Įkraunama...
Įkraunama...

Šuns zodiakas ir charakteris

Sveikos,tikekit,netikekit-bet net neisivaizduojat kaip stipriai suns charakteris priklauo nuo jo zodiako zenklo.pavyzdziui:pusseseres suo gimes po liuto zenklu,tai zinot istikimesnio suns negaleciau isivaizduoti,jei ji ka pasako tai suo sventai tik jai paklusta,beprotiskai gina piktai urgzdamas ir net kasdamas jei ji jam tai paliepia,neesme kad tas suo tik apie 8 kg tesveria,taciau toks istikimas kad neimanoma nesizaveti.pasiskaicius apie liuto zodiaka taip ir parasyta kad po liutu gime sunys galetu net gyvybe paaukoti gindami savo seiminika.
o dabar antras pavyzdys-mano suo.jis gimes po dvynio zenklu.viskas labai taikliai apibudinta.raso kad draugiskas su visais ir todel sargas netikes.dar ir koks draugiskas,net perdetai-visi jam draugai,kiekvienas gatvej sutiktas zmogus istieses jam ranka bus palaizytas.turiu as savo tokia drauge(siaip ne drauge bet pazistama-gan bjauraus budo) susitikau ja antra karta gatvej vaiksciodama su suniu,15 min.pavaiksciojom.tai matesi kad ji kad specialiai bando su suniu pazaist kad tik irodytu man koks jis neistikimas.isivaizduojat specialiai prisivilioja zaidzia,murdo ir dar sako padlaizunas,padlaizunas.koks man pyktis apeme,bent jau taip nesakytu..patyletu. ir cia dar ne viskas ,tam mano suniui uzteko tiek laiko pazaist su antra kart sutiktu zmogumi,kad kai issiskyrem eiti savais keliais tai ji namo visa kelia ant 5 m pavadzio partempiau,nes uzsispyre ir nebeina,nori paskui drauge eiti.tai galvoju gerai-sustojau ir galvoju kiek ilgai toks uzsispyres stovesi(dar beje lietus krapnojo)tai ir ka ir stovejom kaip du kvailiai as laukiu kol jis pats prades normliai eiti ,o jis ne ir prastovejom taip apie 4 min.kol galu gale pasijauciau kaip kvaile ir nutariau toliau tempti ji namo.beje pries sutinkant ja,suo jau buvo isvedziotas apie 40 min. ir tikrai ne del neisvedziojimo nenorejo eiti i namus,o del tos pazistamos.cia dar ne viskas,jam svarbiausias yra tetis ,eesme kad as ji aukleju dresiruoju vedzioju,moka:gulet ant nugaros ,siaip gulet,verstis per nugara,apsisukti,suloti,duot labas,tarnauti,po lauko vedziojimo eiti i vonia,neliesti padeto maisto kol neleidziu,kai prasau uzssokti ant kedes ir prasant nulipti.nu toks suo nors ir protingas kaip ir rasso zodiake gad tai labai protingas suo ir net kates po siuo zenklu lengva dresiruoti bet siaubingai neistikimas ,net liudna yra,krtais iki asaru dasivarau.visa gyvenima suns norejau (na tokio kaip vilkinis,ar dobermanas ,didelio,tvirto ir pan.)ir kai sulaukiau 18 m.po mazdaug 13 m nuolatinio zyzimo ,leido isigyti maza kambarini 5 kg suni. zinot ka nesidziaugiu,stengiaus bet nebegaliu.niekada mazais nesizavejau bet cia ne del jo dydzio skundziuos o del charakterio.o dar kas ,kad ir siaip niekada negaliu ramiai praeiti pro lauke sutikta dideli suni visada atsisuku ir ziuriu kol nebelieka jo atvaizdo tolumoj ir baltu pavydu kunkuliuoja manyje liudesys.vis galvoju-na ir gerai kad tas dabartinis suo labiau prisirises prie tecio,kuri mama isrinko,nes nuo pat pradziu nebuvo kazkokios traukos man prie jo.ir lipsnus ir dydis mazas-su 5 kg suniu jauciuos kaip su triusiu,nu tikrai nesijaucia suniskumas.pripaisciu daug dalyku,net tokiu kuriu nezadejau idet.zinau kad atsiras tokiu kurios ispeiks sakydamos dziaugis kad isvis turi suni,bet ai,kas bus tas.tiesiog idomu butu suzinoti jusu sunu zodiaka ir ar atitinka jisai charakteri.ikeliu nuorodele
http://www.bone.lt/v...odiako-zenklai/
Atsakyti
Nu nieko sau smile.gif Čia gal veislė daugiau įtakos daro...
Atsakyti
biggrin.gif

