Įkraunama...
Įkraunama...

Televizorius

QUOTE(Onora @ 2005 09 23, 13:50)
Tik toks pailgas ekranas nelabai gerai, nes vaizdas arba istemptas ir nesimato virsaus ir apacios gana daug, o jei susiaurini- tai  kaip ir sumazeja istrizaine. Ar 100 Hz sis tavo pasirinktas?
Siaip rinkciausi skystuju kristalu, visai kitas ziurejimas.

Nebesu sios firmos gerbeja, anksciau buvau. Labai suprastejo. Uz ta kaina kitos firmos kokybe geresne gali gauti ir daugiau funkciju bei navarotu visokiu. O analogiskos kokybes kainuos pigiau. Nebent vardas svarbu.
Pati turiu Sony tv, bet dabar pirkciau kitos firmos. Be abejo- LCD.

Shis formatas (16:9) labai gerai, jei ziurima daug DVD filmu, nes dauguma eina tokiu formatu. Manyciau yra galimybe persijungt ir i 4:3 formata, tik tada kaip ir sakei istrizhaine sumazheja.
Nesuprantu, ka jus matot tuose LCD? jie tik statishka vaizda zhmonishkai rodo, visa kita kaip per sniegeli.... LCD niekada nerodis taip kaip paprasti televiziriai, bent jau tokioj kainu kategorijoj.

Jei vis tik LCD ziuret, tai reiktu atkreipt demesi i Sharp jie vieni lyderiu tarp LCD televizoriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julius3: 23 rugsėjo 2005 - 13:11
O man LCD labai patinka, toks vos ne trimatis vaizdas per ji smile.gif ir toks svelnus, bet aiskus.
Apie Phillipsa cia sneku. Maniau, kad nesamone tie LCD, nes kompo monitorius LCD nelabai prie sirdies, bet telikas- kita sneka, gal todel, kad is toliau ziureti reikia, o ir tu seseliavimu is sono ziurint beveik nera.
Pasiaiskinimas:
As cia vertinu moteriska savo galva. Nezinau, kas techniskai geriau, o kas blogiau gamina. Is patirties kalbu. Pati neturiu LCD tv, bet esu ilgokai ziurejusi, todel nera taip, kad girciau savo daikta. Vertinu objektyviai. Neturiu nenumaldomo noro isigyti LCD, bet jei pirkciau tv- tai toki.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 23 rugsėjo 2005 - 15:02
QUOTE(Onora @ 2005 09 23, 15:59)
O man LCD labai patinka, toks vos ne trimatis vaizdas per ji smile.gif ir toks svelnus, bet aiskus.
Apie Phillipsa cia sneku. Maniau, kad nesamone tie LCD, nes kompo monitorius LCD nelabai prie sirdies, bet telikas- kita sneka, gal todel, kad is toliau ziureti reikia, o ir tu seseliavimu is sono ziurint beveik nera.
Pasiaiskinimas:
As cia vertinu moteriska savo galva. Nezinau, kas techniskai geriau, o kas blogiau gamina. Is patirties kalbu. Pati neturiu LCD tv, bet esu ilgokai ziurejusi, todel nera taip, kad girciau savo daikta. Vertinu objektyviai. Neturiu nenumaldomo noro isigyti LCD, bet jei pirkciau tv- tai toki.

Tai ash irgi vertinu pagal savus ispuzius, daug nesu ziurejes, bet kiek parduotuvese teko ziuret tai nepatiko.... tiksliau vienas labai patiko Loewe, bet kaina LABAI nepatiko smile.gif O LCD monitorius i ofise liuks daiktas smile.gif
Atsakyti
Tokį turi mano šefas, tai labai giria. Bet... jis viską savo giria. biggrin.gif
Aš pati turiu paprastą Sony teliką jau 8 metus - dirba kaip bitė! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2005 09 23, 16:08)
Tai ash irgi vertinu pagal savus ispuzius, daug nesu ziurejes, bet kiek parduotuvese teko ziuret tai nepatiko.... tiksliau vienas labai patiko Loewe, bet kaina LABAI nepatiko smile.gif O LCD monitorius i ofise liuks daiktas smile.gif


