Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas



Populiariausi Egipto kurortai:
user posted image

HURGADA
ŠARM EL ŠEICHAS
MAKADI BAY
SOMA BAY
SAFAGA
TABA
MARSA ALAM
EL GUNA
DAHABAS
MADINAT MAKADI


Rekomenduojamas sm forumiečių vietinis Hurgadoje, kuris oragnizuoja keliones (pigiau)
kontaktai mob. +201227526712
el.pastas sameon2010@yahoo.com,
skype samirhurghada
rašykite rusu kalba lotiniškomis raidėmis



Atsakyti
Ha, as pirma biggrin.gif

Labai labai aciu uz temute 4u.gif

As isbraukiau Caira is norimu pamatyti vietu, jeigu po pirmo karto dar noresim gryzti tada i Caira uzsuksim smile.gif

Aciu Gurmans, as jau zinau kad jokiu ala skaru ar aplamai itariu nieko is ju neimt, ir nieko jiems i rankas neiduot. o jei policininkas matysiu jau artinasi, apsimesiu kad nematau ir greitai pedinsiu prie kito objekto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kempiniukasss @ 2013 04 28, 12:14)
Ha, as pirma  biggrin.gif

Labai labai aciu uz temute  4u.gif

As isbraukiau Caira is norimu pamatyti vietu, jeigu po pirmo karto dar noresim gryzti tada i Caira uzsuksim  smile.gif

Aciu Gurmans, as jau zinau kad jokiu ala skaru ar aplamai itariu nieko is ju neimt, ir nieko jiems i rankas neiduot. o jei policininkas matysiu jau artinasi, apsimesiu kad nematau ir greitai pedinsiu prie kito objekto  ax.gif

Mergaitės papasakokit kaip ten su tuo Kairu? Aš taip noriu o vyras ne, tai ginčas smile.gif sakau viena važiuosiu smile.gif
Ar saugu ten?
kas atostogaus TITANIC BEACH SPA & AQUA PARK? mes kylam liepos 1-15 d. gal iš Jūsų kas ten atostogaus tai susimatytume ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Antonina: 28 balandžio 2013 - 12:52
QUOTE(Antonina @ 2013 04 28, 14:55)
Mergaitės papasakokit kaip ten su tuo Kairu? Aš taip noriu o vyras ne, tai ginčas smile.gif sakau viena važiuosiu smile.gif
Ar saugu ten?
kas atostogaus TITANIC BEACH SPA & AQUA PARK? mes kylam liepos 1-15 d. gal iš Jūsų kas ten atostogaus tai susimatytume ax.gif



kaire kaip pasakius, ziurint kur vaziuosit ir ka veikist. Mes aplankem senaiusia Afrikoje mecete, buvom nacionalinaim muziejuje-idomu ten.paskui vazaivom prie piramidziu-ten žmoniu netaip daug, tik apisarvuokit kantrybe, su savim daug pinigu neimkit kad neapšvarintu, ir aišku jokio kontakto su vietiniais prie piramidžiu net nekreipt demesio ka siulo pirkt, kaip fotografuotis ir nekalbet kai šnekina, eit pirmyn net nekreipr demesio, nors prekes siulo kiša tiesiog naglai i akis, nežiuret ir išvis nepirkt jokiu siuvenyrų. Fotkintis ramiai negali, prišoka ir liepia atsistot vienaip ar kitaip, erzina, na apsišarvuot kantrybe ir turetu viskas but gerai. Važiavimas kaire baisokas, lekia kas kaip nori, meiste pasijutau kaip indijoj, su vežimais, meitse veža traktoriukais, visokiom tačkom daržoves, česnakus, šiukšlina, triukšmas nuo eismo, pypina, žmonės galvom, su tokiom keistom tarnsporto primeonėm kaip indijoj tie tuk tukai smile.gif)))
Atsakyti
Sveiki, vakar kaip tik su draugu grįžome iš Festival le Jardin viešbučio, netoli Hurgados. Tai visų pirma labai noriu padėkoti kažkuriai narei, kuri minėjo, jog 12 ir 13 eilė lėktuve - pačios geriausios smile.gif kaip tik užsisakėme 13 eilėje vietas ir buvome laaabai patenkinti, nes ten vietos žymiai daugiau, kadangi netoli yra avariniai išėjimai. Tik mes turėjome A ir B vietas, tačiau labiau rekomenduočiau sėdėti kitoje pusėje, nes iš jos skrendant matosi piramidės biggrin.gif mes kadangi nevažiavome jų žiūrėti, tai net ir per langą neteko pamatyti.

