Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs rūbeliai lėlėms

Keletas mano siūtų rūbelių lėlei 60 cm:
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šaunuolė Roskyte, Ačiū už naujus namelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Šaunūs rūbeliai 4u.gif

O čia ankstesnės temos:

1 tema

2 tema

3 tema

4 tema

O čia paskutinė tema, kurios nebaigėme:

5 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 17 balandžio 2013 - 16:09
O štai ir naujausi mano darbeliai. Tikiuosi greitu laiku galėsiu įkelti ir daugiau 4u.gif

user posted image



P. S. O jei pritrūksite kokių smulkmenų galite užsultį į mano temukę, čia rasite ir labai plonos mikro juostelės, ir batukų, o greitu laiku ir mažyčių sagučių 4u.gif
http://www.supermama...?...04443&st=12
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 17 balandžio 2013 - 17:49
jokunda2,
ačiū už nuorodas ankstesnių temukių. Rūbeliai super, tikriausiai sunku megzti tokiai lėlės figūrai.

Mūsų lėlytę pavasariui papuošė Dolllfie dream nauja suknele ir papuošaliukais Dovile Wolfee
user posted image user posted image
Atsakyti
Roskyte, labai šaunu, kad sukūrėte naują temą! Ačiū!!! 4u.gif

Sayuri kaip visada atrodo nuostabiai! Tokius gražius drabužius siūnate!!! wub.gif Ir džiaugiuosi, kad Sayuri patinka drabužėlis mirksiukas.gif

jokunda2, labai gražu!!! Ir kaip sugalvoti tokioms mažylėms tokius elegantiškus rubelius?! blush2.gif wub.gif


O čia mano keli darbai:

Yukino ir Hui Ka, susitikimui su Sayuri siuvau^^
user posted image
Daugiau foto: BJD meet

Yukino su nauja suknele:
user posted image
Daugiau foto: Yukino

Ir Natsumi su naujais drabužėliais:
user posted image
Daugiau foto: Natsumi
Atsakyti
QUOTE(Dolllfie dream @ 2013 04 17, 23:18)
O čia mano keli darbai:

Yukino ir Hui Ka, susitikimui su Sayuri siuvau^^

Yukino su nauja suknele:

Ir Natsumi su naujais drabužėliais:

Dolllfie dream,
smile.gif Yukino tas violetinis komplektėlis labai tinka, ypač prie akyčių, ir man ji su juo atrodo tokia vyresnė, labai puošni.
Prie naujos suknelės net pakabuką priderinai, super.
Natsumi tai iš vis toks mielas, švelnus vaikutis.
user posted image
Atsakyti
Dolllfie dream, Roskyte Ačiū 4u.gif

Jūsų lėlytės nuostabios, o jau rūbeliai... Galbūt viena dieną aš taip pat turėsiu kažką panašaus į Yukino lėlytę. Man jos labai patinka, tik kol kas negaliu sau to leisti blush2.gif doh.gif
Visada žaviuosi žmonėmis kurie kuria, rūbeliai labai, labai mieli wub.gif ir tokie seksualūs. Aš kaip tik galvoju, kad mažesnėm lėlėm lengviau daryti. Aš tiesiog relaksuoju, kai knibinėjuosi su smulkmenomis, o dideliems darbams bijau, kad neužtektų kantrybės. Todėl visada žaviuosi žmonėmis, kurie tos kantrybės turi blush2.gif
Atsakyti
jokunda2, pritariu jums, kad dideliam yra gan sudėtinga kažką kurti ir padaryti, man labai sunku žmogui siūti, o 60 cm BJD vienas malonumas, bet taviškės labai jau mažiukės, todėl man atrodo, kad joms kažką padaryti reikia daug daug pastangų ir tai labai vertinu! mirksiukas.gif

Labai šaunu, kad ir jums patinka tokios lėlės, tikiuosi ateityje turėsite, bent jau to nuoširdžiai linkiu! 4u.gif

Roskyte, Dėkoju! Specialiai jau norėjau pabrėžti, kad Yukino suaugo, juk mama ir dar vampyrė lotuliukas.gif Mano sapalionės lotuliukas.gif šiaip kažko savo styliaus norėjau tai truputi į gote gavosi, bet man patinka lotuliukas.gif O Natsumi toks jaus stykius, super rožinė mergytė blush2.gif

Awww, kokia miela Sayuri foto! wub.gif

Beje, stengsiuosi greitu metu padaryti foto su jūsų dovanotais rubeliais! Dar kartą labai dėkoju! ^^


Pagaliau baigiau dar vieną orandžinį komplektą, deja studijos visą laiką atima...
user posted image
Daugiau foto: http://lantis.lt/aus...n-orange-style/
Atsakyti
QUOTE(Dolllfie dream @ 2013 04 18, 22:06)
Beje, stengsiuosi greitu metu padaryti foto su jūsų dovanotais rubeliais! Dar kartą labai dėkoju! ^^

blush2.gif Tai, kad kažko nenusisekė tie sijonukai. Gal jau trikotažines adatas išbandei, ar yra koks skirtumas?
Čia rūbelis Moxie Teenz pagal gustuko mama iškarpą, ačiū jai, už labai tikslias iškarpas.
user posted image
Atsakyti
Roskyte, deja dar nespėjau, teko nemažai namuose dirbti ir kaip visada paskaitose sėdėt... Labai noriu naują siuvimo mašiną įsigyti, nes maniškė sugedus (gali siūti tik ant labai didelio greičio schmoll.gif )

Kokia vasariška suknytė!!!! Kaip įmanoma taip tobulai pasiūti ne iš elastingos medžiagos? thumbup.gif

Kad jau nebūtų žinutė be foto, tai Yukino veidukas. Tiksliau apkirpau peruko priekinius plaukučius, nes į akis labai lindo mirksiukas.gif
user posted image
Ai ir šiaip daugiau foto, kaip Yukino su skirtingais perukais atrodo lotuliukas.gif
Yukino^^
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolllfie dream: 18 balandžio 2013 - 22:44
Sveikos visos. smile.gif Rašo čia jau paminėta Dovile Wolfee. ^^ Aš irgi panorau pademonstruoti savo pačios siūtus rubelius mano mergaitėms. smile.gif Jie gana seni, tad vėliau įkelsiu naujesnių rūbelių foto!
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilkiukė: 19 balandžio 2013 - 00:30
QUOTE(Vilkiukė @ 2013 04 19, 01:28)
Sveikos visos. smile.gif Rašo čia jau paminėta Dovile Wolfee. ^^

Sveika, prisijungusi į būrį.
user posted image
Atsakyti