Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla,

Tęsiame diskusijas, aiškinamės kas ir kaip, pasidalinam info, padedam nežinančiam ir t.t.

ANKSTESNĖ TEMA











9
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niktė: 06 birželio 2014 - 15:07
Laba diena,
Kaip užsiimant IV pagal pažymą, nurašyti brokuotas prekes?
Kiek skaitinėjaus, tai radau, kad galima surašyti laisvos formos dokumentą.
Gal kas galėtų pakomentuoti kaip tas dokumentas turėtų atrodyti? Ir kaip paskui jį įtraukti į Pajamų išlaidų žurnalą?
Labai ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti

Svajaaa, ar deklaravot sodros deklaracija tik online su tapatybes korteles skaitytuvu ir parasu elektroniniu?
Atsakyti
Sveiki,,
1. sakykite,ar vykdant individualią veiklą pažymą galima pirkti prekes/paslaugas iš asmens, turinčio verslo liudijimą?tarkim užsiimu gatavų gaminių pardavimu. Gaminius perku iš žmogaus, gaminančio tuos gaminius.
2. Ir ar įmanomas tarkim toks variantas-aš su IV perku medžiagas reikalingas gaminiams, o iš žmogaus turinčio VL, perku tik paslaugą to gaminio pagaminimo?
iš anksto ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksiuke123: 18 balandžio 2013 - 18:07
QUOTE(mėnulis @ 2013 04 18, 13:06)
Svajaaa, ar deklaravot sodros deklaracija tik online su tapatybes korteles skaitytuvu ir parasu elektroniniu?

Ne, užpildėm deklaraciją, siųsim ją registruotu paštu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(auksiuke123 @ 2013 04 18, 19:07)
Sveiki,,
1. sakykite,ar vykdant individualią veiklą pažymą galima pirkti prekes/paslaugas iš asmens, turinčio verslo liudijimą?tarkim užsiimu gatavų gaminių pardavimu. Gaminius perku iš žmogaus, gaminančio tuos gaminius.
2. Ir ar įmanomas tarkim toks variantas-aš su IV perku medžiagas reikalingas gaminiams, o iš žmogaus turinčio VL, perku tik paslaugą to gaminio pagaminimo?
iš anksto ačiū už atsakymus  4u.gif

Jei jis išrašo sąskaitą, kodėl gi ne g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Esu registruota darbo biržoje,vasarą dirbu su verslo liudijimu.Šiandien konsultantė atspausdino užimtumo planą ir nusiuntė užsipyldyt paraišką išlaidų apmokėjimui.Gal esate kuri susidūrus?Ar čia visiems taip,ar pataikiau ant geros nuotaikos?
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2013 04 18, 20:49)
Sveikos 4u.gif

Esu registruota darbo biržoje,vasarą dirbu su verslo liudijimu.Šiandien konsultantė atspausdino užimtumo planą ir nusiuntė užsipyldyt paraišką išlaidų apmokėjimui.Gal esate kuri susidūrus?Ar čia visiems taip,ar pataikiau ant geros nuotaikos?

man atrodo visiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2013 04 18, 18:11)
Ne, užpildėm deklaraciją, siųsim ją registruotu paštu  4u.gif

O, puiki mintis negalintiems atvykti! bigsmile.gif Kur galima gauti deklaracijos formą? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2013 04 18, 21:15)
O, puiki mintis negalintiems atvykti! bigsmile.gif Kur galima gauti deklaracijos formą? Ačiū 4u.gif

Prisijungus per el.bankininkyste, tai ten atskiras skyrelis sodrai yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2013 04 18, 21:01)
man atrodo visiems smile.gif

bigsmile.gif Klausimas iškilo dėl to,kad su verslo liudijimu dirbsiu jau trečią sezoną,anksčiau niekas nieko nesiūlė biggrin.gif
Atsakyti
Cia yra forma pildymui,kam reikia
http://www.sodra.lt/...mo_pasikeitimai
Atsakyti
QUOTE(auksiuke123 @ 2013 04 18, 19:07)
Sveiki,,
1. sakykite,ar vykdant individualią veiklą pažymą galima pirkti prekes/paslaugas iš asmens, turinčio verslo liudijimą?tarkim užsiimu gatavų gaminių pardavimu. Gaminius perku iš žmogaus, gaminančio tuos gaminius.
2. Ir ar įmanomas tarkim toks variantas-aš su IV perku medžiagas reikalingas gaminiams, o iš žmogaus turinčio VL, perku tik paslaugą to gaminio pagaminimo?
iš anksto ačiū už atsakymus  4u.gif

galite pirkti is VL ju pagamintas prekes. bet nebutu galima pikrti prekiu is VL prekybai, nes jie negali parduoti perpardavimui.

antras variantas irgi gal but galimas, tik cia man jau kyla klausimu.
Jeigu pas jus IDV prekybai, tai galite pirkti prekiu ir jas pardavineti, jusu islaidos tu prekiu isigyjimo kaina (tai cia butu pirmas variantas). taciau jei jus turrsite dvieju rusiu islaidas: medziagu kaina ir uz paslaugas. tai man jau klauismas, nes jus turesit du dokumentus, viena medziagoms, viena paslaugais, bet neturesit jokio dokukento prekes isigijimui pagristi.

jeigu pas jus IDV butu gamybai, velgi nelabai gerai, nes jus pati nieko negaminsit, o tik pirksit tokia paslauga.

dar kitas niuansas, jeigu paslauga visada perkama is vieno zmogaus, gali atsirasti itarimu del darbo santykiu
Atsakyti