Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika (Missha, SkinFood, etc.) II

user posted image
Sveikos, kadangi seną temą pabaigėm, tai atidarau naują. Toliau aptariam, dalinamės savo patirtimi įsigyjant ir naudojant azijietišką kosmetiką, tęsiam savo diskusijas ir dalinamės informacija apie azijietiškos kosmetikos (ir ne tik) atradimus-perliukus ir visiškus nesusipratimus, kaip sakant mokykimės ne tik iš savo, bet ir kitų klaidų biggrin.gif

Internetinės parduotuvės ir Ebay pardavėjai, iš kurių forumo narės yra siuntęsi prekes:
heirofkoreanculture
iamlove-shop
mizoncorp
cosmetic.love turi ir internetinę parduotuvę cosmetic-love.com
rubyruby76 turi ir internetinę parduotuvę Rubyrubyshop
f2plus1
amorepacific-global
sing-sing-girl
hittime_hk
4ushop777
biz-inside
cosmeticmarket2012 turi ir internetinę parduotuvę www.eopenmarket.com
megaquality9
camera-girl
sweetheartstore99
alphabeautyuk
zinopark
www.tinydeal.com
www.testerkorea.com

Vengtini pardavėjai (remiantis senoje temoje paliktais atsiliepimais):
hsckoreanimports. Prekėms dingus bendravo grubiai.
choimarket. Prekėms dingus bendravo nemaloniai.
bello-girl. Narė negavo BB kremo, nekėlė bylos paypale, kai praėjo 45 d. į laiškus neatsakinėjo.

Kita naudinga informacija:
Europietiškų ir azijietiškų BB kremų palyginimas
Apie skirtumus tarp japoniškos, korėjietiškos ir taivanietiškos kosmetikos
Pradžiamokslis apie azijietišką kosmetiką1 dalis, 2 dalis, 3 dalis, 4 dalis,5 dalis, 6 dalis, 7 dalis
Japoniškos kosmetikos priemonių sudėtys, kurias pateikia RadillaCosme. Ji pateikia ir atsiliepimus apie išbandytas kosmetikos prekes ir patikimų internetinių parduotuvių sąrašą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dreamless: 30 balandžio 2013 - 20:18
Dar vienas pardavėjas is Ebay.
Shippingas free, atsiunčia per 11-14 d., įdėda mėginukų
Tikrai patikimas
OLIVE-WORLD

Nerekomenduotini pardavėjai:
Makozzang
HelloCosmetics

Jei kam rūpi japoniška kosmetika, galiu nurodyti pardavėjus, kurie atsiunčia į Lietuvą per 4-7 kalendorines dienas. Ir tai bus tikrai japoniška prekė bei kokybė smile.gif Tiesa, mėginukų negausit. Nors..paskutinį kartą įdėjo labai gražų atviruką- Hiroshimos miniatiūra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2013 04 30, 22:14)
Jei kam rūpi japoniška kosmetika, galiu nurodyti pardavėjus, kurie atsiunčia į Lietuvą per 4-7 kalendorines dienas. Ir tai bus tikrai japoniška prekė bei kokybė smile.gif Tiesa, mėginukų negausit. Nors..paskutinį kartą įdėjo labai gražų atviruką- Hiroshimos miniatiūra smile.gif

Į temą, žinoma, kad rūpi drinks_cheers.gif

O kainos kaip? Įtariu, didokos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 04 30, 21:23)
Į temą, žinoma, kad rūpi drinks_cheers.gif

O kainos kaip? Įtariu, didokos... g.gif

Aga..kainos aukštesnės, nei korėjiečių kosmetikai.
Vooboodoo
Raindow-Japan
bjcosmetic

Tušai iš čia Scorpio ir Digicat
Cacaomarvelous čia pirkau dantų šepetuką kelionei

Žodžiu, čia patikimi pardavėjai ir greitas pristatymas.
Sename puslapyje buvau įmetusi nuorodą internetinio puslapio, kuriame autorius nurodė patikimas parduotuves ir pardavėjus.