Viešbutis mums patiko, kambarį davė labai geroje vietoje, nors nieko neprimokėjome (vienas registratūroje dirbęs jaunuolis labai norėjo pinigų ir bent jau tris kartus pasakė "so do you want nice room?" biggrin.gif bet mes nepasidavėme biggrin.gif ). Paplūdimys toks vidutiniškas, negaliu pasakyti, kad labai sutvarkytas... beje, ten prie rankšluosčių dalina raudonas vėliavėles, tai jei pasikabini jas ant pavėsinės, jokie prekiautojai prie tavęs nelenda. Mes šito nežinojome, tai turėjome kentėti 20 spa pasiūlymų per dieną biggrin.gif prie pagrindinio baseino nuolat vyksta įvairūs šou, taip pat aerobika, tad tenai mes nesilankėme. maistas toks įdomus, kai atvažiavome, ne viskas veikė, tačiau kelionės pabaigoje visi bariukai atsidarė smile.gif vakarienės pradžioje dalina kokteilius, kurių gal tik 20 vienetų paruošia, tad jei kas nori skaniai atsigerti - nevėluokite biggrin.gif mums tai nepavyko. labai skanūs jų nealkoholiniai kokteiliai, vafliai, suktinukai su vištiena. dėl kambarių - pirmą vakarą palikome dolerį, tada kambarys buvo gražiai sutvarkytas. kitus vakarus, nepriklausomai nuo to, ar arbatos palikdavome, kambariai buvo tvarkomi vidutiniškai - pakeičiami rankšluosčiai ir suklojama lova. dėl pirkinių, tai patariu neiti į kvepalų parduotuvę viešbutyje, kuri netoli pagrindinio baseino, bent jau ten tai mus tragiškai apgavo ir galima sakyti privertė pirkti kvepalus biggrin.gif na, žinoma, priversti niekas negali, bet mes kaip pirmą kartą nelabai mokėjom būti Nagli, tai pasidavėme stipriai įtakai, kuri buvo ganėtinai bjauriai agresyvi. Užtat kaljano parduotuvė ten šauni - pirkėjas mandagus, nes surodo kaljanus, paaiškina, kuo skiriasi ir susako kainas, jokių ten kišimų per prievartą ar kažkokių postūmių. Tik tabaką patariu pirkti oro uoste, nes visur kitur jį dažniausiai pardavinėja dėžutėse, kuriose tabako tik vienam parūkymui, tad labai neapsimoka, nes kainos didokos. Taip kad už 8 dolerius mes ten gavome ~300 gramų tabako, o oro uoste - 4 doleriai - 500gr. Tai tokie pastebėjimai mums būnant pirmą kartą dėl pirkinių smile.gif

Toliau, po pirmos dienos mano draugui labai nepatiko egiptiečiai iš pirmo žvilgsnio, o teztour'as kaip tik siūlė neblogą ekskursijų akciją, tai mes ją ir pasiėmėm: už 140 dolerių asmeniui gavome ekskursiją po hurgadą, luksorą, "1001 naktis" pasirodymas su fontanais ir plaukimas į rojaus salą bei nardymas. Sakyčiau, kaina gana nebloga.

Rekomenduoju labai plaukimą ir nardymą, nors tam lietuvio gido tikrai nereikia, kitą kartą drąsiai plauktume su vietiniais, kadangi viską vietiniai ir ruošė, gidė tiesiog tik buvo biggrin.gif jokiu būdu nepatariu važiuoti į 1001 naktis pasirodymą, kadangi jis mums kainavo tik 5 dolerius, tai nuvažiavom, bet tikroji kaina skelbiama 30 dolerių, kuri absoliučiai nevertą nė tų 5 - dekoracijos galingos, o iš 1 valandos pasirodymo - pusę valandos kalba garsiakalbis, 5 minutes šoka fontanai pagal tragiškai trumpintą muziką, o kitas 25 minutes egiptiečiai šoka ir dainuoja biggrin.gif visas šis šou vyko viešbutyje Alf Leila Wa Leila, tai bent jau iš pirmo įspūdžio nusprendėm, kad jis laaabai kičinis ir į tokį jokiu būdu nenorėtume važiuoti. Tuo labiau, kad pagrindinėje barų gatvėje nuolat eina turistų grupės, traukiančios į 1001 nakties pasirodymą ir taip trukdo poilsiautojams. Kelionę į luksorą tikraaaai rekomenduoju imti su lietuvių gidu tiems, kas rusų ar anglų kalbą supranta vidutiniškai, be jokių specifinių žodžių. Bent jau mums gidė Jurgita labai įdomiai pasakojo įvairius mitus, rodė šventyklų skirtumus, kaip jos buvo pastatomos, aiškino ženklus, taip pat lankėmės bananų pusiasalyje, tad tenai buvo aiškinamas bananų augimo principas. Na, anglų kalbą moku tikrai neprastai, bet garantuoju, kad daugumos įdomių niuansų tikrai nebūčiau supratusi. Taip pat labai patiko maistas ekskursijoje, kuris buvo geresnis, nei viešbučio, kuriame apsistojome - ypač saldumynai. Na, o ekskursija apie hurgadą tai praktiškai vien komercinė, tačiau buvo ir įdomių pasakojimų, gidė labai įdomių istorijų apie miestą papasakojo, taip pat apie egiptiečių vestuves, tikėjimo principus ir t.t.

