kartais persileidimas įvyksta labai ankstyvoje stadijoje, kai moteris net neįtaria, kad laukiasi. Spėjama, kad persileidimu baigiasi vienas iš 3-5 nėštumų. Paprastai kitas nėštumas praeina be jokių komplikacijų, ir šeimai gimsta visiškai sveikas vaikelis. Daugumai persileidimą patyrusių nėštukių pirmojo trimestro dienos slenka ypatingai lėtai, jos su baime laukia nėštumo savaitės, kuomet praeitą kartą neteko mažylio. Kad dienos slinktų greičiau, susirask veiklos, bendrauk su aplinkiniams, stenkis mažiau būti viena ir neleisk neramioms mintims tavęs valdyti.

Paprastai kitas nėštumas praeina be jokių komplikacijų, ir šeimai gimsta visiškai sveikas vaikelis.

Naudinga informacija:

Hormonų tyrimai atliekami 3 - 5 ciklo dieną:

* estradiolis (E2),
* liuteinizuojantis hormonas (LH),
* folikulus stimuliuojantis hormonas (FSH),
* tirotropinis hormonas (TTH),
* Lytinius hormonus jungiantis globulinas (SHBG),
* Testosteronas (T).

Hormonų tyrimai atliekami 7 DPO, t.y. 19 - 21 ciklo dieną (jei ciklas 28 d.):

* prolaktinas (PRL),
* progesteronas (PG);

Taip pat rekomenduojami tyrimai: chlamidijų, mikroplazmų, ureaplazmų, dėl Antifosfolipidinio sindromo (AFS);

user posted image

Kai ką nors planuojame, mes nežinome, kas mūsų laukia ateityje, kol neatsimušame į gyvenimo jūros bangas, visada žiūrėk į šviesiąją gyvenimo pusę. Jeigu nėra šviesios pusės, palauk, kol pašvies saulė, NEPRARASK vilties – gražiausi dalykai atsitiks, kai jų mažiausiai tikėsiesi

Ankstesnė tema


Atsisveikinome, kad vėl susitiktume...

Atsakyti
QUOTE(kipshiukas @ 2013 04 15, 14:55)
Kaip tavo reikalai?


Nieko naujo, iš šio mėnesio daug ir nesitikiu, per vaisingas dienas vyro nebuvo, tai nebent spermiukai pasitaikė labai gyvybingi biggrin.gif na, dėl šventos ramybės vieną kokį testuką pagadinsiu biggrin.gif Kažkaip aš noriu pamiršti tą planavimą, noriu liautis skaityti šias temas, liautis žiūrėti puslapius su vaikiškais drabužiais, tikrai noriu nuo visko atsiriboti, tik kažkaip niekaip nesugalvoju kuo kitu užsiimti, kaip atitraukti save nuo tų minčių...
Papildyta:
QUOTE(*Inga:) @ 2013 04 15, 15:06)
Vieną kartą dienoj gert reikia ar ryte ir vakare?


Aš geriu kartą, dažniausiai pasidarau kaip arbatą po vakarienės. Iš tikrųjų tai darau tokį mišinuką: šaukštelis ar porą šalavijų, takažolės, aviečių lapų, kartais ir vienašalės užginos šaukštelį įmetu, užpilu 80C vandeniu, nuspaudžiu ir per 3 vakarus po 3/4 puodelio tai išgeriu ax.gif Kiti, skaičiau, daro nuovirus, paverda tas žolytes, treti su niekuo nemaišo, laikosi proporcijų, aš maišau, nes man tada ir skaniau, o ir šiaip negirdėjau, kad kam nuo žolelių būtų blogai, tik, žinoma, vartoju saikingai, nedideliais kiekiais ax.gif
Atsakyti
http://www.bernardin...s-sirdyje/98825

galbut kazkam pades sis straipsnis..
Atsakyti
QUOTE(Markata @ 2013 04 12, 20:42)
Maja_vilma, nepasiduok 4u.gif  4u.gif  4u.gif  (cia tik keli, bet minyse siunciu visa didziuli glebi).

Nina, puikiai tave suprantu, mano pirmasis terminas, jau praejo, uzdegem zvakute savo angeleliui, bet atrode sirdi, kas plesia, puse dienos praverkiau, ir va dabar rasau ir akyse asaros jau kaupiasi. Visi sako paleisti, bet as tiesiog negaliu. O dar kai pagalvoju, kad rugsejo pabaigoje laukia dar viena tokia diena, net negera pasidaro.