Dar perku ir iš Taiwanio ax.gif


Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 04 30, 13:34)
O tai pamėginant valyti šiaip kokiu alyvuogių aliejumi ir po to nuprausti įprastu prausikliu - nenusivalys? Klausiu, nes ir pati nežinau  biggrin.gif

Aš kol neturėjau spec. aliejinio valiklio, BB kremą valiau su abrikosų kauliukų berods aliejum, po to nuprausdavau su prausikliu. Paprastas aliejus BB kremą nuvalo geriau negu paprastas makiažo valiklis smile.gif
Atsakyti
O kalbant apie alijinius valiklius, koki rekomenduotumet? Skaitau skaitau ir apie korejieciu ir apie japonu, bet kuo toliau i miska, tuo daugiau medziu doh.gif Neretai atsiliepimai kardinaliai priesingi.
Atsakyti
QUOTE(izide @ 2013 05 01, 10:29)
O kalbant apie alijinius valiklius, koki rekomenduotumet? Skaitau skaitau ir apie korejieciu ir apie japonu, bet kuo toliau i miska, tuo daugiau medziu  doh.gif  Neretai atsiliepimai kardinaliai priesingi.

pasidarikit pati 100ml aliejaus Jums patinkančio (galima ir alyvogiu) sumašyti su 20ml polisorbat80 (kosmetikos gaminimo parduotuvese pagooglinkit ju yra nemažai pas mus) ir kiekviena karta pakratyt prieš naudojant, man pats geriausiai variantas
Atsakyti
Gal neskaitančioms angliškai bus įdomu smile.gif Lietuviškame internetiniame puslapyje Veni vidi rasite Salomėjos straipsnį Kas yra BB kremai ir kur jų įsigyti?. Čia taip pat keli atsiliepimai apie BB kremus vakarietiškų ir azijietiškų gamintojų.
Atsakyti
Gal jau kuri rašėt, bet praleidau...o gal ir ne biggrin.gif

Man reikia apsispręsti kurį tą "petite" BB imti. Gal kuri esat naudojusi bent kelis ir galit palyginti? Mėtausi tarp essential ir clearing unsure.gif

Jau kelias savaites turiu Etude house šešėlių pirmer'į:
user posted image

Atsiliepimai tik geri. Išlaiko šešėlius didesnę dienos dalį. Pats savaime spalvos ar blizgesio beveik neturi. Kvapas tik biški kažkokius klijus primena, bet nėra labai stiprus ar įkyrus.
Atsakyti
Kas liecia valiklius, sis labai giriamas Hada Labo SHA Moisturizing Make-up Remover My Webpage
Tai nera aliejinis valiklis, gal yra isbandziusiu ,pati galvoju ji uzsisakineti ,tik nerandu is ko g.gif
Atsakyti
QUOTE(ALRENA @ 2013 05 01, 10:30)
Kas liecia valiklius, sis labai giriamas:My Webpage
Tai nera aliejinis valiklis, gal yra isbandziusiu ,pati galvoju ji uzsisakineti ,tik nerandu is ko g.gif

Pas mane yra losjonas Hada Labo. Be galo patenkinta. Tikiu, kad ir valiklis bus superinis. Radau Jūsų pageidaujamą valiklį čia. Tai yra kiniškas variantas Hado Labo. Kiek skaičiau, kinai pagal licenciją gamina japonišką kosmetiką, kuri nesiskiria (beveik) nuo originalo smile.gif Nors aš tai ieškočiau pardavėjo-japono arba pirkčiau ( ir perku) tik iš šito pardavėjo Alpha Beauty Store. Atsiliepimai apie jį tik geri. Atsiunčia greit (apie 14 d. maksimum, jei neklystų).

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
ačiū dreamless už naują temą 4u.gif
pasistengsiu sugrįžti į vėžias, ir daugiau dalyvauti blush2.gif gal gi jau nieks daugiau gyvenime nebesikeis, užtenka doh.gif
žinau, kad jau buvo diskutuota, bet neatsimenu doh.gif blush2.gif gal kas naudojat kokį aziejietišką šampūną/kondicionierių plaukams? man reiktų suteikiančio purumo rolleyes.gif radau vieną tikrai neblogą iš keune, bet 45lt vien šampūnui man atrodo nenormalu schmoll.gif
Atsakyti