Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

Tęsiam toliau...
user posted image

QUOTE(Rocco @ 2013 05 12, 16:41)
kai kuriu zmogeliuku pageidavimu nusprendziau ikelti savo kosmetika
bus tesinys

Tobula. Sedziu issiziojusi ir net klausimu nebeturiu smile.gif
Atsakyti
Rocco, NEREALU wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(preta @ 2013 05 12, 20:54)
Taip ant greituju permeciau klausimus, tai nemaciau, ar klausta, kaip YSL lupdaziai? Kokios ju spalvos? 

aciu 4u.gif is YSL tikejausi daugiau, na spalvos tai labai grazios, bet jie tokie labai kreminiai, minksti, man net sunku jais pasidazyt tolygiai, bet didziausias minusas - kad uz valandos to lupdazio jau ne zymes doh.gif ten pas mane spalvos 13 ir 26 wub.gif pacios spalvos tai tikrai labai grazios.

QUOTE(Girl. @ 2013 05 12, 22:05)
Rocco, lūpdažių kolekcija tai tobula wub.gif gali įsivaizduot, kad pvz aš neturiu nei vieno? biggrin.gif  fantastiškai jie pas tave atrodo
Labai bus įdomu pamatyti ir kitas priemones, ypač veido priežiūros, nes mūsų odos panašios

P.s. kaip šauniai komentuoji - su išsamiais atsiliepimais ir dar net vaizdais internetiniais thumbup.gif

Aciu wub.gif Zinok, jei man reiktu issirinkt ir pasilikt viena vienintele priemone, tikrai tai butu lupdazis biggrin.gif Arba dar kitaip pasakysiu - mano nuomone, geriau tureti vienus seselius, bet kelis lupdazius, nes tada kaskart kitoki ivaizdi gali sukurti biggrin.gif

Idesiu visa kita, kai vel iseigine turesiu, nes vakar tai bene visa diena ir praleidau befotografuodama/tvarkydama nuotraukas/keldama/komentuodama biggrin.gif

aciu, stengiuos biggrin.gif

QUOTE(_Pandora_ @ 2013 05 12, 22:18)
Rocco, kolekcija karsta.gif
Lupdaziu kolekcija thumbup.gif
Koks ten trecias sepetelis is desines, toks minkstas ir svelnus atrodo
Labai lauksiu ir tesinio, su veido, kuno, plauku prieziuros priemonemis ir t.t.

ten MAC 150 Large Powder brush 4u.gif

aciu wub.gif

QUOTE(NORIKA @ 2013 05 13, 00:28)
Rocco - gražuma  wub.gif  Ir aš tokio krepšo nuoru.... 
Kaip patinka presuota MAC? Ar kiek pamaskuoja?

aciu 4u.gif ten MAC Mineralize Skinfinish Natural, man tai labai patinka, nes suteikia naturaliai atrodanti matini veida ir siek tiek pamaskuoja smile.gif as ja turiu dvieju spalvu, tai su viena fiksuoju, o kita naudoju kaip bronzanta 4u.gif


Gisana, aciu wub.gif
Atsakyti
O man va YSL lūpdažis iš pirmo karto pasirodė kaip cheminis hihihi.gif Užsidažiau ir pravaikščiojau visa dieną, aišku tas blizgesiukas nusivalgė, bet spalva ir matinės lūpos liko laaaabai ilgam unsure.gif
Turiu vieną spalvą, bet tikrai noriu darrrrrr.... wub.gif Ant lūpų jausmas pasakiškas, minkštos lūpos palieka, slidžios, švelnios... wub.gif
Atsakyti
Rocco, liabai liabai thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Nors pati nemegeja lupdaziu, bet jusu kolekcija tikrai ispudinga, labai graziu spalvu yra ax.gif

I daugeli klausimu radau atsakymus, o va del Bourjois sokoladines plyteles norejau uzklaust kaip patinka? Lyg nebuvo sio klausimo g.gif
Atsakyti
Akeles yra į ką paganyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 05 12, 22:05)
Rocco, lūpdažių kolekcija tai tobula wub.gif gali įsivaizduot, kad pvz aš neturiu nei vieno? biggrin.gif

P.s. kaip šauniai komentuoji - su išsamiais atsiliepimais ir dar net vaizdais internetiniais thumbup.gif


As tai viena turiu nabageli biggrin.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Eisiu ir as saviski nufotkint tai bus proga susitvarkyt ir ismest ko nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresnia @ 2013 05 13, 21:16)
Eisiu ir as saviski nufotkint tai bus proga susitvarkyt ir ismest ko nereikia  biggrin.gif


Man tai po fotografavimo prasideda prametymai is krepselio biggrin.gif Bet uztai gerai suveikia tas fotografavimas.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 05 13, 19:46)
Man tai po fotografavimo prasideda prametymai is krepselio biggrin.gif Bet uztai gerai suveikia tas fotografavimas.


drinks_cheers.gif man irgi taip buvo. po to tuštuma pasidarė ir prisipirkau visko lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 13 gegužės 2013 - 20:56
As kosmetineje turiu rimmel akiu tusa, deborah tamsiai melynus seselius, rimmel maskuokli, teptuka seseliams. o visa kita taip greitai sensta, ai dar lineri juoda naudoju. smile.gif Nemanau, kad tai verta atksiro aptarimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauvage @ 2013 05 13, 22:05)
As kosmetineje turiu rimmel akiu tusa, deborah tamsiai melynus seselius, rimmel maskuokli, teptuka seseliams. o visa kita taip greitai sensta, ai dar lineri juoda naudoju. smile.gif Nemanau, kad tai verta atksiro aptarimo smile.gif


pudros, skaistalai nesensta ax.gif nenaudojat?
Atsakyti