Vis galvoju, kad reik man i lietuva vaziuoti tyrimus darytis, nes turiu nuolatinius galvos skausmus (vos ne migreniniai, bet kai pasiskundziau gydytojui, sake gali buti astegmatizmo pasekme) ir siaip noriu normaliai isitirti, del ko tie du persileidimai ivyko. Nes cia, liepe laukti trecio, tik tada tirs.

Mes vis dar projektuojam savo klecka, ir tikimes, kad nelabosios mmm nepasirodys kita savaite. o tada prasides, kitas panikavimo etapas...



Aciu tau 4u.gif

Na as kazkaip nusiraminau, siandien pasemiau vaistu, pakalbejome ir padareme isvada, kad as taip isiderinus ir kaskart man persalus atsinaujina ten viskas is naujo. Ir va buvo geras laikas kada buvome isvyke atostogauti, matyt man dar reikia atostogu, saules, juros ir ramybes 4u.gif

Nińa_del_viento, manau tikrai reikia palikti tau visas temas ir mintis ir atsipalaiduoti, tada ir stebuklas ivyks mirksiukas.gif to tau ir linkiu
Atsakyti
Labuka

ko cia taip ramu, tylu??
Atsakyti
Turbūt jokių permainų nei pas vieną nėra, tai ir tylu g.gif
Atsakyti
QUOTE(milou @ 2013 04 15, 14:59)
http://www.bernardin...s-sirdyje/98825

galbut kazkam pades sis straipsnis..


Man patiko sis straipsnis, aisku apsizliumbiau skaitydama bet grazus 4u.gif
Atsakyti
Nors dar ir tyliai,bet ateinu pranešti,kad matau vaiduokliuką wub.gif Jei viskas bus gerai,tai ateinantys Naujieji metai atneš džiaugmą, kurį praradau kaip tik prieš pat Naujuosius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(starrgirl @ 2013 04 21, 19:01)
Nors dar ir tyliai,bet ateinu pranešti,kad matau vaiduokliuką wub.gif Jei viskas bus gerai,tai ateinantys Naujieji metai atneš džiaugmą, kurį praradau kaip tik prieš pat Naujuosius smile.gif

Laikau kumstukus, kad tik jis rysketu ir viskas butu gerai smile.gif 4u.gif

As buvau pas gine, viskas su manim gerai. Ciklo pradzioj pasidarysiu hormonu tyrimus, kad paziuret, ar viskas gerai vyksta. Ir gavau siuntima pas Abraiti del AFS. Taigi, dabar kolkas atidedu planavimus i paskutine vieta ir dziaugsiuosi vasara thumbup.gif nustosiu matuoti BT, daryti OT. Tegu viskas teka sava vaga, atsibodo gyventi planavimu, yra ir kitos veiklos gyvenime smile.gif
Ir ovuliacija buvo sikart anksciau, tai tikiuosi,kad bus trumpesnis ciklas jau sikart thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(starrgirl @ 2013 04 21, 19:01)
Nors dar ir tyliai,bet ateinu pranešti,kad matau vaiduokliuką wub.gif Jei viskas bus gerai,tai ateinantys Naujieji metai atneš džiaugmą, kurį praradau kaip tik prieš pat Naujuosius smile.gif


Linkiu rysketi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(starrgirl @ 2013 04 21, 20:01)
Nors dar ir tyliai,bet ateinu pranešti,kad matau vaiduokliuką wub.gif Jei viskas bus gerai,tai ateinantys Naujieji metai atneš džiaugmą, kurį praradau kaip tik prieš pat Naujuosius smile.gif

Lakau kumštukus, aukit ir ryškėkit wub.gif
Atsakyti
QUOTE(starrgirl @ 2013 04 21, 20:01)
Nors dar ir tyliai,bet ateinu pranešti,kad matau vaiduokliuką wub.gif Jei viskas bus gerai,tai ateinantys Naujieji metai atneš džiaugmą, kurį praradau kaip tik prieš pat Naujuosius smile.gif

clap.gif clap.gif clap.gif aukit ir ryskekite!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *DonAngel*: 22 balandžio 2013 - 20:32