Įkraunama...
Įkraunama...

Šinšiliukų - pūkuotukų namučiai

user posted image

Sveikinimai prisijungus prie naujos šinšiliukų mylėtojų temutės smile.gif Laukiami visi mylintys, prijaučiantys, turintys ar neturintys, bet vistiek mylintys šiuos mielus pūkuotukus smile.gif
Atsakyti
Egluzez ir NERA - jau yra jusu maistukas smile.gif
Atsakyti
kaip jūsų pūkuotukai reaguoja į žalią šviežią maistą? Maniškė geriausiai baltažiedes notreles lapnoja : ] Pienių lapus irgi mielai pakramsnoja, bijau daug duoti, bet labai jau skaniai godžiai valgo
Atsakyti
Sveikos, kaip matau Andrea jau sulaukė pagausėjimo šeimynos sveikinu 4u.gif
O aš su tokiu klausimu, ar gali būti šinšiui morcius ar ruja kokia? Nes pastaruoju metu jis kažkoks ganėtinai liūdnas, nelabai ką ėda, kiek anksčiau buvo paprašaika, dabar būna, kad per prievartą jam į dantis bandai įkišt pvz riešutą, o jis nustumia su letenyte ir viskas.. Iš pradžių maniau, kad bus peraugę kokie dantys, bet, kad pvz tokį šienuką jis ėda, vandenuką geria. Gal kas kokių minčių turit? g.gif
Atsakyti
Del morciaus nezinau, bet pas mane ir buna, kad patineliams kazkas uzeina karts nuo karto jog net megiamiausio obuoliuko nepaima, bet praeina pora dieneliu ir vel gerai smile.gif
As saviskiam duodu pradzioj kelias dieneles po viena pienes lapuka, o poto padidinu iki 3 kokiu smile.gif
Papildyta:
P.S. Juoduke - sveikinu su greit gimsianciu opacios mazyliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***Andrea*** @ 2013 04 30, 11:06)
Del morciaus nezinau, bet pas mane ir buna, kad patineliams kazkas uzeina karts nuo karto jog net megiamiausio obuoliuko nepaima, bet praeina pora dieneliu ir vel gerai smile.gif
As saviskiam duodu pradzioj kelias dieneles po viena pienes lapuka, o poto padidinu iki 3 kokiu smile.gif
Papildyta:
P.S. Juoduke - sveikinu su greit gimsianciu opacios mazyliu  4u.gif

Ačiū blush2.gif jau eina paskutinės dienelės darbe, kitą savaitę atostogos, o vėliau dekretas. O dar kiek reikalų, kiek visko susipirkti reikia.. doh.gif
Hmz.. nu dar pastebėsiu jį, šiaip, manau, jei jau būtų kažkas labai blogai jis visai nevalgytų ir negertų. Ar ne taip? Per pietus valysim narvą, ta žiūrėsim, kai jis elgiasi paleistas.. g.gif
Atsakyti
O kaip saunu smile.gif Pailsesi smile.gif
Na tai gal siaip nuotaikos jam nera smile.gif Svarbiausia valgo ir gerai iprasta maistuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***Andrea*** @ 2013 04 29, 20:00)
Egluzez ir NERA - jau yra jusu maistukas smile.gif

Darbo laikas nepasikeitė?
Juduke, depresija vyriškiui mirksiukas.gif Sveikinu su "pastorėjimu" biggrin.gif Jatau kaip faina su tokiu storėjimu sveikinti biggrin.gif
Atsakyti
Kaip cia pasakius biggrin.gif Gal siek tiek smile.gif
Taip tokie pastorejimai super sveikintini thumbup.gif
Atsakyti
Mano VINKIS buna liudnas kai pora dienu neisleidziam palakstyt,iseina ir nuotaika iskart pakyla thumbup.gif
Atsakyti
Pries kelias dienas pro balkona buvo isskrides Rikutis - apturejau tiek streso, kad poto visa nakti nemiegojau ir galva plyso....
Nuejau i balkona purtyt kilimeli, o maniskis atidare dureles ir aisku Rikutis spejo pro rankas pabegti ir tiesiu taikymu i balkona... O pas mus vienas balkonas "prancuziskas" nera krasto uzdaro tik groteles, tai jis pro tas groteles ir isskrido.... Maniau gausiu infarkta - maciau kaip jis krintai ir galvojau, kad atsimus i zeme ir bus viskas... O jis atsimuse ir kaip kamuoliukas nusirideno doh.gif Gyvenam antrame aukste, krito ant pieveles. Pradejau klykt, maniskis puole i batus ir i lauka, tai pagavo uzspeites i kruma - sake kaimynkos pirmam aukste katinai ant balkono krasto tupejo ir labai veiksma stebejo. Nerealiai issigandau...
atrodo viskas gerai... Niekas neluzo, valgo normaliai - obuoliukus megsta kaip ir seniau smile.gif
Atsakyti
Help! Merginos, gal kas norit priglausti šinšiliuką, vardu Pykčius, jam apie 5-7 metai? Esmė ta, kad mano katinai jį terorizuoja, šiuo metu jis pas mane darbe, bet aš išeinu į vaiko auginimo atostogas, ir nėra kas jį žiūrėtų.. doh.gif verysad.gif Gal kas iš išmanančių jų auginimą norėtų priglausti? Pykčius turi savo kraitelį, smėliuką, narvą, kraiką, maistuką. Žodžiu pilnai aprūpintas viskuo tik reikia namučių naujų.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoduke`: 03 gegužės 2013 - 14:14