Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimoje tarp vyrų. 3 tema

Pirma tema
Antra tema
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OJE: 13 balandžio 2013 - 13:45
parplaukiau iš purvo biggrin.gif su mažiais tik buvom, taip ramu, taip tylu...
dabar kieme buvo - po pagalį susirado, balas taško, akmenukus spardo, jokių iphonų nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 04 13, 17:24)
parplaukiau iš purvo biggrin.gif su mažiais tik buvom, taip ramu, taip tylu...
dabar kieme buvo - po pagalį susirado, balas taško, akmenukus spardo, jokių iphonų nereikia biggrin.gif

thumbup.gif tai visa atsigavus dabar ....
Tuom ir grazus tas amzius, kad jiem meiles , veiksmo, nu dar pavalgyt ir to uztenka iki pilnos laimes mirksiukas.gif
As sian nzn ka cia nuveikus... pas mane kaimynu vaikas tooks jausmas, kad apsigyveno rolleyes.gif tai va turiu prie Tv dabar 4 bernus .. cia gal man pratyboms jie ji pradejo leisti ax.gif seniau neleisdavo .. dabar net iki 21 sedi ... rolleyes.gif
Atsakyti
pas mus vasarą pastoviai 2-3 kaimynų vaikai, nes supynėes kieme turim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 04 13, 18:02)
pas mus vasarą pastoviai 2-3 kaimynų vaikai, nes supynėes kieme turim biggrin.gif

o gerai kad priminei, vasara kaimynai pastato vaikams trampolyna sokinejimui, tada mano vaikai ten gyvena biggrin.gif As tai nupirkciau, bet mano vyriokui mol nera vietos musu kieme tam rolleyes.gif .... as ir pati mielai pasokineciau... nu ne dabar aisku .... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2013 04 13, 19:17)
.... as ir pati mielai pasokineciau... nu ne dabar aisku ....  biggrin.gif

biggrin.gif

OJE dekui uz naujus namus 4u.gif

o man niekada nepatikdavo,jei kaimynu vaikai ateidavo kasdien ir uzsibudavo blush2.gif

siandien parsiveziau namo su nakvyne kriksto dukra,jai buna svente kai gali atitrukti nuo brolio ir seses biggrin.gif
Atsakyti
nesakau, kad man patinka, bet su mb nutarėm, kad geriau uždaram kieme negu gatvėje...
Atsakyti
na as turejau omeny,kad namuose,o ne kieme smile.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta15 @ 2013 04 13, 19:44)
na as turejau omeny,kad namuose,o ne kieme  smile.gif



į namus labai dažnai neateina, gal rudenį dažniau ateidavo, paskui susipykę buvo, paskui per žiemą sirgom.
nors aš turėčiau būti tolerantiška šiuo atžvilgiu, nes su kaimynų vaikais ištisai vieni pas kitus būdavome... pagalvojus, auksinė tėvų kantrybė buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 04 13, 20:48)
nes su kaimynų vaikais ištisai vieni pas kitus būdavome... pagalvojus, auksinė tėvų kantrybė buvo biggrin.gif

vat mokaus auksines kantrybes lotuliukas.gif nes visi bernai kai pradeda rekti,sukalioti ir krizenti ... man tiesiog lauk noris iseit .... nes jiem triuksmas tai relaxas ..... man tada lieka ausines ir M1 biggrin.gif
As is tirko nemegstu kai kokiu mergu prisiveda ax.gif nes mane tada jos erzina rolleyes.gif kartais tik buna tokiu nieko kurios man patinka biggrin.gif
cia sau taikiau lotuliukas.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(odeta15 @ 2013 04 13, 20:28)
biggrin.gif

OJE dekui uz naujus namus  4u.gif 

laukiau laukiau kol muminukas atidarys , o ji sau purvo vonioj sian drybsojo ir jai ramu , kad mes pliurpti norim lotuliukas.gif
Atsakyti
Oje, dekuj tau uz naujus namus mirksiukas.gif 4u.gif
Odeta, as daugiausiai rubus apsipirkineju LT, nes man pats stilius labiau priimtinas ax.gif
QUOTE(OJE @ 2013 04 13, 17:17)
.... as ir pati mielai pasokineciau... nu ne dabar aisku ....  biggrin.gif

Mes pernai gavom dovanu trampolyna, tai as ant jo eidavau tik pagulineti, nes sokineti negalejau, o va siemet jau duosiuos ir as bigsmile.gif
Oje, tavo idetas anekdotas thumbup.gif manau daugeliui berniuku mamu pritaikomas bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Assstaaa @ 2013 04 14, 20:53)


Mes pernai gavom dovanu trampolyna, tai as ant jo eidavau tik pagulineti, nes sokineti negalejau, o va siemet jau duosiuos ir as  bigsmile.gif


pametei ideja ane kad ir as nusipirkciau- pagulejimui lauke biggrin.gif Jauciu vyriokui nesakius imsiu ir pasistatysiu hah.gif
Vakar su drauge ir vaikais blaskemes - mano vyriokas dirba non stop... tai su drauge 4 val mieste praleidom, uzkaliau medziagu..ir emiaus nesveiko projekto rolleyes.gif mano sketukas pasaulyje bus vienintelis tooks - mano persiutas bigsmile.gif Vakar mazius vaiksciojo aplink ta sketuka, ziurinejo , jam vaikiui bais idomu buvo, ten dar vienas zaisliukas buvo prisegtas... nu zodziu.... O geriausia buvo,tai, ka isgirdau....
Mama, kokia tu saunuole, kad taip babiui viska siuni wub.gif ax.gif Nu kas neims jo i zentus lotuliukas.gif
Laba ryta visom
Atsakyti