QUOTE(censoriuoslady @ 2013 05 27, 22:56)
tikrai puikus krepselis evelinki, neperkrautas, bet visko optimaliai yra. grazu ziureti, aisku ir foto kokybe puiki.
ar naudojamas xen-tan losjonas?ir kaip patinka?
naudojamas, ne super dažnai, bet neguli pamirštas

Patinka, nes lengvai tepasi, greit džiūsta, iškart matosi spalva ir ji ne geltona, oranžinė, bet rusva, ruda. Turbūt geriausias savaiminis, kurį esu bandžius.
QUOTE(rasabakiene @ 2013 05 27, 22:56)
Evelinki, super duper grazu!
Keletas klausimeliu
1. Kaip Jums Paulas Choice liquid, jei gerai iziuriu?
2. Kas ten is Embryolisse? Kaip patinka?
3. Alpha Hydrox paskutines dvi priemones kaip patinka?
4. Kaip Clarins aliejukas?
Beje kokia Jusu oda?
Aciu is anksto.
dėkoju
1. Pradžioj naudojau dažniau, praktiškai reguliariai kiekvieną vakarą prieš einant miegot, bet dabar oda susitvarkius, tai kaitalioju su PC RESIST Weekly Resurfacing Treatment. Būtinos priemonės mano odos priežiūrai.
2. Embryolisse - gana riebus drėkinantis kremas, reikia labai mažai, pagrinde naudoju šaltuoju sezonu, kaip makiažo pagrindą, arba šiaip sausesnes vietas patepu. Labai taupus.
3. Šias priemones dar neilgai naudoju, bet retinolis tikrai vertas dėmesio, o kremas atvikščiai, nieko blogo, nieko gero. Retinolis lengvos tekstūros, gerai susigeria, naikina visokius likusius randelius, ir tikiuosi su laiku pastebėsiu, kad mažina raukšles

Drėkinantis kremas nieko ypatingo, nepastebėjau jokio skirtumo naudojant, nekartosiu.
4. Clarins aliejus puikus, naudoju nakčiai veidui ir kaklui, po nakties oda pamaitinta, švelni, nešerpetoja niekur. Tik prie kvapo reik priprast. Naudosiu manau ilgai, nes reikia vos keletos lašų.
Oda mano mišri, žiemą linkusi sausėti.
QUOTE(**Gin** @ 2013 05 27, 23:03)
evelinki ir aš giriu jūsų krepšelį ir parfumerijos skyrelis fainas
Noriu paklausti ar nesausina odos Paula's Choice ta priemonė-atradimas?
ačiū

Ši PC priemonė, ne tik, kad nesausina, bet ir super gerai panaikina visus pašerpetojimus ar odos pasausėjimus.
QUOTE(Almost @ 2013 05 27, 23:37)

NUOS-TA-BU! ir krepšys, ir pateikimas. žiauriai malonu akiai buvo žiūrėt į visą tai

ačiū!
klausimų neturiu - pasimečiau net
vai, labai jau dėkinga už tokį įvertinimą
QUOTE(RainyDay @ 2013 05 28, 01:48)
evelinki, krepselis

norejau tik paklaust kuris tusas lancome ar mufe geresnis? ir siap domina atsiliepimai apie mufe tusa
koks pavadinimas opi nagu lako kuris stovi salia balto orly nagu lako?
ačiū
Man jie abu labai skirtingi, atlieka skirtingas funkcijas, todėl nelyginu, kuris geresnis, ar blogesnis. Lancome dažo gana natūraliai, o Mufe dramatiškai

Mufe ilgina, tankina, juodina, zodžiu labai išryškina blakstienas, kadangi tirštas, tai ir lipina šiek tiek, bet galima pašukuot. Kartočiau

Opi lako pavadinimas, kaip ir pats lakas labai geras
my chihuahua bites