Įkraunama...
Įkraunama...

Facebook 3

user posted image

Tema 2
Atsakyti
O kaip suprasti šitą"Vienas ar daugiau iš Tavo elektroninio pašto adresų yra negaliojantis/ys. Pabandyk dar kartą."? Ką tokiu atveju daryti? doh.gif taip išmėtė kai norėjau parašyti žmogui, kuris nėra mano drauguose..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smile;): 30 balandžio 2013 - 14:11
Kodėl neįkelia nuotraukos į seniau sukurtą albumą? nuotraukos dydis yra geras, nerodo nei kėlimo, bet rašo, kad albumas atnaujintas pvz prieš kelias sekundes, tačiau tos nuotraukos nėr. Į kitą sukurtą grupę ta pati nuotrauka gražiausiai įsikėlė, ir ant sienos galiu kelt, o į senesnį albuma ne.
Atsakyti
o kaip po atsinaujinimo vel uzsirakinti fb siena ir viska kad svetimi nelandziotu,nemegstu blush2.gif
Atsakyti
Ka reiskai SEKEJAI? Yra draugai, o kas tokie sekejai? ir ka jie mato?
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2013 05 13, 15:13)
Ka reiskai SEKEJAI? Yra draugai, o kas tokie sekejai? ir ka jie mato?

O kur jie matosi/matomi FB puslapyje (t.y. kad mane stebi)? Esu kazka girdejus apie tai, bet nesigilinau niekad. Dabar net ir paciai idomu pasidare cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanes @ 2013 05 03, 15:31)
o kaip po atsinaujinimo vel uzsirakinti fb siena ir viska kad svetimi nelandziotu,nemegstu blush2.gif

Privatumo nustatymuose yra visos funkcijos, tereikia tenai susitvarkyti, kad jūsų anketą matytų tie, kam norite rodyti, ir nematytų nepageidaujami.
FB viršuje, kur yra "Pagrindinis puslapis" sekantis mygtukas yra tokia spynelė, tai ant jos paspaudus ir sutvarkomas privatumas.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 13, 15:44)
O kur jie matosi/matomi FB puslapyje (t.y. kad mane stebi)? Esu kazka girdejus apie tai, bet nesigilinau niekad. Dabar net ir paciai idomu pasidare cool.gif

Spaudi ant savo profilio, tada ant draugu, ir buna parasyta: draugu tiek, sekeju tiek, o ka jie reiskia nesuprantu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2013 05 14, 09:34)
Spaudi ant savo profilio, tada ant draugu, ir buna parasyta: draugu tiek, sekeju tiek, o ka jie reiskia nesuprantu.  g.gif

Vau, aciu, einu dabar paziuret is smalsumo kurgi sitie sniukstinetojai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2013 05 14, 09:34)
Spaudi ant savo profilio, tada ant draugu, ir buna parasyta: draugu tiek, sekeju tiek, o ka jie reiskia nesuprantu.  g.gif
QUOTE(Visgi @ 2013 05 14, 09:40)

Vau, aciu, einu dabar paziuret is smalsumo kurgi sitie sniukstinetojai cool.gif


Nieko panasaus pas mane nesimato, nera g.gif
Atsakyti
Man nebeleidžia rašyti komentarų, tik po draugų postais galiu rašyti, manau kad man užblokavo komentarus, žinau po kokio ìvykio, tik dabar sunku paaiškinti, bet va jie neparašė kad blokuoja, kažin, kiek man dar neleis rašyti, ar sustvarkys kada ar ne... g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, labai reikia Jūsų pagalbos, gal kuri galėsit padėt.
Sukurtas veiklos puslapis facebook, na ne kaip asmuo, o kaip produktas /paslauga.
Bet esmė, kad niekaip nerodo to viršuje paieškos langelio, na kur galima vest vardą ar kokį raktinį žodį, jau neišmanau, ką kur paspaust, kad jis atsirastų.

Kita problema - net jei paspaudžiu prie edit page, būti p[risijungus kaip įmonė, jei įeinama į kokį kitą puslapį, norint komentuoti nerodo profilio nuotraukos.

Gal galėsit kas padėt?????
Labai ačiū.....merginos 4u.gif
Atsakyti