Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių namučiai

Tikiuosi niekas nesupyks, kad sukuriau nauja temute blush2.gif


Mergyte 82 - bent jau mums tik liezuviukas baltas buvo, daktarenas labai padejo, o del puslyciu ir dar ant lupyciu nezinau g.gif


Mano mazius ir vel nieko nevalgo doh.gif Ir taip ne per daug to svorio turime, o jis dar ir nevalgo blink.gif
Ar galima jau duoti zuvu taukus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olija777: 16 gegužės 2013 - 16:47
QUOTE(olija777 @ 2013 05 16, 06:41)

Mano mazius ir vel nieko nevalgo  doh.gif  Ir taip ne per daug to svorio turime, o jis dar ir nevalgo  blink.gif
Ar galima jau duoti zuvu taukus?  g.gif


Ir manoji nieko nevalgo doh.gif Kazkoks masinis nevalgymas doh.gif Beta, o Tavo bernuzelis pradejo?
Atsakyti
OLIJA777,aciu uz namucius 4u.gif

O manoji valgo,ir nemazai,visa diena tik vaiksto is paskos,ir praso niam niam,neskaitant visu pietu ir vakarieniu,misinuko 2 kartus ryte ir vakare,ir arbatu apie 600-700ml per diena doh.gif essen.gif manau jau 14 kg turi,mums reikia sleptis ,kad uzkasti,nes iskart,tik pamato niam niam biggrin.gif ir nestorule visai,tik auksta rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lana33: 16 gegužės 2013 - 17:30
QUOTE(Mergyte_82 @ 2013 05 16, 11:29)
Vaje, kaip smagu jums  bigsmile.gif Mes irgi pries 2 metelius Agios Nikolajos atostogavom... Kurioj jus daly? As irgi ziauriai noriu i kokia kelione, tik vargu, ar pavyks, vyras neseniai kitam darbe pradejo, tai be vasaros galo teks pamirsti keliones :-)


Mergyte, mes netoli Herakliono, Anisaras miestelio.. Bet va ryt keliaujam i Nikolajaus miesteli, pasiekskursinsim smile.gif idomu kaip mazius atlaikys visos dienos ekskursija.. Kol kas tai tik puse dienos buvome Heraklione ir su vietiniu ale traukinuku pavazinejom pora valandu..
O tavo mergytes burnyte svari? Tik lupytes?

Zuzla - o jums alergija kazkuo pasireiske? Na kasdieniskai, nepaisant tu tyrimu? Isivaizduoju kaip gaila, jei reiketu katytes atsisakyti, mes turim dvi, jei pasirodytu alergija, tai net nezinau ka reiketu daryti.. Bet aisku vaiko sveikata svarbiausia, tik gal isaugs, labai daug vaiku isauga is alergiju, mano drauges vaikas buvo praktiskai viskam alergiskas, del alerginiu reakciju guledavo ligonineje daug kartu, atrode visas kaip kates sudraskytas, prisilietus net prie tam tikru produktu, puslem ismusdavo, betbva po metu buvo geriau, po dvieju dar geriau, keturiu jau visai neblogai, liko gal koks tresdalis produtu, kuriam alergiskas...


Atsakyti
Zuzla, nu va tai tau.. O ka patare daryt dabar? Laikytis atstumo nuo kates ar ka?
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2013 05 16, 18:05)
Ir manoji nieko nevalgo  doh.gif Kazkoks masinis nevalgymas  doh.gif Beta, o Tavo bernuzelis pradejo?


Nu po Niam Niam vitaminu reikalai juda i geraja puse.Nevalgo kaip zveris, bet bent jau nebevaro manes i visiska nevilti.Pabandykit ir jus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpule @ 2013 05 16, 21:32)
Zuzla - o jums alergija kazkuo pasireiske? Na kasdieniskai, nepaisant tu tyrimu?

aisku vaiko sveikata svarbiausia, tik gal isaugs, labai daug vaiku isauga is alergiju


pas D.C. nuo 3 mėn. atopinis dermatitas, atsirado gal dėl silpno imuniteto, gal kažkas įgimto, gal dar kas nors, ir gal jau būtų praėjęs, jei ne papildomas dirgiklis - katė.

tikiuosi.. nors draugės vyras kaip buvo alergiškas šunims ir katėms, taip ir liko..

