Įkraunama...
Įkraunama...

Radiatorių keitimas

4u.gif Norime keisti senus radiatorius į naujus.Anksčiau kauno energija darydavo projektus ir tada drasiai galima keistis. Dabar energija jau neteikia šios paslaugos. Gal kuri susidūrėtėte kur kreiptis, kas gamina projektus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele123 @ 2013 04 13, 18:57)
4u.gif Norime keisti senus radiatorius į naujus.Anksčiau kauno energija darydavo projektus ir tada drasiai galima keistis. Dabar energija jau neteikia šios paslaugos. Gal kuri susidūrėtėte kur kreiptis, kas gamina projektus? 4u.gif

I nama administruojancia imone rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2013 04 13, 20:40)
I nama administruojancia imone rolleyes.gif

4u.gif dekui.o jie projekta pagamins?kiek kainuoja ta paslauga?ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele123 @ 2013 04 14, 06:51)
4u.gif dekui.o jie projekta pagamins?kiek kainuoja ta paslauga?ačiū 4u.gif

Administruojanciu imoniu kainu nezinau. Manau, kad tik jie ir galetu tiksliai pasakyt. As keiciau name, kuriame yra bendrija - tai man viska padare pirmininkes pasiulytas zmogus, kuris priziuri visa namo santechnika.
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas žinote privačią firmą, kuri daro projektą buto radiatorių keitimui Vilniuje?

Noriu pasikeist radiatorius, bet administruojanti įmonė nedaro tų projektų ir nesiūlo jokių firmų.

Bandau googlint bet kažkodėl nieko nerandu.

Įdomu čia brangus reikalas? Kiek laiko užima?
Atsakyti
Galima kreiptis į bet kurią šildymo sistemas projektuojančią įmonę. Bet nelabai jos nori gaišti laiką dėl tokios smulkmės.
Mums kai reikėjo, susiradome projektuotoją Ukmergėje. Pabendravome telefonu, el. paštu nusiuntėme buto bylutės kopiją, kitus dokumentus. Projekto bylą iš jo gavome paprastu paštu. Man rodosi, kainavo 300 lt.
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2014 06 05, 05:27)
Galima kreiptis į bet kurią šildymo sistemas projektuojančią įmonę. Bet nelabai jos nori gaišti laiką dėl tokios smulkmės.
Mums kai reikėjo, susiradome projektuotoją Ukmergėje. Pabendravome telefonu, el. paštu nusiuntėme buto bylutės kopiją, kitus dokumentus. Projekto bylą iš jo gavome paprastu paštu. Man rodosi, kainavo 300 lt.


Ačiū už info.
Gal to projektuotojo kontaktą galėtumėte atsiųsti asmenine žinute?
Atsakyti
Ar priklauso namo krastiniams butams galingesni radiatoriai?Vienur raso,kad priklauso,kiti raso,kad niekas i tai nekreipia demesio…Kaip is tiesu?
Atsakyti