Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dingo (mano) tema?

Paskelbiau tema http://www.supermama...2 , po to grizau i foruma, temon nematau, po to vel vel i ejau i GYDYTOJAI IR POLIKLINIKOS vel temos nera, kur ji dingsta? nauju zinuciu sarase ji yra...o forume ne, rodo kitoj temoj paskutiniausia zinute rasyta vakar ... blink.gif
Atsakyti
Aš matau tą temą. Bet ji kurta šiandien g.gif

Dažnai moderatoriai perkelinėja temas į tam skirtus skyrelius, jei jos užvestos netinkamoj vietoj arba sujungia su jau esančiomis panašiomis temomis.

Jei nori susirast savo jau užvestą temą, bet niekaip negali jos surasti, tiesiog spausk ant savo nick'o ir susirask "Rasti dalyvio temas":

user posted image

Atsakyti
Labas vakaras Vikšreli ax.gif aš su klausimėliu biggrin.gif netrugdyčiua jei tai būtų pirmas kartas,bet tai jau kartojasi.Aš įsidedu į favorites tam tikras temas kurios mane domina ir jos kartais dingsta man iš favoričiu,nors tikrai jų nepašalinu.Jau susigaudžiau,kad kai tema tesiama tai lieka favoritese sena o nauja reik vėl įsikelti,bet ar gali būt,kad kas kažkiek laiko jos yra iškeliamos ar tik pas mane taip g.gif labai ačiū už kantrybe biggrin.gif
Atsakyti
man irgi taip atsitiko g.gif o idomiausia,kad vienos savo pacios sukurtos temos apskritai negaliu atidaryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiku_fabrikas @ 2006 06 04, 09:10)
man irgi taip atsitiko g.gif o idomiausia,kad vienos savo pacios sukurtos temos apskritai negaliu atidaryt unsure.gif

aš ka tik atidariau visas dvi tavo temas g.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 03, 22:30)
Labas vakaras Vikšreli  ax.gif aš su klausimėliu biggrin.gif netrugdyčiua jei tai būtų pirmas kartas,bet tai jau kartojasi.Aš įsidedu į favorites tam tikras temas kurios mane domina ir jos kartais dingsta man iš favoričiu,nors tikrai jų nepašalinu.Jau susigaudžiau,kad kai tema tesiama tai lieka favoritese sena o nauja reik vėl įsikelti,bet ar gali būt,kad kas kažkiek laiko jos yra iškeliamos ar tik pas mane taip g.gif labai ačiū už kantrybe  biggrin.gif


... jei tema ištrinta.


QUOTE(vaiku_fabrikas @ 2006 06 04, 08:10)
... o idomiausia,kad vienos savo pacios sukurtos temos apskritai negaliu atidaryt unsure.gif


Gali susirast paspaudus ant savo niko ir pasirinkus "Rasti dalyvio temas" wink.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE
... jei tema ištrinta

bet,kad tema neištrinta.Aš ja vėl susirandu ir tada vėl isikeliu į favorites ax.gif
Atsakyti
vėl tas pats sukūriau temą čia

bet nieko nematau ...sakykit ar tems iskart atsiduria forume, ar dar kas nors jas parziuri?
Atsakyti
QUOTE(Rituska @ 2006 06 06, 11:00)
vėl tas pats sukūriau  temą čia

bet nieko nematau ...sakykit ar tems iskart atsiduria forume, ar dar kas nors jas parziuri?

Rituska aš viską matau ir tavo tema apie darželio grafika yra savo vietoj. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituska @ 2006 06 06, 10:00)
vėl tas pats sukūriau  temą čia

bet nieko nematau ...sakykit ar tems iskart atsiduria forume, ar dar kas nors jas parziuri?

Aš irgi viską matau biggrin.gif
Atsakyti
noriu sukurti rankdarbiuose tema unsure.gif KA SIUO METU NERIAM,MEZGAM,IR TAIP TOLIAU ,bet man neleidzia sukurt ,kodel,skaiciau kad parasius 20+ zin. gali sukurti bet neleidzia .kiek reik zin. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 05 30, 14:57)
Dažnai moderatoriai perkelinėja temas į tam skirtus skyrelius, jei jos užvestos netinkamoj vietoj arba sujungia su jau esančiomis panašiomis temomis.


ir kam gi reikėjo temą apie deltim ir Tako vežimus suplakti į bendrą temą apie vežimų firmas blink.gif Dabar tokiam jovale neįmanoma nei pradžios nei galo rasti. Tai gal suvedam ir kitas temas, pvz. kur šnekama tik apie bebe confort ar graco firmos vežimus į vieną bendrą temą, te atsirinkinėja kur kam reikia. Grąžinkit temą ištikimiems Tako ir deltimų turėtojams !!! Tikrai ši tema buvo užvesta tinkamoj vietoj ir tinkamu laiku ir nėra panaši į jau ęsamas temas. protest.gif
Atsakyti