Įkraunama...
Įkraunama...

Televizorius

Plazminis televizorius prastesnis uz LCD. Jiems ir garantija duodama neilga ( girdėjau kad jie kokius 10 metų atlaiko, o po to netaisomi lieka nes išdega matrica ten kažkokia g.gif ). LCD minusas , kad jei turi savo įstrižainės max ribą, t.y jie negali būt laabai dideli 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 04 liepos 2005 - 10:47
Kiek vaiksciojom po parduotuves- tai mandagiai nerekomendavo pirkti plazminio, nes sake jei po 5 metu nesiruosiat keisti- tai geraiu ir nepirkt.
Atsakyti
O tada koks turi buti tas tasku skaicius, kad butu geras tv?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristiTal: 04 liepos 2005 - 17:31
Gal žinot kas pigiau prekiauja LCD tv? mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal zinot dar ka nors apie ziurejimo kampa. Man idomu pasidare, vienu LCD raso kad kampas 170 laipsniu, kitu 150 laipsniu. Cia ziurint is sono ar is priekio. Pastebejau, kad lentynose jie isdelioti ir truputi pasvire atgal, o mes norim prie sienos kabint, tai gal paskui nematysim kitokiu kampu ziuredami?
Atsakyti
Ale pinga tie televizoriai kosminiu greičiu thumbup.gif
Atsakyti
tai gerai, tegul ir toliau taip gal sulauksiu kalediniu nuolaidu ir is vis pigiai nupirksiu.
Atsakyti
trupuciuka ne i tema blush2.gif , bet visa foruma prasniukstinejau niekur neradau patarimo, kur kreiptis,jei sugedo tv?
mano ne plazma, normalus sony, vakar eme ir issijunge, paskambinau meistrui, jis sako "atveskite ziuresim....." ohmy.gif , kad ji is namu isneti, reikia 2-3 vyru, o ir auto, reikia busiko kokio! tai dabar nebezinau nei kur kreiptis, kur rasti koki meistra,kuris ateitu,paziuretu,o jei reikia ir pats su savo "chebra" ir transportu issivestu? gal kas gali patarti?
Atsakyti
Nusižiūrėjau televizorių SONY KV-32CS76
nuotrauka čia
Bet nelabai turiu apskritai supratima apie televizorius. Prirašyta ten visko... doh.gif
Gal kas turite tokį ir galetumet privalumus ar trukumus pavardint?
Būčiau labai dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
Labas.
Nezinau, kaip sitas, bet vienu sony 72 istrizaines naudojomes 5metus.
Dar ir dabar senelis naudojasi.
O i naujus namus nusipirkom LCD smile.gif
Tai patenkinti be galo, rodo thumbup.gif
ir mazai vienos uzima, nes ant sienos pakabintas.
Turim dar ir namu kinu sistema sony.
As tik uz sia firma.
Vyras sako, kad as moku brangiau tik uz varda, bet kaip is tikruju yra as nezinau.
Bet mano praktika yra tokia.
Sony yra thumbup.gif
Atsakyti
mes jau 4m turi Sony, ir teliką, ir DVD, ir fotiką, viskas super, nei karto netaisėm
Atsakyti
Tik toks pailgas ekranas nelabai gerai, nes vaizdas arba istemptas ir nesimato virsaus ir apacios gana daug, o jei susiaurini- tai kaip ir sumazeja istrizaine. Ar 100 Hz sis tavo pasirinktas?
Siaip rinkciausi skystuju kristalu, visai kitas ziurejimas.

Nebesu sios firmos gerbeja, anksciau buvau. Labai suprastejo. Uz ta kaina kitos firmos kokybe geresne gali gauti ir daugiau funkciju bei navarotu visokiu. O analogiskos kokybes kainuos pigiau. Nebent vardas svarbu.
Pati turiu Sony tv, bet dabar pirkciau kitos firmos. Be abejo- LCD.
Atsakyti