Įkraunama...
Įkraunama...

Kajtex vežimėliai

Sveikos, esu nėštukė, tad po truputį dairausi vežimuko 4u.gif Akys šiek tiek krypsta link KAJTEX, kuriuos parduoda "Mykoliukas". Štai toks vežimas - http://mykoliukas.lt...products_id=697

Gal kas jau naudojatės tokiu vežimėliu, domina atsiliepimai labai 4u.gif


Mane atbaido tik jo svoris, nes gyvenu daugiaaukštyje. Aišku, yra liftas, bet vis tiek pasitampyti tektų nemažai.
Ir šiaip, kokį vežimą pasiūlytumėte gyvenant daugiaaukštyje su itin siauru liftu ax.gif
Atsakyti
Matau, kad neaktyvi šita temutė. Man irgi labai aktualu atsiliepimai apie Kajtex. Planuojam įsigyti Kajtex tramonto, bet labai norėtųsi daugiau komentarų apie jį.
Atsakyti
Naudojom šį vežimuką. Ypač tiko lopšinė dalis, kadangi vaikiukas gimęs žiemą. Laisvai telpa didelis vilnonis vokelis. Per didžiausias pusnis išvažiuodavom. Man patiko kad lengvai supuojasi, kadangi jis ant lingių. Vienas gal minusas kad ratai nesisukioja, bet aš to minuso tiesiog nepajutau.
Sportinė dalis irgi patiko, bet mažai naudojom, nes mano mergina nereiškė didelio noro iš vis vežime būti, tai naudojom pietų miegeliui.
Kitam vaikui žiūrėčiau tik linginį vežimą.
Atsakyti
QUOTE(holla @ 2013 10 03, 11:13)
Sportinė dalis irgi patiko, bet mažai naudojom, nes mano mergina nereiškė didelio noro iš vis vežime būti, tai naudojom pietų miegeliui.
Kitam vaikui žiūrėčiau tik linginį vežimą.

O kuo patiko sportinė dalis? Ar žiemą su ja nešalta? Iš nuotraukų atrodo tokia kiauroka ir siaura smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achimenė @ 2013 10 10, 18:07)
O kuo patiko sportinė dalis? Ar žiemą su ja nešalta? Iš nuotraukų atrodo tokia kiauroka ir siaura smile.gif



Žiemą nenaudojom sportinės. Nėra labai ji kiaura, vis tiek vaikiuką su kombinezonu dėtumėte. O vėjai neužpūstų manau.
Atsakyti
QUOTE(holla @ 2013 10 10, 21:35)
Žiemą nenaudojom sportinės. Nėra labai ji kiaura, vis tiek vaikiuką su kombinezonu dėtumėte. O vėjai neužpūstų manau.

Ačiū 4u.gif Matyt šitą vežimą ir pirksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achimenė @ 2013 10 10, 17:07)
O kuo patiko sportinė dalis? Ar žiemą su ja nešalta? Iš nuotraukų atrodo tokia kiauroka ir siaura smile.gif


Kaip tik šios firmos vežimėlio sportinė dalis labai gera - ypationgai erdvi bei uždara, pats tas Lietuvos klimatui, o ir pliusas yra nusiseganti medžiagėlė nugaroje, tada vežimas tampa kvėpuojantis ir pralaidus orui, kas aktualu vasara. 4u.gif
Plius maciau pas juos du naujus modelius, dar didesniai ratais thumbup.gif

Realiai galite filmuka pasiziureti apie vezimelius, buvo laida Padekime augti -
http://lnk.lnkgo.lt/...ugti-2013-11-16
7.50 minute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MYG @ 2013 12 13, 19:58)
Kaip tik šios firmos vežimėlio sportinė dalis labai gera - ypationgai erdvi bei uždara, pats tas Lietuvos klimatui, o ir pliusas yra nusiseganti medžiagėlė nugaroje, tada vežimas tampa kvėpuojantis ir pralaidus orui, kas aktualu vasara. 4u.gif
Plius maciau pas juos du naujus modelius, dar didesniai ratais  thumbup.gif

Realiai galite filmuka pasiziureti apie vezimelius, buvo laida Padekime augti -
http://lnk.lnkgo.lt/...ugti-2013-11-16
7.50 minute 4u.gif

Va tą dideliais ratais ir įsigijom smile.gif Pažiūrėsim kaip seksis praktikoje naudoti. Sportinė dalis man nepasirodė labai sandari, bet pradėjus naudoti gal kitaip atrodys.
Atsakyti
Na ar dar yra naudojanciu sios firmos vezimuka? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal yra naudojančių šiuos vežimėlius? smile.gif labai norėtųsi sužinoti plačiau apie juos. smile.gif

Atsakyti
Gal patarsite kur yra pirkti siu vezimeliu Vilniuje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pucinis @ 2015 02 18, 12:20)
Gal patarsite kur yra pirkti siu vezimeliu Vilniuje? smile.gif


Vienintele galimbe situos vezimus isgyti tik Kaune. Arba siustis uz 10 eur visoje Lietuvoje per DPD 4u.gif
Atsakyti