Įkraunama...
Įkraunama...

Viso pasaulio mamos

user posted image

Artėjant vienai gražiausių pavasario švenčių - Motinos dienai - skelbiame naują fotokonkursą!

Viso pasaulio mamos yra gražios, viso pasaulio mamos yra geros ir mielos, mylinčios ir atsidavusios savo vaikams. Kviečiame dalyvauti pavasario fotokonkurse. Laukiame nuotraukų, kuriose įamžintos mūsų forumo mamos su vaikais. Nuotraukos tiks tokios, kuriose bus mama su savo vaikais (iki 18 m.) Gali būti ir kelios mamų kartos - močiutė, mama ir vaikai. Nebus tvirtinamos tos nuotraukos, kuriose bus dar kiti žmonės išskyrus mamą ir jos vaikus (konkrečiais atvejais - močiutė, jei nuotrauka atitiks kriterijus)
.

user posted image

Paaiškinimas:
* Nuotraukoje turi matytis mama ir jau gimęs vaikutis, nėštukių nuotraukos konkurse nebus tvirtinamos, nebent šalia bus ir vyresnis vaikutis.
* Nuotraukoje, kurioje bus kelios mamyčių kartos, būtinai turi būti vaikas iki pilnametystės, mama, kuriai tarkim 60m. ir dukra, kuriai 40m. netiks, nebet nuotraukoje būtų ir mažas vaikas.
* Nuotraukos turi būti asmeninės.
* Nuotraukoje turi būti žmonės, pripažįstame, kad gyvūnų mamos irgi mielos, bet šis konkursas skirtas ne gyvūnams.


Paraiškos priimamos nuo 01-05-2013 iki 10-05-2013 (17h)
Balsavimas nuo 11-05-2013 iki 21-05-2013

Nepamirškite susipažinti su bendromis fotokonkursų taisyklėmis
user posted image
Atsakyti
nuotraukų turėtų būt nemažai šitam konkurse bigsmile.gif
Atsakyti
labai grazus konkursas wub.gif
Atsakyti
Labai gražus konkursas wub.gif

Mano favorite kol kas wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
Aš ko gero šitam gražiam konkurse pagrindinius balsus atiduosiu spalvotom nuotraukom.
Tokiam jausmui kažkaip va taip spalvų norisi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 05 03, 10:33)
Aš ko gero šitam gražiam konkurse pagrindinius balsus atiduosiu spalvotom nuotraukom.
Tokiam jausmui kažkaip va taip spalvų norisi  biggrin.gif


drinks_cheers.gif nors labai daug graziu ir juodai baltu, bet ta nuomone kad tokiam jausmui spalvu noris tai tikra tiesa bigsmile.gif
Atsakyti
ojei kiek žmogeliukų biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
O man sita nereali wub.gif wub.gif wub.gif tokia grazi akimirka pagauta

user posted image
Atsakyti
Kokia man šita juokinga biggrin.gif
http://www.supermama...p...&phid=24281

Užrašas toks geras, o vaikas pagal akis tarsi: ar tikrai? devil.gif

Smagi, jei dabar reiktų, balsuočiau:
http://www.supermama...p...&phid=24285
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious Vici: 04 gegužės 2013 - 16:32
as uz sita balsuociau thumbup.gif smagi..
user posted image
Atsakyti
vaikučio kokia veido išraiška wub.gif

user posted image
Atsakyti
šita jauki

user posted image
Atsakyti