Įkraunama...
Įkraunama...

theBalm kosmetika

"Perėjau" per puslapius ir nusistebėjau, kad neradau theBalm temos, tad sukūriau vieną pati unsure.gif

user posted image
Taigi, theBalm yra amerikiečių (San Francisco, CA) kosmetikos kompanija, savo gaminiuose nenaudojanti parabenų ir talko bei neatliekanti gyvūnų testavimo savo produktams. Turbūt labiausiai theBalm pasižymi savo nuostabiais (bent jau man) retro inspired 40's/50's įpakavimais ir itin gera akių šešėlių palečių bei skaistalų pigmentacija ir kokybe. Tiesa, kaina jų nėra pati mažiausia, tačiau neretai šios kosmetikos galima rasti Hautelook'e su itin didelėmis nuolaidomis. thumbup.gif

Oficialus jų puslapis ir internetinė parduotuvė
FB puslapis

Keletas jų populiariausių produktų atsiliepimų:
theBalm Nude'tude paletė (temptalia)
theBalm Balm Jovi paletė (temptalia)
theBalm Meet Matt(e) paletė (temptalia)
theBalm Mary-Lou Manizer highlighter'is (temptalia)
theBalm Frat Boy skaistalai (temptalia)
theBalm Cabana Boy skaistalai (temptalia)

Aš pati šiuo metu laukiu 3 jų produktų, viliuosi, kad patiks (vien jau įpakavimai kokie hihihi.gif ). Kokia jūsų nuomonė?
Atsakyti
Turiu skaistalus HotMama - vieni geriausių wub.gif Spalva pasakiška, rožiniai su persikiniu šaimeriu, nerealūs... wub.gif Ir parausvina, ir paskaistina, o spalva tai lyg rožinė, bet lauko šviesoj sukiojant galvą lyg chameleonas spalva metą auksinį atspalvį, net nupasakot sunku....
Patiko didelis pakuotės kiekis, dengiasi labai lengvai, laikosi visą dieną puikiai, duodu 10 balų drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti
Aš rinkausi tarp Hot Mama ir Frat Boy, bet kadangi man labai prastai su skaistalais, tai norėjau kaip tik įmanoma natūraliau atrodančių, be jokių shimmerių ar dar ko, tai pagriebiau Frat Boy. Laukiu nesulaukiu, kada išbandyt galėsiu rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Niekas nerašo, tai tęsiu aš biggrin.gif
user posted image
Taigi, šiandien jau išmėginau Sexy Mama Anti-Shine Translucent Powder. Labiausiai man jos reikėjo labai riebiai T zonai (dalis kaktos ir ypač nosis). Tai galiu pasakyt, jog iš pirmo žvilgsnio tikrai patiko man ji bigsmile.gif Neturiu didelės patirties nei su presuotom, nei su biriom pudrom, bet šitą užtepiau kažkur po 10.30h ryte ir dar dabar savo veido nepavadinčiau susiriebalavusiu. Ant viso veido netepu (nebent lengvai perbraukiau), tik T zoną. Labai patinka man tuo, jog veido nepadaro negyvai matiniu, kai pasuki veidą į šešėlį ir gali pamatyt visus pasausėjimus, nelygumus ir t.t. Taip, veidas lieka matinis, bet toks sveikai ir gražiai matinis, bent jau man. Po kokių 4-5h pradeda veidas ne tai, kad riebaluotis/blizgėti, o labiau toks drėgnesnis, gaivesnis pasidaro. Kažkokių labai stebuklų nesitikėjau ir šiaip, net jei pradėtų riebaluotis - nėr problema man perbraukt per T zoną dar kart, juolab kad nepadaro veido tokio "cake'inio". Noriu išbandyt ir kitus produktus jau rolleyes.gif
Atsakyti
O si pudra nors kiek maskuoja? Nes tas translusent labai daug klausimu kelia biggrin.gif
Atsakyti
Nėra ji maskuojanti. :> Bent jau ant savo veido jokio maskavimo nepastebėjau. Dėžutėj atrodo lyg būtų su spalva, bet perbraukus kad ir su pirštu, dingsta visas atspalvis.
Atsakyti
Prisiskaiciau geru atsiliepimu ir isigijau bahama mama matini bronzata konturavimui. Spalva gera, dengiasi neblogai, taciau dienos begy prapuola, nors pagrinde pirkau del to, jog atsiliepimuose gyre kaip visa diena issilaikanti g.gif

user posted image
Atsakyti
Gavau dovanų šešėlių paletę Meet Matt(e) nude. biggrin.gif Pamačiusi pakuotę vis dar pralinksmėju.

user posted image

Šešėliai gerai pigmentuoti ir gerai dengiasi ir sklaidosi, neatrodo miltuotai, laikosi normaliai. Spalvos visos matinės, paletė didelė, paties šešėlio (masės) yra daugiau, nei tradiciškai.

Tik pats spalvų derinys man gal nelabai. Nors gana neutralios jos, tik poros beveik visai neturiu kur naudoti, tai sunku pasakyti, kas tiksliai su tomis spalvomis negerai. Bet pati tokios paletės nepirkčiau.smile.gif
Atsakyti
O kur perkat sia kosmetika? t.y. is kokio psl jei per tarpininkes.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2013 06 25, 17:20)
Gavau dovanų šešėlių paletę Meet Matt(e) nude. biggrin.gif Pamačiusi pakuotę vis dar pralinksmėju.

user posted image
Tik pats spalvų derinys man gal nelabai. Nors gana neutralios jos, tik poros beveik visai neturiu kur naudoti, tai sunku pasakyti, kas tiksliai su tomis spalvomis negerai. Bet pati tokios paletės nepirkčiau.smile.gif

o man kaip tik nerealios spalvos atrodo wub.gif labai graži paletė, bent iš foto thumbup.gif
Aš The Balm turiu visas tris Shady Lady paletes, myliu, naudoju. Puikiai laikosi, gražios spalvos wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
turiu du produktus: theBalm Mary-Lou Manizer highlighter ir bahamama bronzantą. abu puikūs produktai, visiškai atitinka mano reikalavimus: kaina, kokybė, kiekis. prieš tai naudojau visų išgirtą benefit hoola, bahamamama lenkia keliom galvom.
Atsakyti
QUOTE(ninora @ 2013 09 21, 19:41)
O kur perkat sia kosmetika? t.y. is kokio psl jei per tarpininkes.. smile.gif

Per tarpininkes galite pirkti iš pačio thebalm.com tinklalapio arba retkarčiais iš hautelook (jei ten tuo metu parduoda thebalm kosmetiką). Pati jos įsigyti galite feelunique.com 4u.gif
Atsakyti