Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek pampersų sunaudojate per dieną?

Sveikos mamytės, norėčiau sužinoti, kaip dažnai keičiate vaikučiui pampersą? Skaičiau knygoje, kad pampersą reikia keisti gana dažnai, t.y maždaug kas dvi valandas. Bent jau naujagimiui tai tikrai. Susinaudoja nemažas kiekis pampersų. Kiek jūs sunaudojate pampersų per dieną?
Atsakyti
Aš tai 3-4 ,ryte,per pietus ir vakare.Naktį nekeičiu,nes labai noriu miego.
Atsakyti
Jei diena be ypatingų įvykių doh.gif sunaudojam 5, naktį nekeičiu.
Atsakyti
Na man kaip kada.kartais 6 kartais maziau.jei speju pasodinti ant puoduko,kai daro kaki,tai maziau. biggrin.gif
Atsakyti
maniškei dar nėra dviejų savaičių, bet sunaudojam apie 6-10 sauskelnes per parą. Keičiu maždaug kas 3-4 valandos prieš arba vidury maitinimo. Vidury todėl, kad bevalgydama ji užsnūsta ir nebesinori jos žadinti keičiant sauskelnes (ypač naktį).
Atsakyti
Pirmą mėnesį naktį keisdavau vieną kartą, o dienomis kažkur kas 3 valandas. Dabar mano 2.gif jau penki mėnesiai ir pampersus keičiamės 4 kartus (8, 12, 17 ir 22val). Jei mažius padaro "rimtesnį" reikaliuką tai keičiam iškart. Tai va, šiuo metu sunaudojam kažkur 4 pampersus per dieną smile.gif
Atsakyti
Pirma menesi tikrai sunaudodavom daug pampersu, nes po kiekvieno maitinimo padarydavo kakuti, o dabar tai per diena iki 5 pampersu, o nakti nekeiciu, nes nera reikalo, o beto ir issibudintu labai smile.gif tiesa naktim nebekeiciua nuo trecio menesio smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 2 men ir sauskelnes keiciu praktiskai po kiekvieno maitinimo, t.y. 6-8 sauskelnes per para, kas 3-5 val. O jei jau padaro rimta reikaliuka, tai is karto mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Nuo gimimo iki puses metuku sauskelnes keisdavau po kiekvieno maitynimo, tai yra kas trys keturias valandas. Veliau, kai mazylis paaugo ir nakti nebevalgydavo, ismiegodavo iki ryto ramiai, tad nakti nezadindavau keisti sauskelniu. Mums jau 2,5 met. tad sauskelniu jau nebenaudojam, tik zaislu dezeje, kuri deda savo zaisliukams.
Atsakyti
mum dabar 1,5mėn. ir pamperius keičiu gan dažnai, per parą apie 8-12sunaudojam. keičiu ir naktį prieš maitinimą jei daug prisisiojęs bernužėlis ir gale jei kakoja. nors dabar pradėjo kakot kas antrą maitinimą, tai užtenka pakeisti tik gale maitinimo.
Atsakyti
Kai budavo mazyte, ir valgydavo mano pieniuka, keisdavau po kiekvieno maitinimo, o dabar kas 3 val., o naktim nebekeiciu., iseina apie 7-8 pampius.
Atsakyti
Pirmą antrą mėnesį sunaudodavom daug, sąžiningai keisdavau vos pakakojus ir kas 2-3-4 val., o dabar per dieną sunaudojam 4-6 sauskelnes, naktį užtenka vienų, taigi parai sunaudojam kažkur iki 5-7 sauskelnių smile.gif Naktį nebekeičiu sauskelnių nuo 2,5 mėn. O pakakojus keičiam iš kart ax.gif
Atsakyti