Įkraunama...
Įkraunama...

Šarpėjai

user posted image

user posted image


Sveiki atvykę į šarpėjų namus
4u.gif
Atsakyti
Ačiū Sagytei uz naują temą 4u.gif

Arsė irgi valgo Specific CXD-M Adult Medium Breed, o akytes kai aplink vokai parausta valom su Maxitrol, čia normaliose vaistinese parduodami akių lašai žmonėms, tik jiems reikia recepto, kurį išrašo veterinaras
Atsakyti
Sveiki sveiki smile.gif kaip seniai mes cia buvom. Kaip laikotes? smile.gif 4u.gif Kaip jusu sarpukai?
Atsakyti
Labas vakaras, kaip senai cia bebuvau uzsukusi bigsmile.gif
Aciu Sagytei uz nauja trobele 4u.gif
Atsakyti
Labai ačiū už atsakymus, supratau kad geriau maistukas su eriena. Kito neturėjau- tai įdėjau dabar brit care, paskui užsakysiu Acana Lamb&Apple (didmeninė kaina nėr jau tokia gąsdinanti mirksiukas.gif ), reik kad mergaitė valgytų, nes labai jau kūda. Tik noriu paklausti , ar tinka šarpėjams begrūdžiai maistai, gal kas maitinat, tada jau sakyčiau acana Grasslands?
Atsakyti
QUOTE(DIva62 @ 2013 04 28, 22:08)

Sveika, kokia gražuolė wub.gif Šaunuoliai, kad nepabijojo. Su eriena tikrai geras maistas, ypač, kai toks kailiukas. Aš saviškę šeriu Brit adult, porą kartų į metus su eriena pakeičiu. Labai gerai kailiui.
Ir kiek esu girdėjus, jiems negalima baltymų. Bet maniškė pas močiutę ir blynus, ir duoną su sviestu kerta ir dabar protestuoja, nevalgo savo maisto
acana Grasslands apie šitą maistą, net negirdėjus

sagyte, ačiū už naujus namučius 4u.gif
Atsakyti
Padekim kalytei Airai surasti naujus namus!
http://www.gyvunuglo...doption/g.56735
Atsakyti
Pasirodom ir mes naujoj temoj smile.gif
Epyra ne mano, o sesers šuo, tačiau grįžus į kaimą pas tėvus dažnai "dalyvauja" su maniškiais šunimis smile.gif Nuotraukos ne naujos, bet nerodytos.
Išskirtinio charakterio šuo - neliečiamas, savarankiškas ir turintis savo nuomonę. Savaime aišku, palepinta mano tėvų smile.gif Myli jie ją kaip anūkę smile.gif
Portalė Laumės juosta (lyg ir). Penkti jau gal merginai... Tiksliai nepasakysiu.
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai graži Epyra, nu kad šarpėjai su isskirtiniu požiūriu į pasaulį nenaujiena, man tai jie labai garfildiski, toks ale nepriklausomas kaip katinas, tačiau tuo pačiu ir sargus šuo smile.gif myli tik savus, kiti jiems nebent naudos kokios gali gauti iš jų, o jei nea tai net nesidomes.
Labai mėgsta komfortą, pagalvėlės uzklotukai, dar jei pakasai pamasazuoja juos tai būna itin laimingi smile.gif
Atsakyti
Tikra tiesa. Labai lepūs šunys, mėgstantys dėmesį(visos giminės mylima) ir, maniškė labai jau judri smile.gif Gerai dresiruojama
Beje, 7nį net labai šunų bijančio žmogaus širdį užkariavo wub.gif
O Epyra labai graži mergytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2013 02 03, 23:19)
Sveika,
Na ir liudnai prisistatet... Tikiuosi viskas bus gerai, laikom kumscius!!! Sveik Lorute!! 4u.gif

Jusu kumsciai padejo. Mano vaikas pasveiko. Nors vetirinaras dave tik 10 pro., bet mano sarpiuke jau sveika !

QUOTE(Zivukas.d @ 2013 02 04, 20:46)
tikekimes kad Lorai viskas bus gerai  4u.gif

ikeliu ir as siek tiek vaizdines medziagos is sio savaitgalio  biggrin.gif

cia sestadieni su vaikais nuo kalno vazinejom, Arse susalo ir net lapcias kele i virsu

user posted image

o cia sekmadieni ryte, jau apsirengusi ir visa patenkinta, beje labai jau megsta valgyti svieziai iskritusi sniega

user posted image

user posted image

user posted image

Aciu 4u.gif

QUOTE(Zarute @ 2013 02 09, 11:55)
Rucike, sveika prisijungus! 4u.gif  Kaip Lora? g.gif

Kaip ir rasiau, viskas liuks. Turi lora jau sese ( vokieciu aviganis sake bus, bet dabar jau manau misrune ) smile.gif

QUOTE(Zarute @ 2013 02 12, 15:58)
MATYT NIEKO GERO, KAD TOKIA TYLUMA  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Laimei liuks viskas. Bandysiu ikelt foto abieju savo vaiku.
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Kokios nuostabios naujienos!! Kaip smagu, kad jau sveika 4u.gif
Kaip su mažuoju sutaria? Nepavydi?
Atsakyti