Keista, bet parduotuvese LCD telikuose vaizdas tikrai labai prastas- tiesiog antireklama daro juos ijungdami.
Atsakyti
Ir as turiu SONY TV, niekada nebuvo sugedes, jau 6 metai . As tik uz sia firma. Vyras uzsimane placiaekranio, bet pas pazystamus jis yra, tai man nepatinka, kad ziuri filma kaip koki spektakli
Atsakyti
Pas mane irgi Sony senukas jau desimtmeti atsventes, ir neblogai rodo, na ir kas?
Reiktu lyginti dabartini pasirinkima ir dabartine kokybe. Pvz., pabandykit dabar rasti Sony Vokietijoj surinkta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasarinuko leliuko mama- 2006: 24 rugsėjo 2005 - 17:51
Sveikos mamytes, nutarem nusipirkti gera telika, ploksciaekrani, kokiu 72 istrizaines, nes daugiau man nepatinka, vaizdas neproporcingas.
Gal galetute kas nors man paaiskinti ka reiskia PIP ir PAP sistemos, 2 tiuneriai-kaip suprantu tai cia kazkokie navarotai, o ar jie labai vertingi, ar verta pirkti telika siek tiek brangiau, bet jau su siais navarotais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gudri lape: 27 rugsėjo 2005 - 19:51
QUOTE(Gudri lape @ 2005 09 27, 20:51)
Sveikos mamytes, nutarem nusipirkti gera telika, ploksciaekrani, kokiu 72 istrizaines, nes daugiau man nepatinka, vaizdas neproporcingas.
Gal galetute kas nors man paaiskinti ka reiskia PIP ir PAP sistemos, 2 tiuneriai-kaip suprantu tai cia kazkokie navarotai, o ar jie labai vertingi, ar verta pirkti telika siek tiek brangiau, bet jau su siais navarotais?

Jei PIP (picture in picture) rodomas vaizdas vaizde, PAP (picture and picture), kai ekranas padalinamas i 2 dalis. Jei nebus 2 tiuneriu, tiek PAP ir PIP galesit matyt kanala + video grotuva ar dvd. Jei yra du tiuneriai galima matyt ish kart 2
kanalus. O ar reikia siu navarotu tau sprest.
O ish televizoriu siulyciau i Loewe atkreipt demesi, tik nepigus jie...
O jei pigesniu reikia, tai Philips, Panasonic, Thompson, Sony.
Atsakyti
Turim Philipsą ir BEKO abu kol kas geri ax.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2005 07 04, 10:45)
Plazminis televizorius prastesnis uz LCD. Jiems ir garantija duodama neilga ( girdėjau kad jie kokius 10 metų atlaiko, o po to netaisomi lieka nes išdega matrica ten kažkokia  g.gif ). LCD minusas , kad jei turi savo įstrižainės max ribą, t.y jie negali būt laabai dideli  4u.gif

tai taip ir nesupratau, jei plazminiai prastesni, tai ko jie vos ne trigubai brangesni?
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 11 21, 09:36)
tai taip ir nesupratau, jei plazminiai prastesni, tai ko jie vos ne trigubai brangesni?

matyt jų pagaminimo technologija sudėtingesnė... O gamina nes yra tokių žmonių ypač užsienyje, kurie neprka, kaip mes TV 10 - 20 metų smile.gif .Ir jiems tie 5 metai naudojimo visai nebaisūs tongue.gif . Vis gi, kaip minėjau, plazminiai yra tikriai ne tokie ilgaamžiai kaip LCD 4u.gif , Vienintelis jų privalumas - dydis 4u.gif
Atsakyti