Dėl egiptiečių, tai patariu su nei vienu, kuris dirba ne viešbučio teritorijoje, neprasidėti. Bent jau mums būdavo tokių situacijų, kad kur nors lipi, koks egiptietis pribėga paduoti ranką, kad lengviau užliptum, tu iš inercijos duodi, o tada prasideda - 1 dolar. biggrin.gif taip ir su tualetu - nueini kokiam luksore į tualetą valstybinį, o koks veltėdis jau pribėga ir ima meluoti, kad tualetas mokomas. taip ir su tual. popieriumi - jie pirmą jį siūlo, o po to už du varganus lapelius prašo pinigų. pristoja visur, kur tik galima, tad jokių for free nedaro, tad netikėkite jokiom pasakomis - už viską reikės mokėti. Net tada, kai kažkoks egiptietis pardys kokį piešinį ant sienos, o jūs jš nufotografuosite - vėl reikalaus pinigų už "parodymą". Vienu žodžiu, tie, kurie verčiasi prekyba arba šiaip slampinėja turistiniuose objektuose - tikri skėriai, o kiti egiptiečiai labai malonūs.

Tai tiek, čia mano įspūdžiai po pirmojo vizito į Egiptą, tad jie turbūt ir padės tik žaliesiems smile.gif sėkmės visoms!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lahti: 28 balandžio 2013 - 16:33
QUOTE(jolantike @ 2013 04 28, 15:36)
kaire kaip pasakius, ziurint kur vaziuosit ir ka veikist. Mes aplankem senaiusia Afrikoje mecete, buvom nacionalinaim muziejuje-idomu ten.paskui vazaivom prie piramidziu-ten žmoniu netaip daug, tik apisarvuokit kantrybe, su savim daug pinigu neimkit kad neapšvarintu, ir aišku jokio kontakto su vietiniais prie piramidžiu net nekreipt demesio ka siulo pirkt, kaip fotografuotis ir nekalbet kai šnekina, eit pirmyn net nekreipr demesio, nors prekes siulo kiša tiesiog naglai i akis, nežiuret ir išvis nepirkt jokiu siuvenyrų. Fotkintis ramiai negali, prišoka ir liepia atsistot vienaip ar kitaip, erzina, na apsišarvuot kantrybe ir turetu viskas but gerai. Važiavimas kaire baisokas, lekia kas kaip nori, meiste pasijutau kaip indijoj, su vežimais, meitse veža traktoriukais, visokiom tačkom daržoves, česnakus, šiukšlina, triukšmas nuo eismo, pypina, žmonės galvom, su tokiom keistom tarnsporto primeonėm kaip indijoj tie tuk tukai smile.gif)))

Kaip Ačiū už pasakojima, aš to ir tikėjausi ir numačiau kad reikia tiesiog nekreipti dėmesio, na gi maniškis tai sako "gyventi dar noriu" juokiuosi smile.gif o man Egiptas be piramidžių ne Egiptas smile.gif reiškia važiuosim thumbup.gif
Atsakyti
Prie piramidziu buvom senokai.
Tais laikais jie buvo ikirus, bet dar ne taip labai ax.gif
nusipirkom mes suvenyru prie tu piramidziu ir visai normaliomis kainomis.
Zinoma fotoaparato tikrai neduociau jokiam vietiniui schmoll.gif
Jei norit bendros foto, nesunku paprasyti tos pacios ekskursijos dalyviu, kad nufotkintu. Juk susipazystat keliones metu.

