Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip gražiai įdegti

Sveikos, niu kaip ir kasmet ta pati problema man g.gif 4u.gif Pavasary vis einu pasirudint, bet visada tas pats - kojos, liemuo, rankos thumbup.gif rudutes normaliai, o nuo krūtinės aukštyn - balta doh.gif Ką daryti? Gal aš kokia nesveika?
Atsakyti
Man panašiai, kaklas ir veidas retai kada normaliai paruduoja. Naudoju ir kremukus greitesniam įdehiui bet vistiek... g.gif O va saulėj įdegu labai greit
Atsakyti
Ale kažin kodėl... Su pavydu žopsau į gražiai įdegusias... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2006 05 27, 22:17)
Ale kažin kodėl... Su pavydu žopsau į gražiai įdegusias...  blush2.gif

O saulėje normaliai įdegi? g.gif
Atsakyti
niu lyg ir normalei g.gif bet tai kazkaip durna, kai prie vandens buni puse balta, puse ruda... biggrin.gif
Atsakyti
Nium pamaciau sy klausimuka ir pamaniau, kad tureciau ir as cia parasyti truputuka ax.gif wisu pirma, ydegis, gautas sauleje ir soliariume yra skirtingas, ypac tom, kuriu odos atspalvis yra sviesesnis. Greiciausiai ydega pilwas wisom, nes tai yra kuno epicentras, o kadangi soliariume ultravioletines lempos buna arti kuno, tai ir ydegis pasiskirsto ne visada tolygiai. Tai yra ydega kaip ir minejot geriausiai pilvas, o va veidukas, rankos, kojos baltesni lieka verysad.gif Siulyciau pabandyti ne kremus, siulomus soliariume su bronzantais (taip, ydega, bet ir nusiplauna viskas zymiai greiciau), o nusipirkti SunSolar Bronze krema. Tai kremas su savaiminio ydegio efektu, bet jis ryskaus labai atspalvio nesuteikia, bet suvienodina kuno spalva tai puikiai, bent man vienas geriausiu isbandytu kremu mirksiukas.gif
Atsakyti
ane? asiu tau egliuk mirksiukas.gif o kazkin droge rasiu as jo? kaip atrodo? kiek kastuoja? niu jei pades tai notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2006 05 28, 01:12)
ane? asiu tau egliuk  mirksiukas.gif o kazkin droge rasiu as jo? kaip atrodo? kiek kastuoja? niu jei pades tai  notworthy.gif



Tikrai rasi Droge, nes as jy ten ir pirkau 4u.gif Kainuoja apie 18-20lt, tiksliai dabar nepamenu, berods 150ml ar 200... buna ir mazoj pakuotej po 12 ml, tai gali nusipirkt pabandymui maza, o jei tiks ir visa bonke pasiimsi mirksiukas.gif O atrodo tai toks baltas buteliukas, ant jo etikete, raudonom raidem uzrasyta SUNSOLAR BRONZE!Gal ir pades, man juk padejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2006 05 28, 01:17)
Tikrai rasi Droge, nes as jy ten ir pirkau 4u.gif  Kainuoja apie 18-20lt, tiksliai dabar nepamenu, berods 150ml ar 200... buna ir mazoj pakuotej po 12 ml, tai gali nusipirkt pabandymui maza, o jei tiks ir visa bonke pasiimsi  mirksiukas.gif O atrodo tai toks baltas buteliukas, ant jo etikete, raudonom raidem uzrasyta SUNSOLAR BRONZE!Gal ir pades, man juk padejo ax.gif



Bet koks jis riebus!Tikras riebalas, fui fear.gif labai man nepatiko, o ir plaunasi tas idegis labai greit.
Man daug geresnis Sunvita is Eurokos, dar turiu Tropical brown su morkyciu ekstraktu tai sis ir labai liuks aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Adorė @ 2006 05 28, 11:16)
Bet koks jis riebus!Tikras riebalas, fui  fear.gif labai man nepatiko, o ir plaunasi tas idegis labai greit.
Man daug geresnis Sunvita is Eurokos, dar turiu Tropical brown su morkyciu ekstraktu tai sis ir labai liuks aciuks.gif


man kaip tik patinka, kad jis riebokas. labai lengvai issitepa, gerai ysigeria ir drekina, cia labai gerai, kam linkus oda serpetot thumbup.gif o wa del to nusiplovimo, tai nusiplauna ir ydegis be kremu, ir su kremais, jei naudoji siurkscia kempine ir nedrekini odos po maudymosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2006 05 28, 11:55)
man kaip tik patinka, kad jis riebokas. labai lengvai issitepa, gerai ysigeria ir drekina, cia labai gerai, kam linkus oda serpetot thumbup.gif o wa del to nusiplovimo, tai nusiplauna ir ydegis be kremu, ir su kremais, jei naudoji siurkscia kempine ir nedrekini odos po maudymosi g.gif



Bent jau man nusiplaudavo labai nuo ranku, demem neueidavo. Ir dar man jis labai smirdedavo biggrin.gif Gal kuriu oda sausa-tinka, bet mano norm tai man nepatiko
Atsakyti
Dabr visai kvaila likau... Niu anksčiau tai tikrai normali oda buvo, nė išsausėjus, nė ką, o šiemet, tai visa pleiskanoju - veidas, rankos, kojos, pilvas, net bikinis... Tai jaučiu teks pire to riebeko kremuko apsistot ir galvot, kad sausa mano oda g.gif smile.gif
Atsakyti