Įkraunama...
Įkraunama...

Kremai su spalva

Gal jau kas nors bandėte Loreal Nude Magique BB ir CC kremus? Apie BB neblogi atsiliepimai, o kaip apie CC? Mane sudomino Anti-Redness kremas. Gal kas nors bandėte? Ar patiko?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Keith @ 2013 04 11, 19:37)
Gal jau kas nors bandėte Loreal Nude Magique BB ir CC kremus? Apie BB neblogi atsiliepimai, o kaip apie CC? Mane sudomino Anti-Redness kremas. Gal kas nors bandėte? Ar patiko?
user posted image


aš jau seniai nebetikiu tai a lia ANTIredness kremais/pudrom/primeriais ir t.t.
visus kiek esu bandžius - o buvo tikrai nemažai - veidas primer tapdavo šrekiniu - o paskui vistiek reikia užmaskuoti tą žalumą - todėl aš asmeniškai linkusi rinktis tiesiog labiau maskuojanti makiažo pagrindą, arba kokį tonalinį/BB cream ar pan + maskuoklį reikiamoms vietoms papildomai maskuoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2013 04 11, 21:26)
aš jau seniai nebetikiu tai a lia ANTIredness kremais/pudrom/primeriais ir t.t.
visus kiek esu bandžius - o  buvo tikrai nemažai - veidas primer tapdavo šrekiniu - o paskui vistiek reikia užmaskuoti tą žalumą - todėl aš asmeniškai linkusi rinktis tiesiog labiau maskuojanti makiažo pagrindą, arba kokį tonalinį/BB cream ar pan + maskuoklį reikiamoms vietoms papildomai maskuoti  rolleyes.gif

Tiesa, bet patį raudonumą tie žali neblogai nugesina ir po to tos pudros sluoksnio dažnai tik minimalaus reikia. Teko ir man žalius panaudot, ir dabar progom dar pasiteplioju kad neįrausčiau per daug biggrin.gif
Atsakyti
Sena tema
Atsakyti
Sveikos, gal kas nors esat isbandziusi sita krema? Siandien pirkau Diorskin Nude ir dave man meginuka sito kremo, namie uztepiau ant rankos, ir, panasu, kad visai gerai jis maskuoja thumbup.gif Turincioms pigmentiniu demiu turetu buti idealus variantas. SPF 50, tepasi labai gerai. Mastau, gal dar ir sita nusipirkti vasarai artejant, bet noretusi dar isgirsti ir kitu atsiliepimu.
user posted image
Atsakyti
DiorSnow su SPF50 kazkaip pasiklydo dioras pavadinimuose man atrodo biggrin.gif
Bandau dbr BB krema Germaine, kolkas patenkinta, reikes gal ir kitos profesionalios kosmetikos BB isbandyt smile.gif
Atsakyti
Gal kas isbandete Bourjois BB krema? Idomus atsiliepimai 4u.gif
user posted image
Atsakyti
man pats paciausias ODA
Atsakyti
ODA turi savo BB krema? Kur jo rasti? ar ten tas maskuojamasis tiesiog?smile.gif
Atsakyti
labas mergaites smile.gif gal yra atsiliepimu apie si BB crema?http://www.douglas.lt/katalogas/clarins-bb-skin-perfecting-cream/
Atsakyti
As irgi jau keleta dienu intensyviai skaitineju apie BB kremus.
Siustis nesinori - juk reikia jau dabar biggrin.gif, apziurejau douglase, sumodino Clarins ir Clinique BB kremukai... Ieskau komentaru. MAtyt dar reikes nukeliauti paprasyti pabandyti ax.gif


Kas del kremo su slapva, paskutinis mano naudotas - Lancome, beeet antra karta jo nepirkciau (tiesa sakant ir pirmojo neisnaudojau) - nemaskuoja, mazas SPF, plius blizga nuo pat uztepimo momento, o siltai dienai ipusejus - tas blizgesys tampa tiesiog siaubingas.. doh.gif Cia neskaitant to, kad visada naudodavau biria pudra po sio Lancome kremuko.. schmoll.gif
Atsakyti
Aš irgi ieškau ieškau smile.gif kol kas labiausiai sudomino Lumene BB kremas, kaina gera, tepasi maloniai. Mačiau ir biodroga išleido BB kremą, problema, kad reik ieškot kur prekiauja, turėtas Biodrogos kremas su salva PURAN nesužavėjo. Clarins drėkinantis su spalva buvo visai nieko, bet nevisai iki galo patiko smile.gif
Atsakyti