Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai, provansiški sodeliai, kiemeliai

Bandau atidaryti temą - nepavyks, nepykite
Papildyta:
Pavyko lotuliukas.gif Ir iš karto prie reikalo - kokias užuolaidas kabinate į pavėsines? blush2.gif g.gif
Atsakyti
pavesins neturesim, tai del uzuolaidu negaliu nieko atsakyt smile.gif
siandien buvau zalios stoteles parduotuvej, maciau moliniu loveliu, tik sunkus pasirode, gal nesidrisiu antram aukste kabint... plastikiniais apsiribosiu nors siaip jie man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 04 11, 13:46)
Pavyko lotuliukas.gif Ir iš karto prie reikalo - kokias užuolaidas kabinate į pavėsines? blush2.gif  g.gif

4u.gif ačiū. Aš pavėsinės dar neturiu, bet žinau, kad tau patinka rožės mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 04 11, 15:32)
4u.gif ačiū. Aš pavėsinės dar neturiu, bet žinau, kad tau patinka rožės mirksiukas.gif

Aga, pradejo patikti, anksciau pakest negalejau bigsmile.gif Idomu, kaip jos isziemojo, nes uzdengima buvau vyrui patikejusi biggrin.gif Bet gal viskas gerai. O cia Jusu rozynas, kuo mulciuojate, nes lyg ne pievyte ten ? g.gif
Atsakyti
Labai žavingai skambanti tema. Terasoj užuolaidas kabinsiu baltas ale linines. Linas su priedais, kad lengviau prižiūrimos būtų.
Atsakyti
Lina miegameli ketinu kabinti, tai pavesinej gal ko tvirtesnio reiketu g.gif Susils oras, ikelsiu pavesines foto, ji nelabai baigta, o gal baigta tik be uzuolaidu, vat ir nezinau, ar dar ka ten pakalti, ar tik uzuolaideles deti g.gif
Atsakyti
Gal norit daugiau romantikos? Atsiprašau, jei kur pasikartosiu, neatmenu iš kur išsisaugojus.
user posted image
arba tokios:
user posted image
Atsakyti
man sita pernai patiko
na kas cia man su nuotraukom nebesiseka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 11 balandžio 2013 - 19:08
QUOTE(TuDa @ 2013 04 11, 14:32)

O man bijūnai gražūs ir žydintys ir ne 4u.gif Ir čia jie, net už rožes wub.gif
Atsakyti
Man irgi bijūnai wub.gif. Žiauriai norėčiau pilnavidurių šviesiai šviesiai rožinės spalvos.

Žiūriu ta pati kompanija renkasi thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif angliškas kiemelis biggrin.gif
http://www.tradition...shgarden_1.html

Papildyta:
Dar vienas angliško stiliaus sodas lotuliukas.gif
http://www.tradition...mptons_ss1.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 12 balandžio 2013 - 07:59
Aš tai labai norėčiau turėti tokį fontanėlį vidiniame kieme wub.gif
user posted image

iš čia smile.gif
Atsakyti