Ožiaragis 27
Atrodo, kad Ožiaragis turi įgimtą gero ir tinkamo elgesio jausmą. Gyvendamas ūkyje gali tapti puikiu avių ganytoju. Tačiau gali būti lėtas ir teks jį skatinti. Užsispyręs.

Jo, medžiotojas taps puikiu avių ganytoju biggrin.gif

O į temą, tai nemanau, kad zodiakas turi kažkokios įtakos. Yra tam tikros veislės, su tam tikromis charakterio savybėmis, kurios daugiau ar mažiau būdingos tai veislei. Vadose dažniausiai gimsta daugiau nei 1 šuniukas. Būna gimsta ir 10 ir dar daugiau. Ir visi jie savotiški. Su veislei būdingomis savybėmis ir su savo išskirtiniais bruožais. Tam ir atlieka veisėjai temperamento testus. Kad išsiaiškintų kuris bailesnis, kuris ramesnis kuris drąsesnis ir t.t. Todėl turėdama omeny kad tą pačią dieną gimę šuniukai skiriasi kaip diena ir naktis leisiu sau pasakyti, kad šunų zodiakai - briedas biggrin.gif
Atsakyti
na jooo,kodel uz tokius dalykus neteisia???gal horoskopas shuniui sekme ishpranashauja???na nebus prie budos-sheimininkai sportuos su juo :DDDDD
Atsakyti
neneigsiu tai savotiskai irgi turi itakos kokios veisles suo,bet kartu gan daug dadeda ir zodiakas.kartais is kai kuriu forumu atkasu pasidomedama .pvz :zmogus skundzias del to kad jo suo nors ir yra staforsyro terjeras taciau taikus,geras,nepiktybinis ir ko cia noret ,gi tas suo po mergeles zenklu.arba su viena pardaveja kikos kai kalbejomes tai prasitare kad jos suniukas daug megsta miegot,nors is toiciko tikejos spurdaliaus ir panasiai,ir velgi ko noreti tas suo po jautuku gimes nes sake jinai , kai kalbejom kad jos ciucikui buvo ,,n,, metu ir ,,n,, menesiu ,o apskaiciavus ir iseina jautukas.
aisku auklejimas savotiskai padeda pakeisti charakteri,bet kai ko tikrai nepakeisi-vieni uzpuolus patys issigas ir pasisleps,kiti drasiai stos ginti.o mano atveju kaip man kiekvienam praeiviui sakyti kad neliestu mano suns,o dar ir pgazdintu,nu bet nenormaliai atrodytu.gal nebutu tiek liudna-bet nervina kai draugems ir pakilnot ir pamurdyti reikia ir dar tokius zodzius kaip padlaizunas paberti.mato kad mazas tai jau niurkyt gali.tiesiog jei butu didelis nestovinetu kiekvienas praeivis ir nesistengtu paciampot vis viliodami,nes jau jis iprato kad visi zmones jam draugai.tai va norejau suns,o nei dydzio,nei istikimybes jokios,kaip su katinu..
ir asmeniskai is savos puses as oziaragis,o brolis svarstykles-tevai niekaip nesupranta kodel mes nesutariam,o man jau aisku,dasuto kai atkapsciau..cia biski ne i tema nu bet negalejau nutylet.
Atsakyti
Kad ir kokia skeptikė būčiau šiuose dalykuose, bet mano šuniui tinka šis įdėtas horoskopas 100 proc., nors jis ir juokingai trumpas, bet taip pat tinka ir veislės horoskopas iš kitur. Ten tai išsamesnis ir tinka žodis žodin. Tiesiog, turbūt ne durnius juos surašė, o susikrovė informacija per laiką stebint ne vieną skirtingą individą ir galbūt daliai šunų tikrai pataikoma smile.gif

