Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

***Suvalkijos nuotakos 2013 m.***

user posted image


Primink man
Kai ruduo ateis,
Ką mudu sakėm
Viens kitam
Į ausį...
Kai dangus pražys
Baltom pūgom,
Kai medžiai sužydės
Baltais žiemos žiedais,
Kai paukščių čiulbesį
Atstos staugimas vėjo...
Priminki man
Šaltais snieguotais vakarais,
Kad tu mane dar
Tebemyli...


user posted image
Buve nuotakos 2012m.



Dianytis - liepos 7, Vilkaviškis
Arual222- liepos 14d , Marijampole
niam_ - liepos 28 , Marijampolė
wipse* - rugpjucio 11, Marijampolė

Sidabrinee - rugsejo 1 , Marijampole



2013 m. nuotakos

Ronera - liepos 27 , Marijampolė
vaivukslinuks - liepos 27,Marijampolė
skylight - liepos 27,Marijampolė
akela1 - rugsejo 14,Marijampolė



user posted image
Mūsų albumėlis: www.fotki.com
Prisijungimo vardas: suvalkijosnuotakos
Slaptažodis suteikiamas temoje ilgėliau pabendravusioms nuotakoms. mirksiukas.gif

Kviečiame visas, esamas,buvusias ir būsimas nuotakas drąsiai jungtis prie mūsų būrio,pasidalinti svajonėmis ir širdžiai mielais rūpesčiais! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wipse*: 16 balandžio 2013 - 20:15
QUOTE(Ronera @ 2013 04 19, 09:19)
o kurioj čia vietoj jis? smile.gif rytoj būsiu mieste tai galėčiau tiesiog nuvažiuot ir pasižiūrėt ax.gif

Sporto g. 2 vadinsis ,,Atene,, sendien turetu reklama uzkabint,atidarymas geguzes 4 d. Visos sukneles naujos. thumbup.gif ax.gif
Papildyta:

Plepiausiu sarasas:
Ronera 140
Sidabrinee 91
niam_ 82
dianytis 82

wipse* 68
arual222 49
akela1 29
vaivukslinuks 17
lili* 12
vavitele 9
skylight 4
rarity 3
_Ji_ 3
aridax 2
edita85 2
merselle 1
Bamse 1
elenka 1
Viktorija1111 1
Melynakee 1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wipse*: 19 balandžio 2013 - 10:21
QUOTE(wipse* @ 2013 04 19, 11:20)
Sporto g. 2 vadinsis ,,Atene,, sendien turetu reklama uzkabint,atidarymas geguzes 4 d. Visos sukneles naujos. thumbup.gif  ax.gif
Papildyta:

Plepiausiu sarasas:
Ronera  140


gaila kad vėlokai atsidarys, nenoriu rizikuoti tiek laukt nes po šio savaitgalio jau ir pati nebežinau, kada sekantį kartą grįšim į Marijampolę ax.gif bet ačiū už info, pasižvalgyt būtinai nuvažiuosiu kai atsidarys 4u.gif

pažiūrėjus į plepiausių sąrašą tai toks vaizdas kad viena su savim čia pliurpiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 19, 11:32)
gaila kad vėlokai atsidarys, nenoriu rizikuoti tiek laukt nes po šio savaitgalio jau ir pati nebežinau, kada sekantį kartą grįšim į Marijampolę ax.gif bet ačiū už info, pasižvalgyt būtinai nuvažiuosiu kai atsidarys 4u.gif

pažiūrėjus į plepiausių sąrašą tai toks vaizdas kad viena su savim čia pliurpiau lotuliukas.gif

Tu tai kaip tu, vestuves gi planuoji, ale ką mes čia, nėščiųjų klubas, trejetuke veikiam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 04 19, 12:28)
Tu tai kaip tu, vestuves gi planuoji, ale ką mes čia, nėščiųjų klubas, trejetuke veikiam  lotuliukas.gif

matai, kadangi nelabai yra būsimų nuotakų čia bendraujančių, su kuriomis būtų galima pasidalinti mintimis, idėjomis ir patarimais, tai jūs mano vienintelė viltis šitoj temoj, kągi aš be jūsų daryčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
group.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 04 19, 12:28)
Tu tai kaip tu, vestuves gi planuoji, ale ką mes čia, nėščiųjų klubas, trejetuke veikiam  lotuliukas.gif


nu aš ir galvoju ką aš antroj vietoj veikiu g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 04 19, 11:28)
Tu tai kaip tu, vestuves gi planuoji, ale ką mes čia, nėščiųjų klubas, trejetuke veikiam  lotuliukas.gif


susijuokiau iš šitos tavo žinutės iki ašarų lotuliukas.gif lotuliukas.gif net nesugebu atsigauti vis dar.. vos tekstą surenku per ašaras lotuliukas.gif

dar žiek paversim ir šitą temą daugiau apie vaikus, o ne apie vestuves lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 04 19, 11:28)
Tu tai kaip tu, vestuves gi planuoji, ale ką mes čia, nėščiųjų klubas, trejetuke veikiam  lotuliukas.gif



QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 19, 14:08)
nu aš ir galvoju ką aš antroj vietoj veikiu  g.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(niam_ @ 2013 04 19, 14:10)
susijuokiau iš šitos tavo žinutės iki ašarų lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  net nesugebu atsigauti vis dar.. vos tekstą surenku per ašaras lotuliukas.gif

dar žiek paversim ir šitą temą daugiau apie vaikus, o ne apie vestuves lotuliukas.gif

Ramiai merginos irnesakyk.gif vestuves tai tik pirmas posmas pradetos dainos... Juk santuoka tai ne tik balta suknele ir iskilminga puota.Cia tik jos pradziu pradzia,o toliau juk visa kita nestuke.gif ,vaikai,puodai,bliudai,namai...visas gyvenimas.As irgi visai nenoriu su jumis skirtis,o kam nepatinka musu tema,lai kuria kita,niekas nemaiso. schmoll.gif

niam,tu dar 2in1? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wipse*: 19 balandžio 2013 - 14:22
čia biškį ne į temą blush2.gif biggrin.gif wipse išbandėm tą stovą ant leliuko 1,5mėn nu tai žinok super jau domina tokio amžiaus bigsmile.gif thumbup.gif manėm bus per mažas dar tokiam dalykui , bet pajungėm tai labai susidomėjęs stebėjo besisukančią karuselę , o ypač vieną žailsiuką didžiausią tai su juo kartu sukiojo galvutę thumbup.gif o kai buvo neramus , verkė , vėlgi karuselė ir muzikėlės padėjo užmigt thumbup.gif super daiktas smile.gif
Atsakyti
dar vis 2in1 lotuliukas.gif nesiruošia pacanėlis visai dar gimti.. o taip noriu jau!! bet dar ir laiko kelios dienelės iki termino smile.gif nors buvo pranašauta ir anksčiau, kad pagimdysiu, dabar sako, kad net pernešiosiu doh.gif o aš svajoju pagimdyti iki 21 d. biggrin.gif norisi avinuko šeimoj.. bet jau ne už kalnų ta didžioji diena, nes šį rytą išėjo išskyrų kamštis, tai per savaitę turėčiau pagimdyti, jei nemeluoja straipsniai su tuo laiku ax.gif
Atsakyti
Oi laukiam laukiam, mes bachūrų laukiam thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti