Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknos ir laimingos, bedraujam toliau :)

user posted image

user posted image
Atsakyti
Aš aš pirma gathering.gif šaunuolė Vaniliuk, ačiū už temą, tikiuosi ir toliau visos susitikusios vienu tikslu, kas pasiekė, kas pakeliui, bet bendrausim ir toliau thumbup.gif taip kažko trūksta, taip pasiilgstu mūsų plepesių ax.gif
Atsakyti
Vakar su Egute susirasinejom ir prisiminem musu senbuves... wub.gif
vienos sulieknejo ,kitos gal jau nebenori liekneti .
bet viena prie kitos labai pripratom ir kazkaip truksta mums to bendravimo senbuviu ..del to pasitarusios nutarem sukurti nauja temuke ...
nuterem surinkti sena gera chebra smile.gif)
wub.gif
Atsakyti
aciu, kad gavau pakvietima i ta senaja chiebra 4u.gif
Atsakyti
tikiuosi ir daugiau senbuviu susirinks musu temukei wub.gif
Atsakyti
bigsmile.gif jetau kaip faina, esu ir aš čia 4u.gif wub.gif
Atsakyti
a tai sakot reikia vel susirgt sm liga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
sveikos sauleles mano wub.gif clap.gif thumbup.gif gathering.gif alc.gif group.gif gossip.gif friends.gif yahoo.gif brunette.gif good.gif victory.gif angel.gif sokiai.gif oro_buckis.gif 59.gif
Atsakyti
na pasakokit mergickos ,kaip gyvenat? kaip sekas? bigsmile.gif
Atsakyti
nu ka gyvenu gerai gyvenu gerai gyvenu gyvenu labai gerai biggrin.gif
auginu laimingai lasini ir tiek biggrin.gif
o ka cia tokias kvietet susivienyt kurios cia besiskaito senbuves nes ten daug senu ir naujai senu ir panasei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliuks mamyte @ 2013 05 02, 17:56)
*nu ka gyvenu gerai gyvenu gerai gyvenu gyvenu labai gerai biggrin.gif
auginu laimingai lasini ir tiek biggrin.gif
*o ka cia tokias kvietet susivienyt kurios cia besiskaito senbuves nes ten daug senu ir naujai senu ir panasei biggrin.gif

* lotuliukas.gif pavarei kaip visada thumbup.gif
* senbuviu cia pacias pacias pirmas musu mergaites wub.gif

Papildyta:

QUOTE(shogeta @ 2013 05 02, 15:57)
aciu, kad gavau pakvietima i ta senaja chiebra  4u.gif

smagu ,kad atejai ir tu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai smagu, kad renkatės 4u.gif pakvietėm, nes lieknėti daug jau kurios nebelieknėja, o ir temukėj daug naujokių, kurios rimtai lieknėja, ir nėra jau kaip ten kištis su savom blevyzgom ax.gif smagu paplepėt apie bet ką rolleyes.gif labai visų pasiilgau, ir pasiilgau plepesių...
Aš jau po savo metų įvykį atlaikiau, vestuves, kuriose svočiavau, dabar grįžtu į sm ir normalų ritmą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ega @ 2013 05 02, 19:05)
Labai smagu, kad renkatės 4u.gif pakvietėm, nes lieknėti daug jau kurios nebelieknėja, o ir temukėj daug naujokių, kurios rimtai lieknėja, ir nėra jau kaip ten kištis su savom blevyzgom ax.gif smagu paplepėt apie bet ką rolleyes.gif labai visų pasiilgau, ir pasiilgau plepesių...
Aš jau po savo metų įvykį atlaikiau, vestuves, kuriose svočiavau, dabar grįžtu į sm ir normalų ritmą biggrin.gif

Laaaaabi graziai atrodei bigsmile.gif wub.gif
o manes dar viskas laukia biggrin.gif greitai jau ir lagaminus kraut reiks ... ax.gif
Atsakyti