Įkraunama...
Įkraunama...

TV serialas "Sopranai. Mafijos kronika"

Sveikos SM,

tai atskleiskite man paslaptį, ar šio serialo čia senas serijas LNK kartos, ar naujas rodys? bigsmile.gif

Ech, geras filmas buvo g.gif


rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
kiek skaiciau,tai per vasara parodys penkta ir sesta sezonus,o nuo rudens jau ir naujaji clap.gif

truputuka pamelavau:sestas- tai naujasis,tai kartoja ketvirta ir penkta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vittute: 30 gegužės 2006 - 21:51
QUOTE(vittute @ 2006 05 30, 21:48)
kiek skaiciau,tai per vasara parodys penkta ir sesta sezonus,o nuo rudens jau ir naujaji  clap.gif

yahoo.gif Na super ploja.gif ploja.gif
Atsakyti
O nuo kada pradės rodyt? ax.gif
Atsakyti
aš jau baigiu žiūrėti paskutinį sezoną ax.gif vyras parsiuntė iš www ax.gif
nu patinka man tas serialas, stiliovas toks, nesulaižytas ir veikėjai su charakteriais smoke.gif
tik kartais pastebiu, kad esu blogiečių (mafijos) pusėj, džiaugiuosi, kai pasiseka jiems pabėgt, išsisukt, o kai pagalvoji, tai taip realiai neturėtų būti doh.gif

Atsakyti
QUOTE(inore @ 2006 05 31, 13:05)
O nuo kada pradės rodyt? ax.gif

Tai vakar jau rode thumbup.gif
Kaip supratau kiekviena velyva antradieni rodys? g.gif

QUOTE(saule111 @ 2006 05 31, 13:22)
aš jau baigiu žiūrėti paskutinį sezoną  ax.gif vyras parsiuntė iš www  ax.gif
nu patinka man tas serialas, stiliovas toks, nesulaižytas ir veikėjai su charakteriais smoke.gif
tik kartais pastebiu, kad esu blogiečių (mafijos) pusėj, džiaugiuosi, kai pasiseka jiems pabėgt, išsisukt, o kai pagalvoji, tai taip realiai neturėtų būti doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tai manau cia ne tavo kalte, taip jau tas serialas pastatytas, nes tikriausiai visi ji beziurintys taip pasijaucia ax.gif
Atsakyti
tai kaip is kalbu supratau yra sesi sezonai sio serijalo?smile.gif
Atsakyti
aha, as taip pat vakar uztaikiau. thumbup.gif
o gal per atostogas dazniau rodys blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saule111 @ 2006 05 31, 13:22)
tik kartais pastebiu, kad esu blogiečių (mafijos) pusėj, džiaugiuosi, kai pasiseka jiems pabėgt, išsisukt, o kai pagalvoji, tai taip realiai neturėtų būti  doh.gif

Nu ir aš beveik visada palaikau jų pusę, norisi, kad neįkliūtų, kad pasisektų. Ot mes blogietės lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai kad ir taip į savaitę po dvi serijas rodys. Antradienio vakarais dvi išeilės serijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatita @ 2006 06 01, 21:29)
Nu ir aš beveik visada palaikau jų pusę, norisi, kad neįkliūtų, kad pasisektų. Ot mes blogietės  lotuliukas.gif


aha bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule111 @ 2006 05 31, 14:22)
džiaugiuosi, kai pasiseka jiems pabėgt, išsisukt, o kai pagalvoji, tai taip realiai neturėtų būti  doh.gif


Deja, bet būna. unsure.gif
O serialas tai išties thumbup.gif
Atsakyti