Įkraunama...
Įkraunama...

Skanumynai iš pupelių:)

Labai norėčiau išsivirti skanią pupelių sriubytę, pasidalinkite savo receptukais ax.gif ax.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Kad labai paprasta: verdi pupeles, aš dar įdedu bulvyčių, morkyčių patarkuoju, svogūniuko, o gale dar sultinio kubelį. Ir viskas. Kai valgom, tai grietine užbalinam.
Tiesa, pupeles prieš verdant palaikau vandenyje porą valandų, tada greičiau išverda.
Atsakyti
O nenaudojat jokios mesytės, spirgelių ar pan. Girdėjau kai kurios šeimininkės grietinėlės pila.... g.gif
Atsakyti
As pupeliu sriubyte verdu taip:idedu vistienos krutinele,su odele,supjaustau svoguniuko,sutarkuoju morkyte,lauro lapeli idedu,pipiriuka,mogi prieskoniu sauksteli,pupeles(pupeles uzmerkiu i vamdeni dviem,trim valandom) greiciau isverda,supjaustau kubeliais bulvyciu,ir i pabaiga idedu krapu.Valgant i sriubyte isidedam grietines.Skanaus. thumbup.gif
Atsakyti
Opukai, jei dar nori iš pupelių tai yra skani mišrainė: pupelės, kepta duona, gali dar sūrio įdėti ir viską sumaišyti su majonezu. Tiesa, aš dar ir kepintų svogūnų įmetu. thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už receptukus, labai pasiilgau pupelių, opati iš jų niekad dar negaminau blush2.gif taigis teks jūsų receptukais pasinaudoti drinks_cheers.gif
Atsakyti
As megstu i barscius imesti saujele kita pupeliu.
Atsakyti
o man skaniausia tokia pupelių sriuba:
verdu pupeles (irgi pamirkau) su sultinio kubeliu. baigiant virt dedu pakepintų svieste ar aliejuje tarkuotų morkų ir smulkiai pjaustytų svogūnų. dar reiktų patirštinti miltais, tai aš šiek tiek įbarstau kepindama daržoves. dar pabaigoj dedu porą pomidorų ar pomidorų pastos (ar padažo). valgom su grietine.
Atsakyti
Mano seimynai labai skanu, kai i ishvirusia pupeliu sriuba, jau ishjungus ugni, ispaudziu pora skilteliu cesnako bei ipjaustau petrazoliu rolleyes.gif Panasiai elgiuosi ir su lesiu sriuba.
O jei labai pasiilgstam ko nors "kaimisko", tai, likus iki virimo pabaigos 5-10 min. i pupeliu ar zirniu sriuba idedu svogunu, kepintu ant rukytu lasinuku (ar rukytos desros)...

Jauciu, einu merkt pupeliu rytdienai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 10 birželio 2006 - 18:30
Aš ne apie sriubytę, bet va šviežių pupelių atsirado, tai tokią labai paprastą užkandėlę sumeistravau - išviriau pupeles (man patinka kai būna minkštutės, todėl ilgai mirkau ir ilgai verdu smile.gif ); pakepiau supjaustytą svogūniuką, morkytes, papriką (būtinai dedu ne tik šiek tiek druskytės, bet ir pipiro). jei norisi liesiau galima tik sultinyje patroškinti... Į tą masę suverčiau pupeles, dar šiek tiek pakepiau ir viskas. Vyras mėgsta su grietine ir labai nedaug pakepta duonyte. Atrodo va taip -
user posted image

Kažkaip apie pupeles kitos temos neradau iškyrus šią (lyg ir skirtą tik sriubytei) - o šviežių pupelių turiu daug ax.gif Jei kas žino, gal mestelkite nuorodą kur daugiau idėjų tom pupelėm gaminti... 4u.gif
Atsakyti
Troškinys:

pakepinti česnakai, svogūnai, pupelės, pomidorai, lešiai, sojos mėsos faršas, pora kubelų sultinio, pomidorų padažo, prieskonių. Viską dėt pagal virimo laiką - nuo ilgiausiai verdančių. Kartais vietoj sojos faršo dedu paprastą mėsos. Ant viršaus į lėkštes sūrio. Skanaus
Atsakyti
Nieko nedarius iš pupelių, o va spintelėj radau jų. Sudomino sriubytė, būtinai reikia pabandyti. Vis kažkas naujo thumbup.gif
Atsakyti