Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Kadangi auginu dvi paneles, manau teks įsigyti siuvamąją. Gal yra mamų, kurios siuva vaikams ir gal žino į ką atkreipti dėmesį perkant mašiną, kokios firmos geriausios ir kur galima įsigyti ???
Atsakyti
Turiu, siuvu, bet nieko apie jas neismanau sad.gif..
Atsakyti
yra toks puslapiukas www.siuvimas.lt gal ten rasi tave dominancios info.
Atsakyti
As turiu PFAFF Hobby, nepamenu numerio. Esu labai patenkinta. Su ja siuvau kelis metus kiekviena diena, beveik istisai (dirbau). Ir atlaike, ir tebesiuva, ir nesiruosia gesti. Tik rodos, jau tokiu nebegamina.
Manyciau, pirmiausia turetum pagalvoti kam tau jos reikia - ar siaip kokiai prairusiai siulei uzsiuti, ar rimciau siuti, ar ir pasiuvineti. Su siuvinejimo programomis masnos zymiai brangesnes. O siaip namuose elementariam siuvimui uztenka paparastos siules, zigzagines, overlokines (nors nebutina) siules ir kad kilpa darytu. Rinkis pusiau profesionalias, jos yra tvirtesnes. Tarkim, manoji butent tokia ir yra, gali siuti istisai 8 val.
Atsakyti
jei jau kalba isejo apie siuvimo masinas ,as drisiu isiterpti ir pasiulyti savo siuvimo masina, as ja zadu parduoti, ji yra daugiafunkcine turi apie 18 programeliu, tiesi siule ,zigzagas,ir t.t.as ja naudojau labai nedaug ir todel dabar noreciau parduoti.
tikrai pigiai uz koki 200lt.

tel.861246846
Atsakyti
QUOTE (godaiva @ Trečiadienis, 26 Lapkričio 2003, 22:26)
jei jau kalba isejo apie siuvimo masinas ,as drisiu isiterpti ir pasiulyti savo siuvimo masina, as ja zadu parduoti, ji yra daugiafunkcine turi apie 18 programeliu, tiesi siule ,zigzagas,ir t.t.as ja naudojau labai nedaug ir todel dabar noreciau parduoti.
tikrai pigiai uz koki 200lt.

tel.861246846

Reikejo dar parasyt kokiam mieste - noreciau pirkti siuvama masina. As Kaune.
Atsakyti
Mielosios, brangiosios biggrin.gif ,
Norėčiau įsitaisyti siuvimo mašiną. Tai sena mano svajonė ir įtariu, kad nėštumo metu pats laikas ją įgyvendinti. Nesu jokia siuvėjėlė ir nieko spec. apie tai neišmanau, tiesiog paauglystėj ir dar vaikystėj mėgdavau visokius šūdelius kaime pas močiutę siuvaliot ir taip laiką leisti. Dabar tai kyla žiaurus noras leliai ir šiaip šeimynai kokių užvalkalėlių patalams pasisiūti, bent pasimokyčiau pradžiai tiesias siūles siūt biggrin.gif Xi Xi Xi. Prašau patarkit, kur (parduotuvės, skelbimai?), kokios firmos ir maždaug už kokią kainą ieškot elementarios automatinės siuvimo mašinėlės. Jokių ypatingų norų neturiu, bile turėtų elementarias funkcijas ir veiktų kažkiek laiko. Šiaip pinigėlių tam reikalui nesiruošiu labai gailėti, taigis siūlykit, kas jums, patyrusioms, atrodo tinkama ar šiaip iš patirties naudinga ir gera. Gali būti ir nauja, ir naudota, bile kokybiška ir patogi naudoti biggrin.gif
Būsiu labai labai dėkinga clap.gif
Atsakyti
Na tai jau galiu as cia papasakoti daugiau biggrin.gif
Ilgai turejau siuvimo masina kuri siuvo tik pirmyn paprastu dygsniu, na ir is bedos atgal, kai kojele nuleidi. Tai ilgai taupiau, svarsciau ir pagaliau siemet isigijau nauja siuvimo masina. tai kai su ja pasiuvau pirma karta, tai pasijauciau tarsi is zigulio isesciau i mersa thumbup.gif nepakartojamas jausmas. O kiek operaciju visokiausiu daro, tai is viso ... tik palengvina siuvima.
As nesu profesionale, todel man nereikejo profesionalios siuvimo masinos. Norejau kad atliktu paprasciausias funkcijas.
Neprofesionales siuvimo masinas suskirstyciau i keles kategorijas: tai paprasciausios siuvimo masinos atliekancios apie 7 paprasciausias operacijas. Kitos kurios atlieka apie 15 operaciju (jos atlieka panasu dygsni kaip overloko, o tai tikrai labai reikalingas dalykas). Dar masinu kaina skiriasi pagal tai kur yra surinktos. Detales tos pacios, bet vienas renka toje pat saly, o kitas taivanyje, o kaina is karto skiriasi apie 500Lt. Pasirinkimas Vilniuje ir nepasakyciau kad labai didelis, arba as nemokejau ieskoti. Todel po ilgu ieskojimu apsisprendziau pirkti Burdos salone, nors ir zinojau kad ju antkainis bus didelis, bet tokio daikto turguje tikrai nepirkciau. Pirkau Husqvarnos tik rinkta taivanyje ir atliekancia 15 funkciju. kaina 900Lt. Todel turint 1000 jau galima ka nors rimto tikrai galvoti.
As turiu Burda salono kliento kortele, tai jei ten pirksi tai gal nuolaida pritaikytu tau. Galeciau paskolint.
Sekmes ieskant ir renkantis biggrin.gif
Atsakyti
Sita tema jau buvo sicia.
Galiu pridurti, kad savo siuvamaja pirkau irgi Burdos salone ir visai nesigailiu, nes jie suteikia tikrai ilga garantija, bent jau anksciau 5 metus su nuolaidu kortele galejai pirkti masinai skirtus papildomus "navarotus" (kojeles, lemputes, riteles ir pan.) su 50% nuolaida. Nezinau kaip dabar.
QUOTE
As nesu profesionale, todel man nereikejo profesionalios siuvimo masinos. Norejau kad atliktu paprasciausias funkcijas.

Yra pusiau profesionalios masinos. Jos geriau ne tuo, kad daugiau turi funkciju (gali ju ir nebuti daugiau) o tuo, kad ju detales ir korpusas patvaresni, geriau siuva storus, kietus audinius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulka: 18 vasario 2004 - 00:24
biggrin.gif Ačiū už patarimus, kai susimokėsiu mokesčius ir paskolas, bandysiu pasižiūrinėt. O kur tas burdos salonas? Koks adresas? Aš tai esu mačius, kad siuvimo mašinas parduoda Trakų g. (Vln), bet nežinau, ar ten burda. Ar buvot ten?
Atsakyti
Taip tai Burdos salonas Traku gatveje ir ten yra siuvimo masinu. Dabar kliento kortele galioja 10 metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (nigrita @ 2004 02 18, 10:45)
biggrin.gif Ačiū už patarimus, kai susimokėsiu mokesčius ir paskolas, bandysiu pasižiūrinėt. O kur tas burdos salonas? Koks adresas? Aš tai esu mačius, kad siuvimo mašinas parduoda Trakų g. (Vln), bet nežinau, ar ten burda. Ar buvot ten?

Taip, tai toji parduotuve.

QUOTE
Dabar kliento kortele galioja 10 metu

Super! thumbup.gif Ka cia nusipirkus g.gif , gal savo jau parduoti ir pirkti nauja rolleyes.gif
Atsakyti