lahti, tai jus tikrai prastai tada viesbutyje maitino, nes mes kiek vaziavom i ekskursijas, tikrai kelioniu metu maistas buvo prastesnis, nei viesbucio. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzenik: 29 balandžio 2013 - 08:01
sveiki
buvom ir mes pries keleta metu Egipte, viešbutyje El Hayat.
papasakosiu savo atsiliepimus.
viešbutis man patiko, aišku tvarka savotiška, tačiau bent jau kambarių tvarkymui doleris tikrai padaro savo darbą.mums ir išlankstydavogulbių, ir tvarkingai valė, ir aš net puokštę gėlių gavau biggrin.gif , nežinau iškur tas kambarius tvarkantis vaikinukas jų gavo, bet buvo malonu. maistas tikrai geras, kiekvieną vakarą būdavo vis kitos šalies virtuvės vakaras,jau iškart žinodavome, kuri šalis bus, nes po pietu iškabindavo tos šalie vėliavą ant restorano balkono. darbuotojai neįkyrūs, netgi malonūs sakyčiau, nors aišku visur visokiu pasitaiko. Beje viešbuty labai nemėgsta rusų, kurių netrūko čia.Jie kaip visada savo stiliuke, vodka stiklinėmis, tada bet kur miega, "damos" vos ne su vakariniais rubais prie baseinų, aikštingos, viskuom nepatenkintos, matyt todėl ten jų ir nemėgsta. Į Kairą nusprenndėme su vyru nevykti, vėliau paklausėm kitų atostogavusių, tai sakė paliko nemalonų įspūdį, ypač vietiniai, ne gana to, kad labai įkyrūs, tai sakė dar ir apspjaudyti buvo. Mes su įkyriais susidūrėme šalia viešbučioesančiame papiruso kioskelyje, rodė rodė ten viską, tačiau kai atsisakėme pirkti................o vaikyti, vos ne grasinimai prasidėjo. kas dar labai nustebino.... i paplūdimš turėjome eiti pro kito viešbučio teritoriją, kurioje taip pat labai daug tų parduotuvyčių.na ir ką gal antrą dieną einant pro šalį, pamačiau rankinę,patiko ji man, užėjome, apžiūrėjome. na pasakėm ačiū, patiko, bet ateisim vėliau, nes i pliaža pinigu neisnešame, nepatikėsit, sako tai tu pasiimk ją, o kai popiet eisi į palūdimį, užneši. mano akys panašiai tokios blink.gif , kaip sakau, na sako juk atneši, ane(pinigeliu suma buvo toli gražu ne 10 dol, gerokai daugiau), sakau na žinoma. beje atstumas nuo mūsų viešbučio iki to buvo kažkas apie 200 m, na yra gabaliukas paeiti. Be to, sakyčiau kad tu mažu parduotuvėlių savininkai tikrai draugiški, bent jau mums tokie pasitaike, ateini, visada tau sulčių gaivių pasiūlio. ar kolos šaltos.Klajaną užkuria, ar arbata ta savo karkade, ar kaip ji ten vadinasi, vaišina. Ištikro tai įspūdžiai buvo geri.tik vienas man nemalonus dalykas pasitaikė-tai uodai verysad.gif , taip sukramtė mane, kad o vaikytiiiiiiiiiiiiiiiiii.aš dar tokia truputį alergiška pasirodo įkandimams, tai pabandykit įsivaizduoti kaip atrodė mano kojos nuo jų įkandimų ir sutinusios.įkandimai tokiais dideliais guzais iššoko, atrode ne kaip, kad netgi tas pats vaikinukas, kuris tvarkė kambarius, nuėjo į virtuvę ir atnešė acto, kuris pasirodo labai stebuklingai gydo tokius dalykus.dėkinga jam be galo. i kelionės pabaigą aišku apsimeti kaip tas iš brilijantinės rankos GLUXANEMOJ, kad tik nekalbintų, nekištų nieko, bet toks jau to egipto žavumas. tai va tiek.beje jei kas keliauja su vaikais, tai šio viešbučio nerekomenduoju, kadangi vaikams tikrai jokių pramogų nėra, išvis nieko, ei supynių, nei animacijos jokios vaikams, tai tiek.
Atsakyti
QUOTE(lahti @ 2013 04 28, 17:29)
jokiu būdu nepatariu važiuoti į 1001 naktis pasirodymą, kadangi jis mums kainavo tik 5 dolerius, tai nuvažiavom, bet tikroji kaina skelbiama 30 dolerių, kuri absoliučiai nevertą nė tų 5 - dekoracijos galingos, o iš 1 valandos pasirodymo - pusę valandos kalba garsiakalbis, 5 minutes šoka fontanai pagal tragiškai trumpintą muziką, o kitas 25 minutes egiptiečiai šoka ir dainuoja biggrin.gif visas šis šou vyko viešbutyje Alf Leila Wa Leila, tai bent jau iš pirmo įspūdžio nusprendėm, kad jis laaabai kičinis ir į tokį jokiu būdu nenorėtume važiuoti. Tuo labiau, kad pagrindinėje barų gatvėje nuolat eina turistų grupės, traukiančios į 1001 nakties pasirodymą ir taip trukdo poilsiautojams.