QUOTE(Meilės vaisius @ 2013 05 16, 21:46)
Zuzla, nu va tai tau.. O ka patare daryt dabar? Laikytis atstumo nuo kates ar ka?


atiduoti katę į geras rankas. taip ir padariau, iškrausčiau pas savo mamą smile.gif ten ji bus prižiūrėta taip, kaip mes ją prižiūrėjom, pamyluota, ko mes dėl plaukų jau nebegalėjom daryti.. dabar blogai gali būti tik mamos papūgai ohmy.gif
Atsakyti
Labas mamytes 4u.gif , cia kazkada skaiciau pas jus, jog kazkurios vaikiukui reikejo zonduoti akytes, tai noreciau paklausti kaip pastebejote kad tie latakeliai uzake( ar akytes puliavo ar dar kas?) mums jau 3 menesiukai o dar neriedejo normaliai asarytes kai isiverkia pasirodo akyse ezerelis jei daugiau paverkia tai suslampa ir blakstienos ir kampuciai bet kad redetu asarytes dar nei karto schmoll.gif sakau gal cia jau reiktu sunerimti g.gif nenoriu praziopsoti tokio dalyko kiek skaiciau geriausia iki 3 menesiu zonduoti...Tad gal pasidalinsit savo patirtimi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2013 05 16, 23:56)


tikiuosi.. nors draugės vyras kaip buvo alergiškas šunims ir katėms, taip ir liko..
atiduoti katę į geras rankas. taip ir padariau, iškrausčiau pas savo mamą smile.gif ten ji bus prižiūrėta taip, kaip mes ją prižiūrėjom, pamyluota, ko mes dėl plaukų jau nebegalėjom daryti.. dabar blogai gali būti tik mamos papūgai ohmy.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai lotuliukas.gif pas mane yra 3 papugeles, galvoju, gal is mamos pasiskolinti katina trumpam doh.gif doh.gif

Merginos ar kam buvo po gimdymo kokiu sveikatos pasikeitimu pvz: viduriavimas, viduriu uzketejimas, spaudimas ir pan.? pas mane pakiles spaudimas nuo gimdymo dienos, skaiciau, kad buna taip moterims vienoms susinormalizuoja per kuri laika, kai kurioms lieka visam gyvenimui. Tai va iskilo klausimas, kada susitvarkys organizmas ir bus toks kaip iki nestumo? g.gif

Labas rytas 4u.gif

olija777 aciu uz namucius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2013 05 16, 22:56)
pas D.C. nuo 3 mėn. atopinis dermatitas, atsirado gal dėl silpno imuniteto, gal kažkas įgimto, gal dar kas nors, ir gal jau būtų praėjęs, jei ne papildomas dirgiklis - katė.

tikiuosi.. nors draugės vyras kaip buvo alergiškas šunims ir katėms, taip ir liko..
atiduoti katę į geras rankas. taip ir padariau, iškrausčiau pas savo mamą smile.gif ten ji bus prižiūrėta taip, kaip mes ją prižiūrėjom, pamyluota, ko mes dėl plaukų jau nebegalėjom daryti.. dabar blogai gali būti tik mamos papūgai ohmy.gif


Mano suneliui nuo 2 men buvo pripazintas atopinis dermatitas. Kiek tik kremu neisbandem, bet veidelis buvo raudonas, siurkstus, jis kasesi naktimis,zodziu, tikrai ne smagiausi laikai buvo... Galiausiai vienas kremukas padejo. Dabar odyte svari, n8e bent nuo kokio pomidoro paberia arba dygstant dantukams :-) Sako, jog dazniausiaivaikai dermatita iki 2 metuku isauga. Linkim ir jums to 4u.gif

Mano mazosios jau svari burnyte :-) Dantarinas pagelbejo kaipmat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2013 05 17, 08:51)
Mano suneliui nuo 2 men buvo pripazintas atopinis dermatitas. Kiek tik kremu neisbandem, bet veidelis buvo raudonas, siurkstus, jis kasesi naktimis,zodziu, tikrai ne smagiausi laikai buvo...  Galiausiai vienas kremukas padejo.

Sako, jog dazniausiaivaikai dermatita iki 2 metuku isauga. Linkim ir jums to  4u.gif

Mano mazosios jau svari burnyte  :-) Dantarinas pagelbejo kaipmat  thumbup.gif


kokį kremą naudojot?

ačiū 4u.gif

thumbup.gif

labas rytas smile.gif
vakar iškrausčiau katę, tai šian laukia valymo ir skalbimo darbai..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2013 05 17, 09:07)
kokį kremą naudojot?

ačiū 4u.gif

thumbup.gif

labas rytas smile.gif
vakar iškrausčiau katę, tai šian laukia valymo ir skalbimo darbai..


Physiogel 4u.gif
Maudomes su Sebamed, dermatitu sergantiems vaikuciams. Oilatum mums nelabai tiko.
Atsakyti