lolalola, atsipalaiduok, didelės veislės šuo irgi gali kristi po kojomis kaip kilimėlis, ne nuo dydžio tai priklauso. Negi nematei mažų aršių? Jei myli labiausiai tėtį, tai ir paliksi tėčiui, kai kraustysies gyventi kada atskirai. Dabar paaugink šitą ir tada tiksliai žinosi kokio vėliau norėsi ir kokių klaidų nedaryti, kaip auklėti iš karto. Juk vieni pliusai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious Vici: 29 balandžio 2013 - 18:29
QUOTE(lolalola @ 2013 04 29, 18:09)
pvz :zmogus skundzias del to kad jo suo nors ir yra staforsyro terjeras taciau taikus,geras,nepiktybinis ir ko cia noret ,gi tas suo po mergeles zenklu....

O galbūt tam šuniui su galva viskas gerai ir jis yra teisingai auklėtas? ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(@Lindrele@ @ 2013 04 29, 16:30)
O galbūt tam šuniui su galva viskas gerai ir jis yra teisingai auklėtas?  ax.gif  g.gif

thumbup.gif Man tada butu idomu suzinoti koks zodiako zenklas to besiskundziancio seimininko... doh.gif
Siaip as visiska skeptike tokiais klausimais... Kartais paskaitau zodiaka laikrasti vartydama, bet tik tuos savaitinius.. ir tik is smalsumo ax.gif O, kad zodiakai nulemia kazkieno charakteri tikrai netikiu tongue.gif Nors kai pagalvoju tai visas tas tikejimas zodiakais isnyko mano studiju ir praktikos deka. Gal ir toliau tikeciau jei nebuciau tiek darbu parasiusi apie ganetikos ir aplinkos poveiki rolleyes.gif
Atsakyti
Skaitydama dar pagalvojau, mažu bonė.lt atėjo į supermamą, nu ir gale - akurat biggrin.gif
O šiaip, mano teta kai astologė, tai į horoskopų tiesas ir melus teko pasigilint per gyvenimą. Po vienu zodiaku gimę žmonės gali skirtis visiškai, tad čia ne zodiakais reikia žiūrėt, o gimimo laiku. ir tai - retai tai apsako charakterį. O tie masiškai gaminami horoskopai tėra smegenų pudrinimas.
However, būna, kad su vieno ženklo žmonėmis sutari geriau ar blogiau. Gal ir gali būt, kad su šunimis taip irgi gali būti. Na, aš avino nei jaučio nei vieno per gyvenimą nepamilau - nei žmogaus, nei šuns. na, o tarpu mergelių ženklo atstovai - kaip mano pačios kalė, - visi buvo laabai geri draugai ir bendrą kalbą rasdavom greit.

However nr 2, maniškės aprašymas:
Mergelė
Geriausi partneriai: Ožiaragis, Jautis
Savybės: aktyvumas, tvarkingumas
Labai mėgstą švarą. Skirtingai nuo šunų, kurie nemėgsta maudynių, Mergelė jas tiesiog dievina. Mėgsta ne tik švarų kailį, bet ir aplinką, kurioje gyvena. Šiek tiek dulkių gali toleruoti, tačiau esant didelei netvarkai gali loti tol kol bent jau jo kampelis bus sutvarkytas. Jei yra šunų, kuriems sunku mokytis įvairių triukų, tai Mergelė tikrai ne iš tokių. Jis noriai mokosi naujų dalykų ir nesiliaus tol kol nepadarys teisingai. Nemano, kad rutina yra nuobodu. Nori gauti ėsti tuo pačiu metu, vaikščioti lauke kiek jam patinka, ne ilgiau. Šuo bus ištikimas ir lojalus tol kol šeimininkas bus ištikimas jam.