drinks_cheers.gif dėl "1001 naktis" pasirodymo visiškai sutinku. Nors mums jis nieko nekainavo, bet užteko vieną vakarą pažiūrėti, gražios tik dekoracijos. Tą patį pagalvojau, kad sumokėjus 30$, tikėčiaus kur kas daugiau smile.gif
Bet problemų dėl to, kad kas vakarą pagrindine gatvele ėjo turistai, mums nebuvo. Vieną vakarą mums net pasisekė pamatyti merginų (nežinau ar jos vietinės) šokius. Bare vyko linksmybės ir jos eidamos po 1001 naktis šou su viešbučio animatorium laaabai gražiai šoko, tokia energija tryško iš jų,na labai patiko, paliko dideli įspūdį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2013 04 29, 07:53)

lahti, tai jus tikrai prastai tada viesbutyje maitino, nes mes kiek vaziavom i ekskursijas, tikrai kelioniu metu maistas buvo prastesnis, nei viesbucio. unsure.gif


Nepasakyčiau, kad maistas buvo prastas, bet ir ne pats skaniausias smile.gif kiek girdėjau, visiems taip Egipte būna, tačiau lyginti nieko negaliu, nes pirmą kartą buvau smile.gif tuo labiau, kiekvieno skonis skiriasi, tai kas man patiko, nereiškia, kad kitiems taip pat patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kempiniukasss @ 2013 04 28, 12:14)
Ha, as pirma  biggrin.gif

Labai labai aciu uz temute  4u.gif

As isbraukiau Caira is norimu pamatyti vietu, jeigu po pirmo karto dar noresim gryzti tada i Caira uzsuksim  smile.gif

Aciu Gurmans, as jau zinau kad jokiu ala skaru ar aplamai itariu nieko is ju neimt, ir nieko jiems i rankas neiduot. o jei policininkas matysiu jau artinasi, apsimesiu kad nematau ir greitai pedinsiu prie kito objekto  ax.gif


Ojetau,as dar senosios temos nebaigiau skaityti,o Jus jau naujoje tiek prirasete... bigsmile.gif

Kodel isbraukete Kaira is savo saraso? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxs @ 2013 04 29, 09:15)
.tik vienas man nemalonus dalykas pasitaikė-tai uodai  verysad.gif , taip sukramtė mane, kad o vaikytiiiiiiiiiiiiiiiiii.aš dar tokia truputį alergiška pasirodo įkandimams, tai pabandykit įsivaizduoti kaip atrodė mano kojos nuo jų įkandimų ir sutinusios.įkandimai tokiais dideliais guzais iššoko, atrode ne kaip, kad netgi tas pats vaikinukas, kuris tvarkė kambarius, nuėjo į virtuvę ir atnešė acto, kuris pasirodo labai stebuklingai gydo tokius dalykus.dėkinga jam be galo.


Kazkurioje temoje jau esu rasiusi apie acta,kad tai pirmoji ir itin efektyvi pagalba ,tiek nuo eziu spygliu,tiek nuo guzu (susidariusiu nuo uodu ikandimu).
Vykstantiems i stovyklavietes Egipte rekomenduoju pasiimti didesnes talpos acto buteli.Tiesiog aplink nameli ar palapine (jei miegosite dykumose,netgi baltojoje ar juodojoje,ar tiesiog stovyklavieteje ant juros kranto) apliekite actu rata-actas atbaido nemazai pavoju kelianciu padareliu,tame tarpe ir skorpionus. 4u.gif
Atsakyti