Įkraunama...
Įkraunama...

Erkių sezonas (tęsiam)

Tema labai aktuali šiuo periodu 4u.gif

Tęsiam.

Sena tema čia: Erkių sezonas. Kaip apsaugoti šunis?


QUOTE(austulis @ 2013 04 19, 13:26)
Sakykit,o ar galima lašinti lašus nuo erkių maitinančiom kalėm?

Maitinančioms kalėms rinkitės lašus su fiproniliu - Frontline, Effipro, Fypryst ar kt. Juos galima.
Atsakyti
Aš kažkur nugirdau, kad frontline bandoma išimt iš apyvartos?

Beje, kaip suorantu, lašai veikia per kraują. O antkakliai?
Atsakyti
gal yra atsiliepimų apie bayer bayvantic vet lašiukus?
Atsakyti
O aš domėjausi Foresto antkakliu, atrodo tikrai neblogas variantas, be to manau ir kaina turėtų atitikt kokybę blush2.gif Vetvila internetinėj parduotuvėj žiūrėjau, gal kas turit atsiliepimų? smile.gif
Atsakyti
Aš dabar sulašinau savo šuniui "Ektosol spot on". Kol kas patenkinta - iš vietinio miškelio pažįstami skundės, kad jau ne vieną erkę parsinešė, maniškė - tfu, tfu, tfu - dar ne, nors landžioja po brūzgynus ir palei visokias eglutes.
Atsakyti
QUOTE(Arnolda @ 2013 04 21, 15:09)
gal yra atsiliepimų apie bayer bayvantic vet lašiukus?

Šie lašai LT platinami Advantix pavadinimu - seni, patikrinti ir plačiai naudojami.

Papildyta:
QUOTE(takemyscars @ 2013 04 21, 21:13)
Aš dabar sulašinau savo šuniui "Ektosol spot on". Kol kas patenkinta - iš vietinio miškelio pažįstami skundės, kad jau ne vieną erkę parsinešė, maniškė - tfu, tfu, tfu - dar ne, nors landžioja po brūzgynus ir palei visokias eglutes.

Šie lašiukai yra repelentas - atbaidantys, ne žudantys. Esant didesnei erkių invazijai, vien jų gali nepakakti apsaugai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2013 04 22, 08:22)
Šie lašiukai yra repelentas - atbaidantys, ne žudantys. Esant didesnei erkių invazijai, vien jų gali nepakakti apsaugai.  4u.gif

Och tai... kol kas lyg ir veikia, nes kai pasiklausau kitų šunų vedžiotojų, tai net ausys linksta, kiek jau gyvūnėlių nuo savo šuniukų nurinko, o pas mus sėkmingai dar švaru. Bet, matyt, reiks galvot apie rimtesnes priemones g.gif
Atsakyti
Praeitoj temoj esu rasius apie preparata permethrina. Esu seniau ji naudojus, ir dabar uzlasinau savo suniui. Kai tik sniegas nutirpo, parsinese erke, tad nelaukdama uzlasinau, nors dar tikrai salta buvo. Laksto po laukus, po sabakstynus, suo medzioklinis, tai graziai vaiksciuoti nemoka biggrin.gif Ne vienos erkes , tfu tfu tfu nerandu. Patys mes jau ne viena ropojancia nuo saves nuemem doh.gif , grize is pasivaiksciojimu, visada apsiziurim. Tad erkiu tikrai nemazai siuo metu. Visi aplinkiniai kaimynai skundesiu, tai daviau pritraukus i svirksta ne vienam.Ten jo nedaug reikia 1 ml. /10kg. svorio. Buteliukas 100ml., tad paskaiciuokit, kiek sunu galima juo apdirbti smile.gif Kaina iseina juokinga, suniui iki tokio svorio - 20cnt.
Nesakau, kad veikia 100%, bet nezinau nei vieno preparato, kuris veiktu simtaprocentinai. Siaip as ne del kainos ji lasinu, rinkciausi kitus variantus, bet kai mano suo sisrges buvo ir vos issikabarojo po brangiu , isreklamuotu lasiuku sulasinimo, tad pasitiketi nebezinau kuo begaliu. O sitas veikia ne prasciau uz kitus tikrai, isbandziau ir kol kas dar nenusivyliau
Papildyta:
Man dar tokia mintis kilo, jei ji praskiedus ir rubus supurskus, bent kelnes, kai suni vedziojam,gal kazkiek ir patys apsidraustumem g.gif Nes jau nebejuokinga, tik va kokia doze reik skiesti su vandeniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 04 24, 09:36)
Praeitoj temoj esu rasius apie preparata permethrina.

Tai veiklioji medžiaga - jos yra veterinarinių lašų Duowin ir Advantix sudėtyje, dėl to jie laikomi stiprokais.
Permetrino yra pardavime, jis parduodamas kaip biocidas dažniausiai, galima naudoti ir šunims (tik griežtai NE - katėms, ir jei šuo gyvena su katėmis, geriau irgi nereikėtų, kad katės neprisilaižytų). Skiedimui galit pasinaudoti šia sena instrukcija: PERMETHRIN 5 % POUR-ON, užpilamoji suspensija
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2013 04 24, 08:46)
Tai veiklioji medžiaga - jos yra veterinarinių lašų Duowin ir Advantix sudėtyje, dėl to jie laikomi stiprokais.
Permetrino yra pardavime, jis parduodamas kaip biocidas dažniausiai, galima naudoti ir šunims (tik griežtai NE - katėms, ir jei šuo gyvena su katėmis, geriau irgi nereikėtų, kad katės neprisilaižytų). Skiedimui galit pasinaudoti šia sena instrukcija: PERMETHRIN 5 % POUR-ON, užpilamoji suspensija

Taip taip, as ir pirkau vet. vaistineje.Turiu ir kaciu, bet jos tikrai nelaizo, ignoras pas mus suniui ijungtas, suo gal ir noretu pasilaizyti, kates grieztai NE biggrin.gif
Del instrukcijos aisku, kaip gyvunam dozuoti, bet norejau ir save apsipurksti, praskiedus biggrin.gif Bent batus, kelnes, i lauka isejus, manau nieko blogo nebutu, ne ant kuno purksciau. Nes tikrai nebeimanoma, kasdien parsinesam abu su vyru to brudo doh.gif Dabar jau ypatingai agresyvios, prabudusios is po ziemos miego...Zmogiskus offus ir dar kitokius( nebepamenu taip staigiai pav.) nuo erkiu bandem, nepadeda, visvien ropoja nors tu jom ka .Sakau, gal tas macnesnis butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 04 24, 10:11)
Del instrukcijos aisku, kaip gyvunam dozuoti, bet norejau ir save apsipurksti, praskiedus  biggrin.gif Bent batus, kelnes, i lauka isejus, manau nieko blogo nebutu, ne ant kuno purksciau.

Mes irgi patys purškiamės ax.gif
Skiedimas toks pats, kaip ir gyvūnams. Tas pats tirpalas tinka.
Atsakyti
Noriu dar kartą pasitarti dėl gintarinių antkaklių. Kas pirkot, ar pasiteisino visgi ir kur pirkt geriausia? Aš nužiūrėjau, kad šitie faini, stiprokas užsegimas bent iš vaizdo ir tikiuosi, kad normalus gintaras čia, o ne padielka. Buvau kažkada mačius jų ir parodose, tik va dėl užsegimo nepamenu, ar toks, ar paprasti karoliai ten buvo. Labai ačiū iš anksto už nuomones ir patarimus.
Atsakyti