Įkraunama...
Įkraunama...

Keliaukime drauge 2

Na ką gi, sena temulė užsidarė, kraustomės čia 4u.gif
Siūlome, ieškome bendraminčių, kompanijos savosioms kelionėms!!! Jungiamės prie kitų, kad turėtume tiesiog NUOSTABŲ LAIKĄ drauge mirksiukas.gif
Papildyta:
Tai visgi, gal kas norėtų kur link pietų pavažiuoti automobiliu, prisijungti prie mūsų su vyru gegužės mėnesį. Kadangi neradom kompanijos kelionei į Kroatiją, galbūt vyksime kažkur arčiau smile.gif Jei turite panašių minčių ar norų, rašykite. Kadangi dar neturime konkretaus tikslo, galėtume svarstyti drauge mirksiukas.gif
Atsakyti
Ieškau vienišos moteriškos sielos, kuri norėtų atostogauti gegužės mėnesį ir neturi kompanijos ax.gif . Planuočiau vykti į Egiptą arba Turkiją, tik kad niekas iš aplinkos nepasirašo doh.gif (visi porom/finansai/darbai ir etc.). Man 26 metai, Kaunas
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2013 04 17, 00:03)
Ieškau vienišos moteriškos sielos, kuri norėtų atostogauti gegužės mėnesį ir neturi kompanijos ax.gif . Planuočiau vykti į Egiptą arba Turkiją, tik kad niekas iš aplinkos nepasirašo  doh.gif (visi porom/finansai/darbai ir etc.). Man 26 metai, Kaunas

Kaip gaila kad Jus ieskote geguzes men verysad.gif nes mes ieskom taip pat kompanjones tik 08.01-08.10 i Turkija smile.gif i Alanija viesbuti Tac Premer smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vsigita @ 2013 04 17, 10:48)
Kaip gaila kad Jus ieskote geguzes men  verysad.gif  nes mes ieskom taip pat kompanjones tik 08.01-08.10  i Turkija smile.gif  i Alanija viesbuti Tac Premer smile.gif


Aš norėčiau kuo greičiau, bijau, kad tiek neištempsiu dar be atostogų laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2013 04 17, 11:09)
Aš norėčiau kuo greičiau, bijau, kad tiek neištempsiu dar be atostogų  laugh.gif


Gal galima Jusu kontaktus smile.gif
Atsakyti
Ieškau vienišos moters apie 40 metu, kuri norėtų atostogauti ir neturi kompanijos. Vilnius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(orxhideja @ 2013 04 18, 09:26)
Ieškau vienišos moters apie 40 metu, kuri norėtų atostogauti ir neturi kompanijos. Vilnius  smile.gif


Na, as ieskau kompanijos. smile.gif
Atsakyti
Ieskau mamos su vaiku kartu keliauti nuo birzelio pabaigos i siltus krastus. mes galvotume apie Rimini kurorta,nes ten daugybe pramogu parku,kuriuos nesunkiai galima pasiekti. vaikams butu dovana mokslu metu baigmo proga.

man 35 metai, dukrai 12.

taip pat domina kiti variantai. taip pat ir keliones autobusu. Domina ne vien atrakcionu parkai.

Laukiam pasiulymu.
Atsakyti
QUOTE(Saulytele @ 2013 04 23, 13:29)
Ieskau mamos su vaiku kartu keliauti nuo birzelio pabaigos i siltus krastus. mes galvotume apie Rimini kurorta,nes ten daugybe pramogu parku,kuriuos nesunkiai galima pasiekti. vaikams butu dovana mokslu metu baigmo proga.

man 35 metai, dukrai 12.

taip pat domina kiti variantai. taip pat ir keliones autobusu. Domina ne vien atrakcionu parkai.

Laukiam pasiulymu.


PAtinslinu, kad dar labai domina Juodkalnija autobusu, su Gruda ar Guliverio kelionemis.


Atsakyti
Sveiki, ieškau bendrakeleivės į Tailandą rugsėjo - spalio mėnesiais smile.gif
Papildyta:
Pridedu info kurią radau, gal turėsite kitų pasiūlymų smile.gif
http://www_topturas_...iewplane?id=103
Atsakyti
Nuo gegužės 27d. gal ką domintų automobiliu į Čekiją, Slovakiją?? 2 laisvas vietas dar vis turime mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi ieškau kokios "suaugesnes " biggrin.gif moteriškes liepos 1-15 d. kelionei , ten kur šilta. Tinka Graikija, Malta, Kipras wub.gif
Atsakyti