Su jaučiu mušdavosi kasdien. O dėl tvarkos tai omarija, spėk vaikščiot iš paskos su šluota ir šluot žemes iš po parneštų šaknų, šakų, gėlių, skruzdėlių, plunksnų - partemps iš lauko viską ir padės ant lovos. Nepasakyčiau, kad tvarkinga. Ir perfekcionistė nėra. Paskutinis sakinys gal tik taiklesnis, bet tas jos toks charakteris - jei tu man taip, tai ir aš tau, nepasakyčiau, kad nuo zodiako ženklo čia taip. Aš pati tokia, ir turiu visas savo šuns savybes - ožius, netvarką, staigų užsidegimą, jautrumą, o mano zodiakas kitoks.
Taigi jau greičiau patikėsiu, kad šuo iš šeimininko telepatiškai perima charakterio bruožus, nei kad jis paklūsta zodiakams...
Atsakyti
QUOTE(lolalola @ 2013 04 29, 18:09)
neneigsiu tai savotiskai irgi turi itakos kokios veisles suo,bet kartu gan daug dadeda ir zodiakas.kartais is kai kuriu forumu atkasu pasidomedama .pvz :zmogus skundzias del to kad jo suo nors ir yra staforsyro terjeras taciau taikus,geras,nepiktybinis ir ko cia noret ,gi tas suo po mergeles zenklu.arba su viena pardaveja kikos kai kalbejomes tai prasitare kad jos suniukas daug megsta miegot,nors is toiciko tikejos spurdaliaus ir panasiai,ir velgi ko noreti tas suo po jautuku gimes nes sake jinai , kai kalbejom kad jos ciucikui buvo ,,n,, metu ir ,,n,, menesiu ,o apskaiciavus ir iseina jautukas.
aisku auklejimas savotiskai padeda pakeisti charakteri,bet kai ko tikrai nepakeisi-vieni uzpuolus patys issigas ir pasisleps,kiti drasiai stos ginti.o mano atveju kaip man kiekvienam praeiviui sakyti kad neliestu mano suns,o dar ir pgazdintu,nu bet nenormaliai atrodytu.gal nebutu tiek liudna-bet nervina kai draugems ir pakilnot ir pamurdyti reikia ir dar tokius zodzius kaip padlaizunas paberti.mato kad mazas tai jau niurkyt gali.tiesiog jei butu didelis nestovinetu kiekvienas praeivis ir nesistengtu paciampot vis viliodami,nes jau jis iprato kad visi zmones jam draugai.tai va norejau suns,o nei dydzio,nei istikimybes jokios,kaip su katinu..
ir asmeniskai is savos puses as oziaragis,o brolis svarstykles-tevai niekaip nesupranta kodel mes nesutariam,o man jau aisku,dasuto kai atkapsciau..cia biski ne i tema nu bet negalejau nutylet.

Mes jau pirmam poste supratot, kad jaučiat nepilnaveriškumo kompleksą su savo šuniu, nebūtina kas kart to kartoti biggrin.gif
Atsakyti
Labai geras "pasiteisinimas" tinginiui, kad su šunimi dirbt nereikia, kad tipo nedresuojamas - ai, horoskopas toks. Tai, po velnių, kam pirkot šunį, kai gimęs po tokiu ženklu? ohmy.gif
Atsakyti
lolalola, pakentėk šiek tiek, pilnatis jau tuoj baigsis ir bus lengviau 4u.gif
Atsakyti